Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Как да закача един от цилиндърите на ГАЗ 24-10.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Как да закача един от цилиндърите на ГАЗ 24-10.

    Добър ден приятели, имам нужда от помощ, на един от цълиндърите е свален кабел ли е маркуч ли е незнам, но мисълта ми е как мога да го сложа, защото немога да запаля машината, купях я така, но нямам представа къде и как да пипна, до сега не съм се занимавал с подобно нещо. Благодаря много.

  • #2
    От: Как да закача един от цилиндърите на ГАЗ 24-10.

    Първоначално публикуван от iNcludes Преглед на мнение
    Добър ден приятели, имам нужда от помощ, на един от цълиндърите е свален кабел ли е маркуч ли е незнам, но мисълта ми е как мога да го сложа, защото немога да запаля машината, купях я така, но нямам представа къде и как да пипна, до сега не съм се занимавал с подобно нещо. Благодаря много.
    Дай снимка да видим какво е свалено от този цилиндър.
    ГАЗ 69 УАЗ 452-2 броя УАЗ 31512 Kia Sportage 2.0 16v
    Калта за УАЗа е като водата за водолаза 0886445318

    Коментар


    • #3
      От: Как да закача един от цилиндърите на ГАЗ 24-10.

      Здравей, колега! Понеже казваш, че не си наясно с тези двигатели, първото нещо, което ми идва на ум е, че подредбата на кабелите върху капачката на делкото е 1-2-4-3 а не както обикновено 1-3-4-2. Ако не е откачен маркуча за бензин, щом не знаеш какво е откачено(маркуч или кабел), колата би трябвало да припали и на 3 цилиндъра, но все пак при наличие на някаква центровка и бензин в карбуратора. Най-добре да споменеш от къде си и може някой колега да изяви желание да погледне машината. Така с писане и от разстояние трудно се пали стар автомобил.
      Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
      Из "Златния телец"

      Коментар

      Активност за темата

      Свий

      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

      Зареждам...
      X