Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Opel Frontera 3.2 V6

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Opel Frontera 3.2 V6

    Няма да стане с биене с дЪрво..Две туби по 10 литра гореща вода, обливане с канче , и готово....
    0899 шест5313нула
    За всекиго по нещо

    Коментар


    • От: Opel Frontera 3.2 V6

      Баси и проблема! Просто се качваш и тръгваш!
      В Космоса никой няма да чуе писъка ти....

      Коментар


      • От: Opel Frontera 3.2 V6

        Първоначално публикуван от bushiDO Преглед на мнение
        Баси и проблема! Просто се качваш и тръгваш!
        Баси, чак туби вода, спрейове

        Павка палиш и тръгваш, няма да остане спомен от леда....
        no signature no problems

        Коментар


        • От: Opel Frontera 3.2 V6

          Полях бавно с 10 литра гореща вода, всичкия лед падна, най-вече успях на диска и спирачния апарат.

          Мислех да тръгна и да разчупя леда силово, но заради автоматика, по навик съм дръпнал ръчната спирачка, затова реших с топлата вода за по-сигурно, направих едно кръгче и паркирах на по-добро място.

          Коментар


          • От: Opel Frontera 3.2 V6

            Най-после с помощта на доверено лице, успях да се уредя с две туби от по 5 литра, истинско масло Castrol 0W40, произведен в Германия и предназначен само за немския пазар, струва си да дам повече пари за истинско масло, ето и снимки:

            Обърнете внимание на снимките, надписа е на немски, има отдолу топъл печат с кодове, които показват всичко за произхода, има надпис с лазерен печат - Castrol, между капачката и гърловината, понеже знам колко трудно се намира читаво масло, затова купих 2 туби да си имам


            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20180127_110247.jpg
Прегледи:1
Размер:288.1 КБ
ID:5779749



            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20180127_110435.jpg
Прегледи:1
Размер:265.4 КБ
ID:5779750

            Следва смяната и отзиви как ще се държи двигателя с него.

            п.с. Ако някой от вас иска да се уреди с оригинално немско масло Castrol, да ми пишат на ЛС, за да ви дам координати на фирмата.

            Коментар


            • От: Opel Frontera 3.2 V6

              Много добър избор !
              Колко ти се върза тубата, или двете ?
              ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

              Коментар


              • От: Opel Frontera 3.2 V6

                Първоначално публикуван от Джоу (x3mrjoe) Преглед на мнение
                Много добър избор !
                Колко ти се върза тубата, или двете ?
                160 лв. за двете.

                Коментар


                • От: Opel Frontera 3.2 V6

                  Първоначално публикуван от Павел Василев Преглед на мнение
                  160 лв. за двете.
                  Перфектна цена !
                  ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                  Коментар


                  • От: Opel Frontera 3.2 V6

                    Епа давай контакти де!

                    П.п. и браво за избора - 0W40 API SN!
                    В Космоса никой няма да чуе писъка ти....

                    Коментар


                    • От: Opel Frontera 3.2 V6

                      Първоначално публикуван от bushiDO Преглед на мнение
                      Епа давай контакти де!

                      П.п. и браво за избора - 0W40 API SN!
                      Имаш линк на ЛС, за да не се сметне за реклама, на всички колеги които се интересуват ще ви пратя на ЛС, линк с координати.

                      Коментар


                      • От: Opel Frontera 3.2 V6

                        Днес трябваше да мина през едни доста големи преспи, реших да включа бавните, тръгвам да мръдна малкия лост и не мърда, после се сетих че за разлика от Фронтера А, трябва първо да включа бутона 4х4, включих зелената лампа светна, бутам малкия лост, бре пак не ще, после включвам на P и лоста се освободи и преминах през преспите като танк, та въпроса ми е, каква е точната последователност при което се освобождава механизма задържащ заключен малкия лост, за да съм сигурен че няма друг проблем?

                        Коментар


                        • От: Opel Frontera 3.2 V6

                          Първоначално публикуван от Павел Василев Преглед на мнение
                          Днес трябваше да мина през едни доста големи преспи, реших да включа бавните, тръгвам да мръдна малкия лост и не мърда, после се сетих че за разлика от Фронтера А, трябва първо да включа бутона 4х4, включих зелената лампа светна, бутам малкия лост, бре пак не ще, после включвам на P и лоста се освободи и преминах през преспите като танк, та въпроса ми е, каква е точната последователност при което се освобождава механизма задържащ заключен малкия лост, за да съм сигурен че няма друг проблем?
                          След като е включено 4х4 и автомобила трябва да е в покой на P или на N.

                          Коментар


                          • От: Opel Frontera 3.2 V6

                            Първоначално публикуван от kaliyord Преглед на мнение
                            След като е включено 4х4 и автомобила трябва да е в покой на P или на N.
                            Ммм - сигурен ли си? Мисля, че само на N става вкл. на бавните!
                            В Космоса никой няма да чуе писъка ти....

                            Коментар


                            • От: Opel Frontera 3.2 V6

                              Първоначално публикуван от bushiDO Преглед на мнение
                              Ммм - сигурен ли си? Мисля, че само на N става вкл. на бавните!
                              Точно. Благодаря за корекцията bushiDO. Бавните се включват след вкл.4х4. Скоростния лост се дава на N. Естествено автомобила трябва да е в покой. По същия начин и се изключват. Но пък Павката е успял да ги включи и на P.

                              Коментар


                              • От: Opel Frontera 3.2 V6

                                Първоначално публикуван от kaliyord Преглед на мнение
                                Точно. Благодаря за корекцията bushiDO. Бавните се включват след вкл.4х4. Скоростния лост се дава на N. Естествено автомобила трябва да е в покой. По същия начин и се изключват. Но пък Павката е успял да ги включи и на P.
                                Павката е налучквал и не помни
                                В Космоса никой няма да чуе писъка ти....

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X