Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Opel Frontera 3.2 V6

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Opel Frontera 3.2 V6

    Явно си узрял за ИДЕЯТА - отиваш при първите читави газаджии и си шибваш една газова с бутилка под багажника! И после да почерпиш
    В Космоса никой няма да чуе писъка ти....

    Коментар


    • От: Opel Frontera 3.2 V6

      Бе той май иска допълнителен резервоар - а не заместител на основния? Поне аз така го разбрах. Иначе ако трябва да се съкрати основния - варианти има, скоро имаше тема със доста снимки и описание.

      Коментар


      • От: Opel Frontera 3.2 V6

        Аз не говоря за съкращаване на основния, а и като цяло малко го подбъзиквам
        В Космоса никой няма да чуе писъка ти....

        Коментар


        • От: Opel Frontera 3.2 V6

          Първоначално публикуван от martiob Преглед на мнение
          Бе той май иска допълнителен резервоар - а не заместител на основния? Поне аз така го разбрах. Иначе ако трябва да се съкрати основния - варианти има, скоро имаше тема със доста снимки и описание.

          Бих искал да мога да изминавам повече километри без да се налага да зареждам, вярно че има бензиностанции на път и под път, но обикновено зареждам само от една-две бензиностанции от които съм много доволен, та затова бих искал да монтирам допълнителен резервоар, но по възможност да е готов кит, инак нямам възможност и време да се занимавам да свалям моя и да монтирам от друго МПС например 150 литров резервоар, целта ми е да мога да мина едни сигурни около 1300 километра без зареждане и без да е стрелката близо до резервата

          Първоначално публикуван от bushiDO Преглед на мнение
          Аз не говоря за съкращаване на основния, а и като цяло малко го подбъзиквам
          Майтап да става

          п.с. На бившата ми Фронти ОФА КБ, резервоара побираше 90 литра бензин и в комбинация със слабичкия мотор изминавах сигурни около 850 км, а сегашната ми с 75 литровия резервоар и големия мотор не повече от около 600 км.
          Последно редактирано от Еделвайс; 10-04-17, 19:58. Причина: Пояснение

          Коментар


          • От: Opel Frontera 3.2 V6

            Ако ще е за майтап........взимаш един теглич от Зил или Газка,намираш разпродажба на военна техника,взимаш една водоноска .....за теглича и гарантирани няколко по 1300 км.
            Сега сериозно!
            Павка нещо не разбирам защо ти е цялото това упражнение???Просто за идеята ли??
            Аз лично не намирам никакъв смисъл в това!Ако искаш повече километри направи си от готовите китове на Ловато примерно!!!!


            Майтап да става
            Range Rover P38 4,6 автомат 99г. (на въоръжение в момента),Опел Фронтера А КБ. 2.0 94г.(нов проект за гората.
            LZ1NES

            Коментар


            • От: Opel Frontera 3.2 V6

              Слагаш газова уредба с бутилка за 700 км и си готов.
              Имаш 1300 км и алтернативна система с различно гориво
              Land Rover Discovery II, V8 4.0
              VW Golf VI variant
              Гагич: "...Никой сериозен оффроудър не е сложен заводски на въздух, само СУВ за пред нощния чалга-клуб, пред кафето и за друсни-полянка..."

              Коментар


              • От: Opel Frontera 3.2 V6

                Проучих доколкото успях с чичко Гугъл, в крайна сметка няма готов кит за въпросната фронтера, единствения начин е да се изработи поръчков резервоар и с това идеята ми отпада, газ няма да си сложа, просто не обичам газовата уредба и газта по ред причини, ако исках икономично, определено нямаше да си взимам джип и то с големия 3.2 V6 мотор , благодаря ви все пак за съветите колеги


                P.s. карал съм по няколко години ладата и вектрата на газ, икономично е но, получих алергия от газова уредба....

                Коментар


                • От: Opel Frontera 3.2 V6

                  За всеки автомобил от зората на автомобилостроенето има готови китове за допълнително гориво - наричат се туби.
                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:gggg.jpg
Прегледи:1
Размер:10.0 КБ
ID:5748695
                  Русия е бензиностанция, въоръжена с ракети.

                  Коментар


                  • От: Opel Frontera 3.2 V6

                    Първоначално публикуван от Alexfield Преглед на мнение
                    За всеки автомобил от зората на автомобилостроенето има готови китове за допълнително гориво - наричат се туби.
                    [ATTACH=CONFIG]909124[/ATTACH]

                    Алекс, губи се смисъла, по-добре да си зареждам на бензиностанцията, така и ще бъде, просто си помислих че ще има готов кит и това е, след като няма ще си зареждам по бензиностанциите.

                    Модератор ако може, да изтрие последните ми постове че се оказаха безсмислени.

                    Коментар


                    • От: Opel Frontera 3.2 V6

                      Когато си ползвал газови уредби на тези автомобили,е било преди доста време.Вече нещата не стоят така.Сложиш ли си хубава газова,с хубав монтаж няма да имаш никакви проблеми.

                      Коментар


                      • От: Opel Frontera 3.2 V6

                        Първоначално публикуван от rosen_offroad Преглед на мнение
                        Слагаш газова уредба с бутилка за 700 км и си готов.
                        Това чудо трябва да е поне 90 литра! На стария мерцедес имахме 70 литрова и заемаше половината от иначе големия багажник на "конската глава". Освен да я качи на покрива!
                        Honda XL600LM, 1987
                        Honda HR-V, 1.6, 3 drs, 4WD, 1999
                        Opel Frontera B Sport, Y22DTH, 2003

                        Коментар


                        • От: Opel Frontera 3.2 V6

                          @Edo: Глупав въпрос: Колко литра би заемал в багажника 90 литров резервоар, а?
                          Русия е бензиностанция, въоръжена с ракети.

                          Коментар


                          • От: Opel Frontera 3.2 V6

                            Достатъчно!
                            Honda XL600LM, 1987
                            Honda HR-V, 1.6, 3 drs, 4WD, 1999
                            Opel Frontera B Sport, Y22DTH, 2003

                            Коментар


                            • От: Opel Frontera 3.2 V6

                              Здравейте!
                              Колата е фронтера 3,2 автомат 2003г. Имам питане за нещо, което започва да ме притеснява. Когато спирам на светофар по рязко ( примерно от 20-30 км/ч.) почти когато спира колата се чува и усеща удар от долу. Когато спирам бавно и плавно всичко е нормално.Понякога се случва и когато потеглям по рязко. Питах с един-двама майстори. Предположението е за скъсан тампон. Но вчера бях спрял, и при превключване от D към P на автомата пак се получи това ТУП -придружено с леко разтрисане. Трябва ли да се притеснявам за скоростната кутия? Или може наистина да е тампон. Всички масла са сменени. Този проблем си го имаше и преди да сменя маслото на скоростите.
                              Поздрави!

                              Коментар


                              • От: Opel Frontera 3.2 V6

                                Първоначално публикуван от kaliyord
                                .... Когато спирам на светофар по рязко ( примерно от 20-30 км/ч.) почти когато спира колата се чува и усеща удар от долу...Предположението е за скъсан тампон..
                                Пробвал ли си преди да спреш рязко, както си в движение да си включил лоста на N - неутрална, и имаш ли и тогава при спирането удар, ако и тогава имаш, най-вероятно може да е тампона...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X