Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Opel Frontera 3.2 V6

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Opel Frontera 3.2 V6

    Първоначално публикуван от kaliyord Преглед на мнение
    .... по-голямото ми притеснение е да не знае как се кара парт тайм джип. И се е прецакало нещо по раздатката ако я е натягал на сух асвалт. Поздрави!
    Попитай го дали е карал по сух асфалт при режим 4x4, също така го попитай как точно не включва понякога бавните, физически не може да премести лостчето ли, или го мести но пък няма никаква реакция, поне за тези неща да се изясни...? Къде се намира въпросната Фронтера, може да има някой колега в зависимост къде се намира и да удари едно рамо да я погледне?

    Коментар


    • От: Opel Frontera 3.2 V6

      Нищо не го питай , направо вземи някой колега с ОФБ да я види !!!!!!!

      Коментар


      • От: Opel Frontera 3.2 V6

        Първоначално публикуван от mi6emorkov Преглед на мнение
        Нищо не го питай , направо вземи някой колега с ОФБ да я види !!!!!!!
        Близките 1-2 дни ще знам повече за колата.
        И когато имам информация за това, как точно не може да включва на бавни ще пиша тук. Нямам познат с ОФБ.
        Ще трябва да разчитам на собствени сили и на помощ до колкото може от тук.
        Поздрави!

        Коментар


        • От: Opel Frontera 3.2 V6

          Първоначално публикуван от Павел Василев Преглед на мнение
          Видях къде са въпросните рапидки, намират се най-отдолу от вътрешната им страна та затова не ги и видях . Между другото, случайно да знаеш къде седи фабрично дългия прът за оригиналния винтов крик, което си седи от лявата страна на багажника под малкото капаче, но пръта с който да се навива крика къде седи?
          под задна дясна седалка.
          no signature no problems

          Коментар


          • От: Opel Frontera 3.2 V6

            Първоначално публикуван от fanatic Преглед на мнение
            под задна дясна седалка.
            Точно там се оказа Божко, изобщо не бях обърнал внимание че там има фабрична ниша за инструменти, за моя поредна приятна изненада, освен резервната гума която се оказа чисто нова с мустаци от завода, и самите инструменти забелязах че никога не са били отваряни и ползвани по предназначение, резервната гума, крика и инструментите аз ще съм един вид първи собственик който ще ги ползва , в днешно време да попаднеш на МПС втора употреба и тези неща да ги има и на всичкото отгоре да са не са ползвани си е чист и голям късмет, (пу-пу)

            п.с. Всеки който се чуди откъде да си купи употребявано МПС, с две ръце гласувам за Швейцария.
            Прикачени файлове
            Последно редактирано от Еделвайс; 25-07-16, 15:46. Причина: П.С.

            Коментар


            • От: Opel Frontera 3.2 V6

              Колеги, на шофьорската врата с бутоните има едно малко бутонче и на него има изображение на малко дете, като заключа 4-те врати с другия бутон както съм вътре, помислих си че бутона с детето е един вид допълнителен блокаж, за да не се отворят отвътре задните врати, проверих и разбрах че не е това, какво точно прави?


              На снимката, въпросния бутон е най-малкия, най-горе в дясно:


              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_1561.jpg
Прегледи:1
Размер:84.5 КБ
ID:5720790

              Коментар


              • От: Opel Frontera 3.2 V6

                Би трябвало да деактивира работата на копчета за прозорците на задните врати.
                Тоест дечурлигата да не може да си играе със стъклата.
                Kawasaki 125KX 1991 -> KTM 520 EXC 2001 -> КТМ 525 SX + SM 2005 -> KTM 200 EXC 2007

                Коментар


                • От: Opel Frontera 3.2 V6

                  Първоначално публикуван от 4ef4o Преглед на мнение
                  Би трябвало да деактивира работата на копчета за прозорците на задните врати.
                  Тоест дечурлигата да не може да си играе със стъклата.
                  Aха - т.н. KidSafety, Но май и елиминира вътрешните ръчки...
                  В Космоса никой няма да чуе писъка ти....

