Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Съвет при покупка на СУВ

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Съвет при покупка на СУВ

    Здравейте колеги !! Реших и аз да мина на нещо "по-високо", тъй като не веднъж буквално свалих всичко отдоло на моето Пежо 307. Търся джипка в диапазона 15-20к дизел или бензин с възможност за слагане на ГАЗ. Може ли да ми дадете някакви съвети, като мисля да го ползвам основно за градски и извънградски цели по нормален път + ходене на ски и къмпинги през лятото където не веднъж съм закъсвал ). Колебая се между Rav4, SantaFe, GrandVitara i Qashaqai 2006+ 2007+ година . Много ще съм благодарен, ако оставите по някое мнение отдоло!!! Мерси предварително !

  • #2
    От: Съвет при покупка на СУВ

    Веднага ти оставям едно мнение, а то е да ЧЕТЕШ във вече наличните теми.
    Ника-ти е особено актуален и е точно огледало за поведението ти. Или пък ако вземеш и се засегнеи или ти се струва грубо - може да го замениш с "мързел"
    Успех в четенето.

    Коментар


    • #3
      От: Съвет при покупка на СУВ

      Не зная дали ще са ти необходими бавни скорости, но в този диапазон на пари и година мисля, че само Кия Соренто ги има. Това бе една от причините да си купя Соренто и да знаеш- много е готино по нашите неразринати пътища зимата. Цепи мрака на бавни. А Кия или Хюндай е едно и също(почти).
      Красивите думи невинаги са истина, а истинските - невинаги красиви!
      0887 301 726

      Коментар


      • #4
        От: Съвет при покупка на СУВ

        Само не Кашкай Всичко останало е ОК.... А защо не Субару Форестер ?

        Коментар


        • #5
          От: Съвет при покупка на СУВ

          Ами не ми харесва идеята за по "екзотичните" марки, тъй като само висял много по сервизите и буквално търся нещо което да е надежно и съответно с по-евтина поддръжка.За сега съм се насочил към СантаФе - дизел.. ,но се колебая дали да е ръчна или автоматична скоростна кутия За Санта фе някакви мнения.. ? (2006-2007-2008г.) )

          Коментар


          • #6
            От: Съвет при покупка на СУВ

            Първоначално публикуван от gkesov Преглед на мнение
            Само не Кашкай
            Може ли да уточните по какви причини?

            Коментар


            • #7
              От: Съвет при покупка на СУВ

              За тези пари можеш да погледнеш и BMW X3 3.0d например, но ще е 2004-2005г. иначе е идеално за изброението от теб неща. А иначе от тези модели/марки, които си посочил най-добри отзиви съм чувал за RAV4, а и вероятно ще можеш да намериш някой читав екземпляр със сервизна история, купуван у поддържан в БГ.

              Коментар


              • #8
                От: Съвет при покупка на СУВ

                В горната граница на бюджета се вписвата Rav4, което може да е на бензин, на реални КМ купено от БГ. Със сигурност това ще ти гарантира години безпроблемна експлоатация. Това може би не е най-добрата тойота, но пък в никаквъв случай не е по-лоша от останалите. Предубеден съм към дизелите на старо, почти всички нови дизели правят номера, които в някои случаи са доста солени. Сантафето е с много по-голям обем на багажника от останалите (ако изключим кашкай+2) и в дизеловия вариант е достатъчно икономичен за това, което е, но незнам колко е надежден, а от приятел с такова съм с впечатление, че поддръжката му е скъпа. И запомни нов внос дизел само ако ти си го докараш и знаеш от къде го взимаш, и на какви километри е. Нов внос колите през БГ търговците са 99/100 пълни боклуци с изчерпан ресурс, взимаш такава само с идеята, че ще я стягаш и можеш да преглътнеш многото проблеми в последствие. Но имаш добър бюджет, така че мисли, има избор!

                Коментар


                • #9
                  От: Съвет при покупка на СУВ

                  Аз имам една RAV4 2008 дизел на 74000км реални(карана от жена ми) ама е над бюджета ти!

                  Коментар


                  • #10
                    От: Съвет при покупка на СУВ

                    супер... но това е максимума, който мога да отделя за кола в момента

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X