Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Opel Frontera 3.2 V6

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Opel Frontera 3.2 V6

    Първоначално публикуван от fanatic Преглед на мнение
    Има евтин четец, евтин компютър няма

    п.с всеки OBD2 четец за 20 лв. ще ти върши тази работа.
    Божко, понеже никога не съм се занимавал с такива устройства, би ли ми посочил конкретен модел четец който освен да чете и да трие грешки и да може предава живи данни, предполагам че този четец се включва към кабела на Фронтерата и вече чрез блутут се свързва към лаптопа, а самата програма към четеца ли е вградена или върви с диск с програмата и от там на лаптопа? Абсолютно съм бос с това и ако ти се обяснява, мисля че ще бъде полезно инфо и за други колеги?

    Коментар


    • От: Opel Frontera 3.2 V6

      ELM 327 и Torque pro за пет евро от Google play.Работи на Андроида.Няма нужда да се мукнат лаптопи.
      Mmtrance , му е станал специалист.Не вярвам да ти откаже демонстрация как работи.И ще прецениш , дали е това , което ти трябва.Няма и 20 евро всичко.
      Човешкият прогрес е резултат от обмен на информация?Аз поне съм съгласен.

      Коментар


      • От: Opel Frontera 3.2 V6

        Първоначално публикуван от Павел Василев Преглед на мнение
        Божко, понеже никога не съм се занимавал с такива устройства, би ли ми посочил конкретен модел четец който освен да чете и да трие грешки и да може предава живи данни, предполагам че този четец се включва към кабела на Фронтерата и вече чрез блутут се свързва към лаптопа, а самата програма към четеца ли е вградена или върви с диск с програмата и от там на лаптопа? Абсолютно съм бос с това и ако ти се обяснява, мисля че ще бъде полезно инфо и за други колеги?
        Лементарните скенерчата почваха от 16-17 паунда в ebay. примерно пишеш Car scanner D900...

        Първоначално публикуван от jeko47 Преглед на мнение
        ELM 327 и Torque pro за пет евро от Google play.Работи на Андроида.Няма нужда да се мукнат лаптопи.
        Mmtrance , му е станал специалист.Не вярвам да ти откаже демонстрация как работи.И ще прецениш , дали е това , което ти трябва.Няма и 20 евро всичко.
        В тия пет евро има ли и хардуер за връзка с компа на фруктиерата?
        В Космоса никой няма да чуе писъка ти....

        Коментар


        • От: Opel Frontera 3.2 V6

          Колеги, когато си пуснете светлините за мъгла и на двата стопа ли ви светят по-силно, при мен ми свети само десния стоп по-силно а откъм шофьорската страна не?
          Последно редактирано от Еделвайс; 25-11-16, 16:29. Причина: Пояснение

          Коментар


          • От: Opel Frontera 3.2 V6

            Имаш изгоряла крушка отляво - тя е с две светлини - 5 вата и 21 вата.
            Фиат Купе
            Опел Фронтера В
            Мицубиши Паджеро Пинин

            Коментар


            • От: Opel Frontera 3.2 V6

              Здравейте колеги от Ботевград съм и отскоро се сдобих с този невероятен джип опел фронтера 3,2v6 с автоматина скоростна кутия. Много пъргава машина която ме кефи страшно много .Но една сутрин тръгвам и неиска да превключи на трета предавка автомата . С отпускането на спирачката си тръгва без проблем превключва на втора почти неразбираемо (имам предвид гладко) и като стигне километража 80 изключа и влиза в авариен режим . Джипа е напълно обслужен двигател скорости всичко, маслото в скоростната кутия е на 4000 км и нивото му е ок . Моляви даите савет от какво може да е този проблем като преди това кутията си работеше перфектно без никакви синктоми за проблем в нея . Благодаря предварително

              Коментар


              • От: Opel Frontera 3.2 V6

                соленоид или спукано бутало
                МИСЛЕНЕ МУ Е МАЙКАТА

                Коментар


                • От: Opel Frontera 3.2 V6

                  По скоро бутало , соленоида вдига грешка и влиза в авариен режим.
                  Фиат Купе
                  Опел Фронтера В
                  Мицубиши Паджеро Пинин

                  Коментар


                  • От: Opel Frontera 3.2 V6

                    Икам да добавя че ходих на диагностика и неможаха д се свържат с компютара на кутията и те останаха много изненадани но днес както карах и включи трета. И замомент си помислих че се оправи но не малко след това влезна в авариен режим .

                    Коментар


                    • От: Opel Frontera 3.2 V6

                      Може ли да споделиш адреса на сайта. Благодаря.

                      Коментар


                      • От: Opel Frontera 3.2 V6

                        Всички ли от този модел са с LSD? И как да разбера дали дадена има LSD?

                        Коментар


                        • От: Opel Frontera 3.2 V6

                          Мисля че и с ръчни и с автоматични скорости 3.2 v6 е limited.

                          Коментар


                          • От: Opel Frontera 3.2 V6

                            Почвай да четеш в подфорум опел. Всичко е писано по милион пъти.
                            no signature no problems

                            Коментар


                            • От: Opel Frontera 3.2 V6

                              Първоначално публикуван от jeko47 Преглед на мнение
                              ELM 327 и Torque pro за пет евро от Google play.Работи на Андроида.Няма нужда да се мукнат лаптопи.
                              Mmtrance , му е станал специалист.Не вярвам да ти откаже демонстрация как работи.И ще прецениш , дали е това , което ти трябва.Няма и 20 евро всичко.
                              Има и кракнато "pro". Не помня вече откъде го свалих преди 2 г.
                              Поне на мен проблема не е в петте евро, а поради навика ми да плащам само в кеш.
                              ОФБ ДБ X22SE
                              Не искам Турция да ме пази от Русия. Стигат ми 500 години.

                              Коментар


                              • От: Opel Frontera 3.2 V6

                                Закупих си elm327 с блутут от али експрес. Инсталирах си торка, но не иска да се свърже с компа на колата. Според информацията в нета колата трябва да е с ОБД2( фронтера 3.2 2003г.) Но никъде не видях точно тази фронтера 2003г да я има в протоколите, които се поддържат от ЕЛМ327. Може да е дефектна бройка. Ще поръчам още една. Четох в руските форуми, че в случаи, когато не се свързва сменяли някакво съпротивление с друго, с различни омове и ставала работата. Или можело да е грешка при програмиране на продукта. Това е над възможностите ми. Така че, дано следващата бройка да е читава.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X