                  Коментар


                  • От: Opel Frontera 3.2 V6

                    Първоначално публикуван от 4ef4o Преглед на мнение
                    Би трябвало да деактивира работата на копчета за прозорците на задните врати.
                    Тоест дечурлигата да не може да си играе със стъклата.
                    Мерси, оказа се точно за заключване и неактивност на задните бутони за задните стъкла

                    Първоначално публикуван от bushiDO Преглед на мнение
                    ..Но май и елиминира вътрешните ръчки...
                    Не елиминира вътрешните ръчки само стъклата, а ръчките преди малко разбрах че се елиминират като трябва да щракна това лостче (виж снимката), от вътрешната странична част на задните врати, като по този начин ще се отварят само отвън:

                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_1562.jpg
Прегледи:1
Размер:163.4 КБ
ID:5720804

                    Благодаря за съветите , тези екстри ще се ползват живот и здраве

                    Коментар


                    • От: Opel Frontera 3.2 V6

                      Колеги, резервоара нали е 60 литров, случайно попаднах на аутодата за техническите данни за фронтера Б, и пише че резервоара бил 75 литра, не съм го карал никога докато свърши напълно бензина в резервоара, та кое е вярно, и като светне лампичката за бензина колко литра е резервата?

                      Коментар


                      • От: Opel Frontera 3.2 V6

                        Обем на резервоара 75 литра- така го дават в техническите данни за модела, ти защо мислиш че е 60 литра?
                        ОФА ДБ 2.4 92 ML 270 CDI ETZ 250

                        Коментар


                        • От: Opel Frontera 3.2 V6

                          Първоначално публикуван от auto_marin Преглед на мнение
                          Обем на резервоара 75 литра- така го дават в техническите данни за модела, ти защо мислиш че е 60 литра?

                          Нали където е стрелката за бензина, пише в литри - 0 - 30 - 60, и като последната цифра е на 60 lr, предположих че толкова е и резервоара

                          Коментар


                          • От: Opel Frontera 3.2 V6

                            Първоначално публикуван от Павел Василев Преглед на мнение
                            Нали където е стрелката за бензина, пише в литри - 0 - 30 - 60, и като последната цифра е на 60 lr, предположих че толкова е и резервоара
                            И на дъртия ми Пасат така пише, ама събира над 90,

                            Коментар


                            • От: Opel Frontera 3.2 V6

                              Някой може ли да ми каже със сигурност, колко литра бензин е заложено фабрично за нашите Фронтери Б да остават за резерва, в момента в който светне първия път лампичката на бензиноколонката на равен път в покой? Не ми се експериментира и да я карам докато свърши бензина при светване на лампичката за резерва, че ако има някакви утайки на дъното на резервоара и мога да запуша я дюзи, а и да тормозя помпата да работи на сухо в тези жеги (че е потопяема помпата) та не е добра идея да експериментирам, та затова ви питам дали знаете колко литра бензин е резервата, фабрично заложена от производителя?

                              P.S. За да не се чудите защо питам за резервата ще ви кажа, знаете че Фронти беше с 90 литров резервоар, като по тази причина като пътувам някъде, съм свикнал да зареждам само на определени бензиностанции от които съм доволен, с 90 литра бензин нали се сещате че съм изминавал спокойно 800-850 км без да зареждам като имам и резервата бензин, чудя се с Фронтака който е с 75 литров резервоар и при извънградско разход 12 на 100 км, дали ще мога да изминавам спокойно поне 700км без резерва от поне 50 км... , та затова и питам за резервата та да ми е спокойно, знам че има бензиностанции по път и над път, но в Родопите например няма много бензиностанции, а и където има някоя не ми вдъхват доверие. Да нося туба с бензин не е опция, че малко или много си мирише в купето. Така ми липсва големия 90 литров резервоар, жалко че няма място да сложа по-голям резервоар, бих си сложил 120 литров и да мога да изминавам сигурни 1000 км с едно зареждане..., много съм учуден че производителя не е предвидил за големия двигател 3.2 V6, резервоара да е поне 90 литров...?
                              Последно редактирано от Еделвайс; 29-07-16, 11:45. Причина: Пояснение и П.С.

                              Коментар


                              • От: Opel Frontera 3.2 V6

                                Павка, ако някой ден погледнеш как е устроен резервоара на автомобила, повече няма да споменаваш за утайки на дъното. Бензиновата помпа смуче винаги от дъното на резервоара. Освен това: Ако нещо премине през бензиновия филтър, то не трябва да може да задръсти дюзите.
                                Тест колко ти е резервата можеш да направиш с 5-10л туба бензин: Като светне лампата на резервата караш докато свърши и отбелязваш за колко километра ти е стигнала резервата. След това сипваш 5-10-те литра и отиваш да заредиш на бензиностанция. Така тъкмо ще разбереш дали наистина е 75 литра.
                                Русия е бензиностанция, въоръжена с ракети.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X