Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Налягане на гумите предни и задни при Т4 Syncro

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Налягане на гумите предни и задни при Т4 Syncro

    Абе, чета , чета и не мога да стигна до някакво заключение- еднакво ли да бъдат напомпани задни и предни гуми защото има виско муфа или да ги помпя според табелката на колонката,предните повече от задните...ма нали уж за синхрото било важно да са абсолютно еднакви и четрите или двигателя като тежи отпред приплесква предните и затова производителя е дал да се помпят повече та да не може да ги приплеска и точно така да останат еднакви...съвсем се обърках.Какво мислите?

  • #2
    От: Налягане на гумите предни и задни при Т4 Syncro

    Според теб производителя иска да те “пре%бе“ и затова ти дава грешните цифри на колоната ли? Сигурно специално за българи ги печатат нарочно грешни.
    Еднаквостта на гумите катовид, размер и грайфер, както и отклонение в препоръчаното налягане и интервала на въртене след пробег си е съвсем друго нещо.

    Добре, тъй като и аз карам AWD и моите ги дават да са с едно налягане ... поразрових из нета за твоя случай .. карат си хората както са им написали (сигурен ли си че предните са повече от задните?), но има и такива които карат с еднакво налягане и не дава грижи. Единственото което ми направи впечатление е да караш с гуми препоръчани за модела и да са с твърд борд.
    Последно редактирано от Slick; 14-08-13, 04:10.

    Коментар


    • #3
      От: Налягане на гумите предни и задни при Т4 Syncro

      Ще ги напомпам според колонката,предните повече от задните,явно тожа е защото предницата е по-тежка

      Коментар


      • #4
        От: Налягане на гумите предни и задни при Т4 Syncro

        Да не би налягането да е дадено в две различни единици, примерно psi и barr, и това да те заблуждава? Обикновено изрично пише предни/задни-налягане. Един познат доскоро помпаше на къса Витара отпред 1.6 атм., отзад 2.3, щото така пишело на вратата... При Синхрото трябва да са с еднакво налягане според мен.
        Животът е харизан кон според мен...

        Теди

        Коментар


        • #5
          От: Налягане на гумите предни и задни при Т4 Syncro

          Не...има си и в psi и в bar отделно.Днес си ги напомпах според табелката.Предни 51psi задни 45psi май така е най-правилно.

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X