Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Opel Frontera 3.2 V6

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Opel Frontera 3.2 V6

    До вчера имаше много лачена с бежов кожен салон във Варна, но явно са я лапнали бързо! Има в София някаква внос от Швейцария, която изглежда читава...
    В Космоса никой няма да чуе писъка ти....

    Коментар


    • От: Opel Frontera 3.2 V6

      Ако имате интерес към дълга база ръчка обслужена с лифт .Мога да кача някоя снимка ....
      ВНЕДОРОЖНИК УАЗ - БОГ РАЗБИТЫХ ДОРОГ

      Коментар


      • От: Opel Frontera 3.2 V6

        Качи я информативно в темата за снимките. Как е направен лифта?
        В Космоса никой няма да чуе писъка ти....

        Коментар


        • От: Opel Frontera 3.2 V6

          Ходих, гледах варненската. Двигателя работи добре, на таблото светят лампите на ербега и на abs постоянно. И оборотомера не работи, но като включа фаровете тръгва. Проблем ли ще е това? 4Х4 и раздатка работят. Но тези лампички ме притесняват. Моля дайте мнение спешно, защото съм във Варна и се чудя какво да правя.

          Коментар


          • От: Opel Frontera 3.2 V6

            Първоначално публикуван от kaliyord Преглед на мнение
            Ходих, гледах варненската. Двигателя работи добре, на таблото светят лампите на ербега и на abs постоянно. И оборотомера не работи, но като включа фаровете тръгва. Проблем ли ще е това? 4Х4 и раздатка работят. Но тези лампички ме притесняват. Моля дайте мнение спешно, защото съм във Варна и се чудя какво да правя.
            Относно неработещия оборотомер, оправя се с презапояване на спойките на таблото, това е често срещан проблем на фронтерите и се оправя, колкото до еърбега и АБС, за АБС може да са много причините, датчик, протрит скъсан кабел и т.н., аз лично с моята Фронтера откак я купих я карам без АБС и не ми липсва, по-важното е че не е проблем да се кара така, все едно ще караш джипка без АБС, а и като е с ръчни скорости, АБС едва ли ще ти е необходим толкова, по-скоро поговори с продавача да ти смъкне малко цената заради неработещите еърбег и абс, успех.

            Коментар


            • От: Opel Frontera 3.2 V6

              Първоначално публикуван от bullet_pk Преглед на мнение
              Провери ли в София какво предлагат? Сега видях 2 ръчки и една автомат. Едната, тъмносиня, е пусната вчера.

              В София има при кой да я закараш.
              Здравейте, тъмносинята е моя.Не е перфектна,но мога да кажа,че е доста добре.Пуснах обява и във форума.

              Поздрави,
              Никола

              Коментар


              • От: Opel Frontera 3.2 V6

                Първоначално публикуван от Павел Василев Преглед на мнение
                Относно неработещия оборотомер, оправя се с презапояване на спойките на таблото, това е често срещан проблем на фронтерите и се оправя, колкото до еърбега и АБС, за АБС може да са много причините, датчик, протрит скъсан кабел и т.н., аз лично с моята Фронтера откак я купих я карам без АБС и не ми липсва, по-важното е че не е проблем да се кара така, все едно ще караш джипка без АБС, а и като е с ръчни скорости, АБС едва ли ще ти е необходим толкова, по-скоро поговори с продавача да ти смъкне малко цената заради неработещите еърбег и абс, успех.
                Отказах се от Варненската. Имаше и доста външни забележки. Освен таблото и светещите лампи от ауспуха излизаше прекалено много бял пушек. И след консултация по телефона с Лозан реших да не я взимам. Сега планувам в събота да идвам в София специално да гледам синята. Чухме се с колегата и той ми каза за шумния ауспух и карето на кормилния прът. Ако всичко друго е наред може да стигнем до сделка. Но от къде мога да си намеря това каре? На едно място само в интернет го видях с пръта за 549лв. И то беше за фронтера дизел.
                Поздрави!

                Коментар


                • От: Opel Frontera 3.2 V6

                  Първоначално публикуван от kaliyord Преглед на мнение
                  Отказах се от Варненската. Имаше и доста външни забележки. Освен таблото и светещите лампи от ауспуха излизаше прекалено много бял пушек. И след консултация по телефона с Лозан реших да не я взимам. Сега планувам в събота да идвам в София специално да гледам синята. Чухме се с колегата и той ми каза за шумния ауспух и карето на кормилния прът. Ако всичко друго е наред може да стигнем до сделка. Но от къде мога да си намеря това каре? На едно място само в интернет го видях с пръта за 549лв. И то беше за фронтера дизел.
                  Поздрави!
                  Щом си говорил с Лозан, той може и да има запазено каре като част питай го, хубавото е че той ще може да стегне всичко нужно при бъдещата ти Фронтера, успех със синята Фронтера и да пишеш после

                  Коментар


                  • От: Opel Frontera 3.2 V6

                    Колега kaliyord пощата ти е пълна и не можеш да получаваш съобщения
                    Последно редактирано от cskara; 29-09-16, 13:31.

                    Коментар


                    • От: Opel Frontera 3.2 V6

                      BushiDO, когато си на "P" и решиш да изфорсираш двигателя, ограничен ли ти е газта електронно до 2500 оборота, питам защото се сетих че когато си с АСК при празен ход имало ограничение на оборотите, а аз без да искам при празен ход и на положение "P" натиснах педала за газта повече и оборотомера си отиде почти до червеното за кратко без проблем, явно ми е премахнат електронния ограничител или си е нормално това?

                      Коментар


                      • От: Opel Frontera 3.2 V6

                        Ограничение трябва да има на N...
                        ОФА ДБ 2.4 92 ML 270 CDI ETZ 250

                        Коментар


                        • От: Opel Frontera 3.2 V6

                          Първоначално публикуван от auto_marin Преглед на мнение
                          Ограничение трябва да има на N...
                          Ясно, няма и да пробвам, така и иначе изобщо не включвам на "N" и без това не е желателно че АСК- то при този режим остава без мазане и охлаждане.

                          Коментар


                          • От: Opel Frontera 3.2 V6

                            99,9 % съм сигурен, че няма ограничение и при двете положения на ск.л. но все пак ще проверя и ще ти кажа.

                            П.п. Това за негативното влияние на N малко ми звучи като градска легенда - има ли някакво рационално обяснение?
                            В Космоса никой няма да чуе писъка ти....

                            Коментар


                            • От: Opel Frontera 3.2 V6

                              Първоначално публикуван от bushiDO Преглед на мнение
                              99,9 % съм сигурен, че няма ограничение и при двете положения на ск.л. но все пак ще проверя и ще ти кажа.

                              П.п. Това за негативното влияние на N малко ми звучи като градска легенда - има ли някакво рационално обяснение?
                              Доколкото съм запознат при неутралната позиция - N, хидротрансфоматора тогава не се върти и от там флуида не циркулира и да охлажда, не случайно навсякъде казват при спускане по инерция да се избягва изключването на скорост т.е. на неутралната - N.

                              Коментар


                              • От: Opel Frontera 3.2 V6

                                Нищо подобно , хидротрансформатора е хванат за маховика и се върти винаги , същото важи и за помпата - работи ли мотора , маслото се върти. Не трябва да се гаси мотора - това е вярното.
                                Фиат Купе
                                Опел Фронтера В
                                Мицубиши Паджеро Пинин

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X