Обява

Свий

Правила на Форум "Купувам"

Уважаеми колеги,
Форум "Купувам" е място в портала, което е предвидено за улеснение и услуга на участниците, за да могат да обявят търсене на вещи, имоти или услуги. В него участниците могат да обявяват търсене на определени предмети за лична употреба, несвързани с осъществявана от тях търговска дейност.

Любезно Ви приканваме, при публикуване на обяви в този форум, да спазвате следните правила:

1. Потребителите със статут "Младши участник", обозначени с Тъмносив /DimGray цвят (вж. Цветовете на потребителските имена и съкращенията под тях) могат да публикуват обяви във форум "Купувам", но не могат да публикуват оферти в чужди обяви.

2. Заглавията на темите следва да носят максимална информация за обявения предмет, което не означава да изпишете цялата обява в заглавието на темата, но заглавия от рода на "гуми", "ATV" и "продавам" не са информативни.

3. В обявите за търсене следва да се конкретизират изискванията към съответния търсен предмет (вид, количество и най-вече - цена). Теми, публикувани без телефон и населено място, ще бъдат изтривани без предупреждение.

4. Не се разрешава публикуването на обяви за търсене на "регистрации" за МПС (свидетелство за регистрация и табели с регистрационен номер).

5. В темите, съдържащи точно посочване на търсения предмет и цена, на която участниците са съгласни да го закупят, се допускат отговори с оферти от всички останали участници, които отговарят на обявеното търсене (вид, количество и най-вече - цена). Неотговарящите на това изискване отговори (примерно - търсят се гуми 15", а се предлагат 16" или са предлагата предмети на цена, надвишаваща посочената от купувача), ще бъдат изтривани като "спам", а авторите на подобни мнения, ще бъдат официално предупреждавани.

6. Отговорите с оферти от всички участници по възможност трябва да съдържат цена, актуални снимки, населено място и телефон за връзка.

7. При приключване на сделки, пишете "намерен/ а/ о", за да бъде заключена темата и преместена в подфорум "Архив". Ако желаете да преустановите търсенето, пишете в темата, същата да бъде заключена. Теми, по които не е регистрирана активност в продължение на повече от три месеца, ще бъдат заключвани служебно и ще бъдат премествани в раздел „Архив”.

8. "Повдигане" или "Ъп" на тема се позволява не по-често от един път на седем дни.

9. Бутонът "Уведоми за публикация" от форумните инструменти, не е предвиден като средство за връзка с участника, публикувал дадено мнение или тема. Той не може да прочете уведомленията Ви. Това е начин да уведомите администрацията на форума за забелязани от Вас нередности или неточности в публикуваните обяви.


Спазвайки горните правила, темите и информацията в тях ще са по-лесни за работа и ползване. При неспазване на горепосочените правила, темите ще бъдат изтривани.


ВАЖНО !

1. При нарушение на една от горните точки, обявите могат да бъдат изтрити без предупреждение, а авторите на темите да бъдат санкционирани според нарушението!
2. Потребители, за които се установи, че присъстват във Форума само с цел осъществяване на продажби или са проявили крайно некоректно отношение в някоя обява, ще им бъде ограничаван достъпа до раздели Купувам и Продавам дори да спазват абсолютно всички правила на съответните раздели.
3. Прилагането на тези правила започва от датата на тяхното публикуване във форума.
4. Мненията, публикувани във форум "Купувам", няма да се отчитат отброяча на броя публикации.

Спазвайки горните правила, темите и информацията в тях ще са по-лесни за работа и ползване.


Надяваме се, че тези правила няма да Ви затруднят.

За контакти с модераторите на форум "Купувам", ползвайте лични съобщения до: Malkiya Rumba, Plamen Alexandrov, silverfox и STROIL.


Пожелаваме Ви успешни сделки!
Вижте повече
Вижте по-малко

Търся части за карбуратора на бензинова резачка "Дружба".

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Търся части за карбуратора на бензинова резачка "Дружба".

    Бензиновият трион. Всъщност - една част. Там има едно гумено цилиндърче - клапичката на влизащия бензи.
    Ама много спешно. Утре. Или други ден сутринта.

  • #2
    До: Търся части за карбуратора на "Дружба".

    Пак искаш нещо дето и не знам какво е
    http://ftp.domainbg.com/ymk/1/11.jpg

    Коментар


    • #3
      До: Търся части за карбуратора на "Дружба".

      нямали някой приятел дати даде свясна резачка даси свършиш работата .ами се занимаваш с туй недоразумение на руската промишленост

      Коментар


      • #4
        До: Търся части за карбуратора на "Дружба".

