Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Преброяване на номерираните Nissan Terrano II Anniversary

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Преброяване на номерираните Nissan Terrano II Anniversary

    Здравейте и аз от скоро съм с терано ,попаднах на темата та моето е с номерче 1856 , с полу кожен салон бул Бари степеники и тази джаджа на таблото нивомер ли е незнам ще кача снимки някой ден поздрави.

    Коментар


    • #17
      От: Преброяване на номерираните Nissan Terrano II Anniversary

      Първоначално публикуван от Tirs Преглед на мнение
      ... и тази джаджа на таблото ...


      За това ли става въпрос?
      Опит за извеждане на електронен холограмен алтиметър - дизайнерска заигравка, без особена функционална стойност.
      Моя още го държа само защото няма фабричен капак за отвора и не ми се бърка, да му търся кабелите вътре в таблото, за да го махна от там, да не привлича погледите на любопитните "минувачи".
      proud founder of Anna Veith fan club Bulgaria
      NISSAN Terrano II R20 2.7 TDi [A1 Rh+]
      Заедно в борбата срещу злокачествените мозъчни тумори

      Коментар


      • #18
        От: Преброяване на номерираните Nissan Terrano II Anniversary

        А има ли официална статистика колко джипа са произведени от тази серия.Че и моят е Anniversary.Има кожен салон имитация на махагаон подгр.на седалките изобщо май има всички екстри без парктроник и тази кутия на тъблото отгоре.
        Старата любов ръжда не хваща, а непоправимо гние!

        Коментар


        • #19
          От: Преброяване на номерираните Nissan Terrano II Anniversary

          Махагона не е от Anniversary едишъна. Парктроник не знам дали изобщо има оригинален на терано.
          Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

          Коментар


          • #20
            От: Преброяване на номерираните Nissan Terrano II Anniversary

            Виждал съм с парктроник модели след 2003 предимно дълга база и едно късо.Иначе моят има на вратите този надпис nissan orr road 1951 и за това помислих че е anniversary.Пък и има доста екстри:Пръскалки на фароврте,клима,светлия кожен салон,подгр.на седалките,тонирани стъкла,ел.пакет,ел.шибидах,мултиф.волан и др.
            Старата любов ръжда не хваща, а непоправимо гние!

            Коментар


            • #21
              От: Преброяване на номерираните Nissan Terrano II Anniversary

              Първоначално публикуван от nissan_1978 Преглед на мнение
              Виждал съм с парктроник модели след 2003 предимно дълга база и едно късо.Иначе моят има на вратите този надпис nissan orr road 1951 и за това помислих че е anniversary.Пък и има доста екстри:Пръскалки на фароврте,клима,светлия кожен салон,подгр.на седалките,тонирани стъкла,ел.пакет,ел.шибидах,мултиф.волан и др.
              А а да има и оригинално CD и 4 Airbag
              Старата любов ръжда не хваща, а непоправимо гние!

              Коментар


              • #22
                От: Преброяване на номерираните Nissan Terrano II Anniversary

                Един номер и от мен

                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMAG0509.jpg
Прегледи:1
Размер:63.2 КБ
ID:5735535

                Най се кяфя на "прахоуловителя", всички питат, какво е това а то само прах събира (алтиметъра)
                Последно редактирано от r3fon; 27-11-16, 20:10.

                Коментар


                • naiden79
                  naiden79 коментира
                  Редактиране на коментар
                  А на мен един приятел ми каза: " Безсмислено нещо - обикновено точката на насиране е доста преди точката на преобръщане". Забавна мисъл

              • #23
                Да се включа и аз по темата за Nissan Terrano 2 anniversary. Нивото се предлага само в два цвята сив и черен като е пакетът без пластмасите и хромираната решетка. Има го и като къса база но по разпространена е дългата база. Както вече колегите споменаха серията е юбилейна поради 50 години Nissan Offroad. По моя информация са произведени едва 5000 бройки затова и са толкова редки. Единственото с което серията се откроява от обикновеното Терано е по специалния алкантара черен кожен салон който по средата е плюш със червен оттенък и по гумираната средна конзола с малка бронзова табелка която показва кой подред е екземпляра както и надписите на вратите отвън и холограмния алтиметър на таблото. Също така е с два айрбега, мултифункционален волан и преден и заден булбар. Предлага се само с 2.7тди с ръчна скоростна кутия. Серията се произвежда от декември 2000 година до юли 2001 година
                Последно редактирано от Terrano Driver; 03-02-22, 13:09.

                Коментар


                • #24
                  Ето го и нагледно Nissan Terrano 2 anniversary какво представлява отвън и отвътре
                  Прикачени файлове

                  Коментар


                  • #25
                    Алкантара, кожа или плюш в средата? Алкантарата не е кожа, не е и плюш.

                    Сега сериозно - единственото, което съм забелязал, са може би седалките. Всичко друго, включително в комплект, го има и по "нормалните" комплектации.

                    Предлага се само с 2.7, защото в тия години 3.0 още няма. Но от късните години има и с по-богата комплектация, например пръскалки на фаровете, подгряване на седалки, странични ербеци и прочие лиготийки.
                    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                    Коментар


                    • #26
                      Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
                      Алкантара, кожа или плюш в средата? Алкантарата не е кожа, не е и плюш.

                      Сега сериозно - единственото, което съм забелязал, са може би седалките. Всичко друго, включително в комплект, го има и по "нормалните" комплектации.

                      Предлага се само с 2.7, защото в тия години 3.0 още няма. Но от късните години има и с по-богата комплектация, например пръскалки на фаровете, подгряване на седалки, странични ербеци и прочие лиготийки.
                      Така е Спарки аз не казвам, че предлага нещо повече само казвам какво точно предлага anniversary нивото. Има версии на обикновеното Терано така нареченото ниво на оборудване Elegance от тоя фейслифт от 1999 до 2001 което има много повече екстри. За салонът така да го кажем по средата е най обикновен плат отстрани е кожа наистина не е алкантара. Нарочно съм споменал, че се предлага само 2.7тди дизел защото по онези години в стандартното Терано още се предлага 2.4 бензиновия двигател, който през 2002 година в новия фейслифт вече не се предлага и е изместен от 3.0 дизел.😁🍻
                      Последно редактирано от Terrano Driver; 04-02-22, 08:58.

                      Коментар


                      • #27

                        Коментар


                        • #28
                          Кой номер подред колега е джипът ти.

                          Коментар


                          • #29
                            Здравейте, една табелка и от мен.Отскоро съм собственик на Тераното и чета всяка тема от форума с интерес.
                            Прикачени файлове

                            Коментар


                            • #30

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X