Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Opel Frontera 3.2 V6

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Opel Frontera 3.2 V6

    Първоначално публикуван от CarTest™ Преглед на мнение
    Изгоряла крушка на стопа.
    Благодаря за насоката, техническия превод ме обърка

    Коментар


    • От: Opel Frontera 3.2 V6

      Първоначално публикуван от Павел Василев Преглед на мнение
      Bremslicht Prufen
      Този надпис трябва да се появява при всяко палене и да стои докато не натиснеш спирачката за проверка на светлините по стоповете, ако всичко е наред изгасва.
      Honda XL600LM, 1987
      Honda HR-V, 1.6, 3 drs, 4WD, 1999
      Opel Frontera B Sport, Y22DTH, 2003

      Коментар


      • От: Opel Frontera 3.2 V6

        Първоначално публикуван от Павел Василев Преглед на мнение
        Привет колеги, от два дни забелязвам на екрана на борд компютъра, че постоянно ми излиза един надпис на немски Bremslicht Prufen, според Гугъл преводача, означавал /Спирачна светлина тест/, погледнах казанчето за спирачната течност, има си и е в норми, какво друго да гледам или какво друго може да значи немския надпис?
        Изгоряла крушка на стоп-а?

        може да пробваш преди да дадеш на контакт и да запалиш да държиш педала на спирачката. Ако нямаш подобен навик е хубаво да свикнеш.
        Влизаш в колата натискаш спирачката и я държиш, даваш на контакт, изчакваш да минат първите чекове и въртиш без да пускаш спирачката. Чак като запали пускаш.
        no signature no problems

        Коментар


        • От: Opel Frontera 3.2 V6

          При мене беше изгорял бушона и нямах никакви стопове. Ама грешката е даваше от компа, че моята не е толкова модерна!

          Коментар


          • От: Opel Frontera 3.2 V6

            Първоначално публикуван от fanatic Преглед на мнение
            Изгоряла крушка на стоп-а?

            може да пробваш преди да дадеш на контакт и да запалиш да държиш педала на спирачката. Ако нямаш подобен навик е хубаво да свикнеш.
            Влизаш в колата натискаш спирачката и я държиш, даваш на контакт, изчакваш да минат първите чекове и въртиш без да пускаш спирачката. Чак като запали пускаш.

            Божко, до скоро винаги натисках първо спирачката преди да дам контакт и да я запаля, последните няколко пъти натисках спирачката чак като дам контакт, така че вече ще го правя като преди, не знаех за тази особеност

            Коментар


            • От: Opel Frontera 3.2 V6

              а оправи ли се грешката на дисплея с тоя номер със спирачката?
              no signature no problems

              Коментар


              • От: Opel Frontera 3.2 V6

                Първоначално публикуван от fanatic Преглед на мнение
                а оправи ли се грешката на дисплея с тоя номер със спирачката?
                Оказа се изгоряла крушка, щом я смених после с натиснат предварително педала за спирачките, дадох контакт да си прочете системата, после като запалих и веднага изчезна надписа за изгоряла крушка.

                Коментар


                • От: Opel Frontera 3.2 V6

                  Днес ми излезе нов надпис за мен на немски на борд компютъра, какво значи: Waschwass.Stand, гугъл преводача нищо не успя да ми преведе?

                  п.с. Всъщност има ли някъде табличка със всичките надписи на немски от борд компютъра и да са преведени на български, иначе съм почвал да си ги записвам и ще знам като излезе нещо което ще се повтори за в бъдеще?

                  п.с. Колегата Vasil Lazarov, ми писа че означавало - "няма течност за чистачки", не бях карал досега джипка с борд компютър и за толкова полезни неща да ме предупреждава, модерна работа
                  Последно редактирано от Еделвайс; 18-02-17, 23:08. Причина: Втори P.S.

                  Коментар


                  • От: Opel Frontera 3.2 V6

                    Първоначално публикуван от Павел Василев Преглед на мнение
                    Днес ми излезе нов надпис за мен на немски на борд компютъра, какво значи: Waschwass.Stand, гугъл преводача нищо не успя да ми преведе?
                    Нивото на течността за чистачки
                    Ясен: "Правилата просто не могат да обхванат живота, затова компромиси има навсякъде. Само различно дълбоки. И според местните и личните разбирания кое е по-важно."

                    Коментар


                    • От: Opel Frontera 3.2 V6

                      Първоначално публикуван от Павел Василев Преглед на мнение
                      == Waschwass.Stand, гугъл преводача нищо не успя да ми преведе?

                      ...

                      Щото са го съкратили малко... Waschwasser Stand - ниво на водата за миене
                      Nissan Terrano 2,7 TDI

                      Коментар


                      • От: Opel Frontera 3.2 V6

                        Е не може ли да му се смени езика на тва нещо?

                        Коментар


                        • От: Opel Frontera 3.2 V6

                          Първоначално публикуван от gimax Преглед на мнение
                          Е не може ли да му се смени езика на тва нещо?
                          Само с TECH2 скенер - демек в някой сервиз най-вероятно!
                          Honda XL600LM, 1987
                          Honda HR-V, 1.6, 3 drs, 4WD, 1999
                          Opel Frontera B Sport, Y22DTH, 2003

                          Коментар


                          • От: Opel Frontera 3.2 V6

                            Първоначално публикуван от Edo Преглед на мнение
                            Само с TECH2 скенер - демек в някой сервиз най-вероятно!
                            Delfi original , Launch X 431-v pro...
                            Човешкият прогрес е резултат от обмен на информация?Аз поне съм съгласен.

                            Коментар


                            • От: Opel Frontera 3.2 V6

                              Първоначално публикуван от Павел Василев Преглед на мнение
                              Днес ми излезе нов надпис за мен на немски на борд компютъра, какво значи: Waschwass.Stand, гугъл преводача нищо не успя да ми преведе?

                              п.с. Всъщност има ли някъде табличка със всичките надписи на немски от борд компютъра и да са преведени на български, иначе съм почвал да си ги записвам и ще знам като излезе нещо което ще се повтори за в бъдеще?


                              п.с. Колегата Vasil Lazarov, ми писа че означавало - "няма течност за чистачки", не бях карал досега джипка с борд компютър и за толкова полезни неща да ме предупреждава, модерна работа
                              Преди мноого време съм качил книжката и там има списък на съобщенията......е, на английски са, но гуглето превежда от немски на английски по-добре, отколкото на български
                              ________________________________________________
                              Subaru OUTBACK 2,5
                              Hyundai TUCSON 2.0

                              Коментар


                              • От: Opel Frontera 3.2 V6

                                Първоначално публикуван от IvanIvanovi Преглед на мнение
                                Преди мноого време съм качил книжката и там има списък на съобщенията......е, на английски са, но гуглето превежда от немски на английски по-добре, отколкото на български

                                Благодаря за страничката от книжката, мислил съм да сменя езика на английски, но понеже на екрана ми има тук там липсващи пиксели, редове но все още се чете разбираемо, та чакам да почне почти нищо да не се разчита на екрана и евентуално ще търся някой да ми оправи дисплея, като тогава да му сменят езика, другия вариант е, да купя дисплей от по-новата фронтера 2002г с кристалните фарове и светлосивите кръгове на по-новото табло с показанията, по какви показатели трябва да гледам при закупуването на друг дисплей и да знам че ще тръгне без проблеми на моята фронтера?

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X