Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Здравейте

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Здравейте

    Добър ден на всички!От 3-4 дена се запознах със сайта и много ми хареса.А поводът е ,че закупих от UN TLC 120 автоматик 173 к.с.2007г. и TLC 100 редова 204 к.с.2006г.и двете дизел.Тъй като съм решил да запазя едната за себе си,да ли може да ми дадете съвет.И двете са в отлично състояние.По номера на шасито в ТМ ауто ми казаха за 100-та,че това е най-здравото окачване което Тойота са правили.120-та пък е по-компактна и предполагам,че гори по-малко.Според брат ми който от 13години кара само TLC това е най-добрата серийна кола както за джунглата на Индокитай,за Африка така и за снеговете на Памир.Но трябва да избера един от двата модела!HELP ME!!!

  • #2
    От: Здравейте

    Е ти си оцелил 6-цата май! Ако имаш възможност запази големия, този кораб е невероятен, но ще гълта повече във всичко, общо-взето въпрос на финанси.

    Коментар


    • #3
      От: Здравейте

      Здравей и на теб. Както и колегата е писал ако можеш да си позволиш остави си голямата. Двете нямат нищо общо според мен, но някой може и да харесва малката повече, така че това е субективно.
      Subaru Legacy 2.5
      Suzuki GS500 E

      Коментар


      • #4
        От: Здравейте

        100
        0888794435, 0878171117- VP44 Simulator
        Дизел сервиз, BOSCH- VP44, Zexel VRZ (Pajero 3.2DID),комън-рейл.
        Суперскан България www.decbg.com
        Машинно почистване на DPF/FAP филтър

        Коментар


        • #5
          От: Здравейте

          100
          TOYOTA SEQUOIA ‘11
          W140 S420 '99

          Коментар


          • #6
            От: Здравейте

            Благодаря за мненията!А знае те ли колко гори горе-долу ТЛК100,щото 120-та ми даде 9.5 от Бургас до София при 130км/ч на курсконтрол почти през цялото време.А и на мен 100-та по ми допада.То си е направо рейс.А и подръжката им съпоставима ли е?(приблизително)

            Коментар


            • #7
              От: Здравейте

              С такава скорост по магистралата 100-цата ще даде разход 12-13/100.
              Това 9.5 на 120 може би е по компютъра, реално може би да е 10.5.
              Тъй като съм имал и двете и имам навъртяни много километри, мога да ти кажа, че поддръжката на 100-цата е не е по-скъпа, защото прави по-малко проблеми. На 120-ката като смениш веднъж дюзи и цялата икономия от гориво, гуми, масла и тн е заминала. В крайна сметка и двете са страхотни, трябва да прецениш.
              100 наистина е много голяма и по-трудна за паркиране, но се свиква, задължително парктроник.
              Ако искаш разкажи от къде и как ги купи, на колко километра са.

              Коментар


              • #8
                От: Здравейте

                Около мен има няколко 100-ци..16/100 градско! 120-ката е по-икономична и по-бърза!
                0899 шест5313нула
                За всекиго по нещо

                Коментар


                • #9
                  От: Здравейте

                  Първоначално публикуван от TLC14 Преглед на мнение
                  ... На 120-ката като смениш веднъж дюзи и цялата икономия от гориво, гуми, масла и тн е заминала. В крайна сметка и двете са страхотни, трябва да прецениш...
                  То и на 100-цата като й направиш веднъж преден диференциал, е същото...

                  Първоначално публикуван от sonda Преглед на мнение
                  Около мен има няколко 100-ци..16/100 градско!
                  16/100 градско... Това на неутрал от Плиска до Орлов мост...

                  По темата - аз бих избрал 100цата, особено ако е 4.7 V8. Ако ще е 4.2тд автомат... е, по-комфортна е от тролей и почти толкова бърза.

                  Коментар


                  • #10
                    От: Здравейте

                    Първоначално публикуван от Yaro Преглед на мнение
                    16/100 градско... Това на неутрал от Плиска до Орлов мост...
                    1HD-FTE...автомат!

                    Карах я- тежка е пущината, бавно набира!
                    0899 шест5313нула
                    За всекиго по нещо

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X