Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проект: Балкан 50 Крос

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Проект: Балкан 50 Крос

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:PB210005.jpg
Прегледи:1
Размер:222.8 КБ
ID:5548394
    Ето това е наи новата придобивка в ЕНИНА.

    Коментар


    • #32
      От: Проект: Балкан 50 Крос

      Много е добро на външен вид,балканчето,ще се радвам ако се срещнем на Балканче крос.Задната капла от Балкан 75 ли е?И има ли разлика във вървежа със тази капла?

      Колеги да попитам,намерих един резонансен ауспух с гърне заедно,на изгодна цена.Ауспуха е от дерби сенда 50,ако го пригодя на моето балканче,дали е възможно да има някаква разлика като спад или повишаване на мощонстта?Защото,резонанса спомага за по-доброто издухване на двигателя от изгорелите газове,но за всеки двигател,ауспуха е с различни стойности,затова питам!
      Fiat Panda 4x4 , Opel Astra 1.7 TDI , Opel Tigra 1.4 Ecotec

      Коментар


      • #33
        От: Проект: Балкан 50 Крос

        Скоро не съм писал,но няма голямо развитие,понеже се занимавам с едни други работи,иначе боядисах калниците и още някои дреболии,снимки ще кача по нататък.Купих резонанс от Дерби сенда 50cc.Да попитам по-вещите в тази посока.Значи харесах си една гума на промоция от 66 лв,човека ми я намалява на 35лв,обаче се води за предна,за 85 кубика,а на мен ми трябва за задна.Въпросът ми е има ли добър грайфер,за задна,трябва ми по релефна или да си търся друга?Това е гумата: http://www.motostar777.com/creators/...140_70_100_19/ Поздрави,Момчил!
        Fiat Panda 4x4 , Opel Astra 1.7 TDI , Opel Tigra 1.4 Ecotec

        Коментар


        • #34
          От: Проект: Балкан 50 Крос

          Здравеите колеги, аз съм доста нов, но мисля даси купя едно Балканче само за идеята.
          Но неЩо немога да намеря дати и кЪде дасе запиша за участие.
          Благодаря предварително.

          Коментар


          • #35
            От: Проект: Балкан 50 Крос

            Като дойде време за Балканче крос в с.Голяма Желязна,ще напиша тука телефона и датата за участие.Обикновено се провежда предпоследната събота на юни месец.

            Същевременно,запалих двигателя,като го сложих на другия ми Балкан,за да почна да го разработвам от сега,поне 500 км,че докато сглобя цялата рамка,няма да остане време до състезанието,за разработка,след като го сглобя.Поздрави!
            Fiat Panda 4x4 , Opel Astra 1.7 TDI , Opel Tigra 1.4 Ecotec

            Коментар


            • #36
              От: Проект: Балкан 50 Крос

              Здравей колега аз съм на 14 години . сега видях твоето балканче ! когато бях на 10 години се състезавах с ктм 65 куб. и бях в севлиевския отбор ! Казвам се Петьо Цанев и бях 23 номер ! когато видяях корите ми , много се зарадвах !Радвам се че продължават да стоят върху мотор !

              Коментар


              • #37
                От: Проект: Балкан 50 Крос

                Такам,вече имам работещо,че и изпробвано Балканче.Остана да се понагласят някои работи.Ето и малко снимков материал:
                Резонанс от Дерби сенда 50,много голяма разлика има : Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P3091069.jpg
Прегледи:1
Размер:140.4 КБ
ID:5578940Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P3091070.jpg
Прегледи:1
Размер:131.0 КБ
ID:5578941
                Сложих логото на балкан форума: Натиснете снимката за да я уголемите

Име:PB211026.jpg
Прегледи:1
Размер:115.6 КБ
ID:5578950
                След това,сложих друг двигател,защото на моя му остават още 300 км до пълна разработка,а мерака е голям,да го изпробвам Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P4031092.jpg
Прегледи:1
Размер:147.4 КБ
ID:5578942
                Взех му задна гума,70/100/19 Vee Ruber,на промоция.А тока,прекарах жицата на чукчето,на клема 1 на бубината и сега съм взел едно ключе за гасене от кросов мотор,където стои до ръкохватката.И мотора запали от първия път,ето снимки от първото кръгче(все още не беше сложен резонанса:
                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P4041093.jpg
Прегледи:1
Размер:239.3 КБ
ID:5578944Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P4041094.jpg
Прегледи:1
Размер:230.3 КБ
ID:5578945Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P4061091.jpg
Прегледи:1
Размер:180.4 КБ
ID:5578946Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P4061092.jpg
Прегледи:1
Размер:194.4 КБ
ID:5578947
                Може по нататък,да поизрежа калника и да го навра по навътре,че така не стои много добре.Иначе,перката е прикрепена към маховика,остава да направя кожуха,мисля да слагам по голям зъбак отзад,но да се допитам до вас,оригиналния е 35 зъба,а намерих един 51 зъба с същата стъпка,дали ще му дойде добре за баирите,понеже пробвах с 12 зъба отпред,но му се опират някои баири,предвидил съм и амортисьори с външна пружина.Ето и снимки от вчерашното каляне,тука вече беше с резонанса: Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P4111095.jpg
Прегледи:1
Размер:158.6 КБ
ID:5578948Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P4111097.jpg
Прегледи:1
Размер:206.4 КБ
ID:5578949
                Поздрави,Момчил!
                Fiat Panda 4x4 , Opel Astra 1.7 TDI , Opel Tigra 1.4 Ecotec

                Коментар


                • #38
                  От: Проект: Балкан 50 Крос

                  Браво Момчиле много добре си се справил. Вижда се че е правено с много мерак и щипка любов

                  Коментар


                  • #39
                    От: Проект: Балкан 50 Крос

                    как е вървежа с тази гайда колега че аз пробвах с една от мотохиспаня но го няма в ниските докато напълни гайдата и не ми харесва.

                    Коментар


                    • #40
                      От: Проект: Балкан 50 Крос

                      Вървежа,се промени към положителното.От дерби сенда 50 е.Твоята от колко кубика е?
                      Fiat Panda 4x4 , Opel Astra 1.7 TDI , Opel Tigra 1.4 Ecotec

                      Коментар


                      • #41
                        От: Проект: Балкан 50 Крос

                        Пробвал ли си го с друг 50 кубиков мотор колега? Интересно ми е дали ще мачка С51

                        Коментар


                        • #42
                          От: Проект: Балкан 50 Крос

                          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20151206_175205.jpg
Прегледи:1
Размер:95.3 КБ
ID:5694400

                          Коментар


                          • #43
                            От: Проект: Балкан 50 Крос

                            не се занимавай с глупости.............................................

                            Коментар

                            Активност за темата

                            Свий

                            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                            Зареждам...
                            X