Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Права тръба на Mitsubishi Shogun (Pajero) 2.8 TDI

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Права тръба на Mitsubishi Shogun (Pajero) 2.8 TDI

    Здравейте, колеги мога ли да сложа права тръба или гърне на дизелака и пречи ли му тя/то?
    Мерси предварително!
    Mitsubishi Pajero 2.8 TDI 96г.

  • #2
    От: Права тръба на Mitsubishi Shogun (Pajero) 2.8 TDI

    Не мога да се сетя за какво би могла да му пречи на Паджерото. Но на хората наоколо...

    Коментар


    • #3
      От: Права тръба на Mitsubishi Shogun (Pajero) 2.8 TDI

      предвид турбото и на хората няма да пречи особено много. Имам в момента една 2.4ТД на Тойота в бокса, точно с права тръба е и в пъти по-тихо от на съседа гоУфа.
      О879 342 54О Не си пъхайте пръстите където ви падне, не са чак толкова много...

      Коментар


      • #4
        От: Права тръба на Mitsubishi Shogun (Pajero) 2.8 TDI

        Първоначално публикуван от tef4o Преглед на мнение
        предвид турбото и на хората няма да пречи особено много. Имам в момента една 2.4ТД на Тойота в бокса, точно с права тръба е и в пъти по-тихо от на съседа гоУфа.
        А той Голфа не е ли с турбо? Мисля, че и техният 1.6 е само с турбо.
        Ама вярно е, че турбото си е шумозаглушител.

        Коментар


        • #5
          От: Права тръба на Mitsubishi Shogun (Pajero) 2.8 TDI

          Предвид пътя на тръбата отдолу тя няма да е никак права...
          Като въже в торба е
          ама инак - тръба, тръбогиб и мерак ти трябват.
          Преди време по разни причини ми отпадна последното гърне...

          Ами нищо - и без него си е същата работа.

          В скоро време се очертава да се разделя и със следващото - за сега не мисля да го правя - звука не е ужасен, вървежа също не се променил...

          Па направи я пустата генерация - ще кажеш как е.

          То една тръба... колко му е...

          Коментар


          • #6
            От: Права тръба на Mitsubishi Shogun (Pajero) 2.8 TDI

            Моето вървя доста време само с тръба, и то изнесена под десния праг. Никакви грижи.
            На сърбела майката му е чесането.
            Борислав Борисов Русе О885 О37815

            Коментар


            • #7
              От: Права тръба на Mitsubishi Shogun (Pajero) 2.8 TDI

              Първоначално публикуван от borko_ruse Преглед на мнение
              Моето вървя доста време само с тръба, и то изнесена под десния праг. Никакви грижи.
              Боре, моя параход е детевоз - стрийт легал, един вид.

              С такова кюмбе дертове при ГТП може ли да се очакват? Патардията как е?

              Щото, както е тръгнало, ще стигна и това дередже - под десния праг, а после... може и пред дясната гума.....

              Коментар


              • #8
                От: Права тръба на Mitsubishi Shogun (Pajero) 2.8 TDI

                няма сериозна патардия, нали това казвам. Е, естествено, по-шумно е от оригиналното с гърнетата, но изобщо не е чак такава гюрултията, особено ако е дълга база и тръбата е по цялата дължина. Рацерите вдигат в пъти повече шум. На Койота звука е по-скоро готин, съвсем леко над стандартните децибели. Турбонафтата като цяло е тиха, въпреки, че съм замислил да му ковна по пътя едно междинно гърне от Витара - пробвах, утихва още повече, без да пречи на никого, нито като височина, нито като спирачка за изгорелите газове.

                И не, голферата на съседа е атмосферно 1.8, пича разчита, че рязаните с ъглошлайфа пружини, 17ки джанти и 80 милиметровата бурия ще вдигнат 200-300 коня и без турбина. Сега - засега вдига само шум
                О879 342 54О Не си пъхайте пръстите където ви падне, не са чак толкова много...

                Коментар


                • #9
                  От: Права тръба на Mitsubishi Shogun (Pajero) 2.8 TDI

                  Стефчо, ама аз не съм рейсър, бре..
                  И жената не е..

                  Ама махам излишъците... или те сами си отиват....
                  Един ауспухаджия ми намекна за гърне от еди-какво си БМВ, дето щяло да ми пасне идеално, само за триста кинта....
                  Но моите триста кинта нещо не му паснаха на него, и без такова златно гърне пахероса си пърпори по същия начин, както и преди..

                  300 кинта....
                  то да ги печатам, пак ми идва скъпо, бе, джанъм...

                  та така...

                  Коментар


                  • #10
                    От: Права тръба на Mitsubishi Shogun (Pajero) 2.8 TDI

                    Единствения минус е, че звука някакси те увлича и даваш ли даваш газ...
                    На сърбела майката му е чесането.
                    Борислав Борисов Русе О885 О37815

                    Коментар


                    • #11
                      От: Права тръба на Mitsubishi Shogun (Pajero) 2.8 TDI

                      Вени, и какво може да му стане на гърне на дизел? Защо сте решили да ги изхвърляте, ти и wollenn?

                      Коментар


                      • #12
                        От: Права тръба на Mitsubishi Shogun (Pajero) 2.8 TDI

                        Първоначално публикуван от Паджеровод Преглед на мнение
                        Вени, и какво може да му стане на гърне на дизел? Защо сте решили да ги изхвърляте, ти и wollenn?
                        ами, последното гърне, дето е под багажника, се откъсна - сглобката се оказа, че не понесе ръжди и вибрации..
                        Майстора, дето го огледа, се оказа много алчен, и не можа да ме кандардиса да дам торба пари...
                        и ми направи крива тръба - над задния мост..

                        и я направи за без пари, и работата му беше пак за толкоз..

                        една година изкара, и заварките към предпоследното гърне лъснаха...

                        Звука ме кефи, догодина на пролет ако няма дертове на прегледа, продължавам със съкращаването на изпускателния тракт...
                        Мамка му, на мен не ми пречи...и на околните също не им пречи...

                        Коментар


                        • #13
                          От: Права тръба на Mitsubishi Shogun (Pajero) 2.8 TDI

                          Първоначално публикуван от Veni1 Преглед на мнение
                          ами, последното гърне, дето е под багажника, се откъсна - сглобката се оказа, че не понесе ръжди и вибрации..
                          Майстора, дето го огледа, се оказа много алчен, и не можа да ме кандардиса да дам торба пари...
                          и ми направи крива тръба - над задния мост..

                          и я направи за без пари, и работата му беше пак за толкоз..

                          една година изкара, и заварките към предпоследното гърне лъснаха...

                          Звука ме кефи, догодина на пролет ако няма дертове на прегледа, продължавам със съкращаването на изпускателния тракт...
                          Мамка му, на мен не ми пречи...и на околните също не им пречи...
                          Бафмаму, във Филибето се свършиха ауспухджийте ли бре?!? Ако чак толкова е окъсала работата, мръдни другата седмица до нас, ще те уредя, познавам двама от най-добрите в тоя занаят в СЗ. Ако и това не ти върши работа, аз ще ти го направя и пак няма да пада...
                          О879 342 54О Не си пъхайте пръстите където ви падне, не са чак толкова много...

                          Коментар

                          Активност за темата

                          Свий

                          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                          Зареждам...
                          X