        Първоначално публикуван от koko11 Преглед на мнение
        недоразумение на руската промишленост
        Е са стана въргал
        http://ftp.domainbg.com/ymk/1/11.jpg

        Коментар


        • #5
          До: Търся части за карбуратора на "Дружба".

          Ами, аз не знаех че е недоразумение. И цяла година веднъж си вадих хляба с него.
          Майната ви.

          Коментар


          • #6
            До: Търся части за карбуратора на "Дружба".

            явно си доста силен в ръцете

            Коментар


            • #7
              До: Търся части за карбуратора на "Дружба".

              Ех , да беше миналата година . че да ти подаря една, почти нова. Ама я разбих . С големия чук и на вторични.
              Нищо през живота ми не ме е ядосвало така . Аз се чудех защо този дето ми я продаваше за 30 лв. (почти нова!!)се хилеше така гадно. Веднъж пали от "четвърт", следващия път можеш да си изскубеш ръката от раменната става и няма палене. А пък за удобство, какво да говорим! Все едно че държиш ИЖ-Планета Спорт . Няма обяснение за това идиотско разположение на ръцете. Дори ТИ не можеш да намериш обяснение.Никаква геометрия.Аз съм 112 кг. , здрав физически , но не се преборих с нея. За икономическия ефект да не говорим. С половината пори които дадох за бензин , можех да наема човек който да нареже цялата купчина дърва. Аз също съм фен на някои руски неща, но това наистина е недоразумение.
              Уморените коне не ги убиват , нали ??

              Коментар


              • #8
                До: Търся части за карбуратора на "Дружба".

                Не е. Главният и номер е наистина дебели дървета. С тънките е далавера ако са много. Одеве окосих двора на една детска градина за 20 минути. С кастренето. 4 декара. Имаше и брези и борове. Веселото беше с дъбовете. Публиката изгони клоуните "със щилките, ноо са яки брат ми". Не че уан мен шоу "Тайга за всички" и върховете на дърветата лягат между масичките на кафенето без да раздухат пепелниците. Ми ноо яко - яко, ама трети ден яко ... И две трески на земята ...
                Там нищо не държиш с ръце. Виси ти на коляното. И ако няма да правиш глупости - може и на ремък. Което също е глупост.
                Да, чисто Дружбата не е хич хубава. Веригата е суха. Ма мойта е с кутия от Урал, тунингова) Без малко половин кило масло изпива наведнъж. И с къса колонка - ендуристите ще я оценят. Също тутинг
                Понеже имаше въпрос - вече не съм много як в ръцете. Не мога да я въртя и да режа във въздуха докато пада. Ама пак обичам костен мозък. И да троша вратни прешлени преди да ги осмуча обичам ... Мирише ми на панирани хумористи. Непреодолима тяга, още от детството. Погава панираното беше недостижим лукс.
                Пък клапанче отрязах от някъв безименен маркуч.

                Коментар


                • #9
                  До: Търся части за карбуратора на "Дружба".

                  На един приятел баща му бачкал в Коми. Разправяше, че там друго не държи. Угасиш ли да почине и то ... почива. Дружбите ги гасели докато закусват. От клоните палят огън да се топлят. Докато ядат и машините се обледенявали. Стават от софрата, мятат ги в огъня. След малко ги вадят и ги очукват в най-близкия дънер. Палят и си продължават работа. Много образно разказваше, но не вярвам да ме е лъгал. От друго място съм чувал, че изгасналите камиони ги бутали край пътя. Напролет като се стопи тундрата, те сами си потъват и правят пътя отгоре им.
                  Aкълa e кaтo жeнскoтo нepaзпoлoжeниe. Нe ти ли дoйдe нa вpeмe, нe гo и чaкaй!

                  Коментар


                  • #10
                    До: Търся части за карбуратора на "Дружба".

                    "Урал". И те държат, те много повече. Ама са и много по-тежки. Зверска работа. Само трябва верно да си във форма. По мерките на ония мъжаги Дружбата е битова играчка.
                    Уралите могат да събарят и лиственица. А тя потъва във водата и един пръст дъсчица се реже с флекса, ножовката подскача като рашпила по стъкло.

                    Коментар


                    • #11
                      До: Търся части за карбуратора на "Дружба".

                      Mоята Дружба преквалифицирах в косачка за райграс
                      Като деца от такива резачки си правехме картове...
                      За дебели дървета става, защото е излишно мощна (94см3)
                      но ако трябва цял ден да работиш с нея... Явно са я измислили за каторжниците в Сибир. Като поработи малко с Дружбата да няма сили да избяга)))
                      Стефане - за клапанчето на карбуратора аз съм сложил една гумичка от изпарител на АГУ Ловато. Става по-добре от оригиналната. Разходи се до някоя газаджийница и си избери подходящата гумичка.
                      И без докачание моля ...
                      "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X