Обява

Свий
Няма добавени обяви.

НовГовор?!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: НовГовор?!

    В компетенциите на треньора е, да избира играчите, които да играят в мача. Компетентните по въпроса са доста повече, но не е в компетенцията им. Маааа, къф пример дадох... Сиреч, компетентността е осведоменост, познания и т.н. по дадени въпроси, а компетенциите са права, задължения и отговорност да решаваш и отговаряш на същите тези въпроси. Аз поне, така го схващам, може и да бъркам някъде.
    Наздраве!
    Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

    Коментар


    • От: НовГовор?!

      Убу де!!! Разбрах!Има я и на всичкото отгоре и била правилна басси...........ама аз пак ще си се обривам!Абсолютно нелогично ми звучи.....

      И друго се сетих.От кога е утвърдена,след или преди 1989г.
      Последно редактирано от traun; 22-04-15, 21:27.
      Jeep Grand Cherokee 4.7 WJ V8
      0888854582
      Дизел втора употреба за лична - НЕ!!!!
      Китайска поговорка "Не ти пожелавам да живееш в интересни времена" басси!!!

      Коментар


      • От: НовГовор?!

        Аз така се обривам от еди-кой-си имал "експертиза", друг пък нямал
        Да имаш експертни знания е едно, а експертиза - нещо съвсем различно.
        Suzuki Jimny, 1.3, 2009

        Коментар


        • От: НовГовор?!

          А това как звучи: "Имам направена експертиза за..."
          Lancia Delta HF Integrale Evolucione

          Коментар


          • От: НовГовор?!

            И без да упоменаваш изрично, че е направена, в такъв контекст има смисъл.
            Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

            Коментар


            • От: НовГовор?!

              Първоначално публикуван от bojitch Преглед на мнение
              А това как звучи: "Имам направена експертиза за..."
              Това е правилно. Означава: "имам изготвено експертно заключение".
              Suzuki Jimny, 1.3, 2009

              Коментар


              • От: НовГовор?!

                Първоначално публикуван от davc Преглед на мнение
                И без да упоменаваш изрично
                Туй за чукча, бре!
                Lancia Delta HF Integrale Evolucione

                Коментар


                • От: НовГовор?!

                  Първоначално публикуван от Тропчо Преглед на мнение
                  Можеш да си компетентен по някои въпроси, без да имаш компетенцията да ги решаваш.
                  Политиците ни в последните години...Импотентни са по всички въпроси,но имат компетенцията да ги решават...

                  Коментар


                  • От: НовГовор?!

                    /\Мда....тъпо, но факт!
                    И обяснява всичко нагледно!
                    Младежи, уважавайте старостта - тя е вашето бъдеще...
                    0887/осемпет 66 4осем

                    Коментар


                    • От: НовГовор?!

                      Първоначално публикуван от traun Преглед на мнение
                      Убу де!!! Разбрах!Има я и на всичкото отгоре и била правилна басси...........ама аз пак ще си се обривам!Абсолютно нелогично ми звучи.....

                      И друго се сетих.От кога е утвърдена,след или преди 1989г.
                      И аз се обривам, защото си има налълно ясен и кратък израз на български.
                      "Знам как/какво, но не съм овластен" Само че ясния изказ влече и ясна отговорност.... и те така
                      байо, кажи ти моите и аз твоите кривици, па да се поправим и все (за)едно да вървим, ако ще бъдем хора.
                      Един луд: на много простите хора всичко им се вижда сложно…
                      Суперспам - спама на суперите

                      Коментар


                      • От: НовГовор?!

                        "излязоха предписанията"?

                        Коментар


                        • От: НовГовор?!

                          На това какво не му харесваш?
                          В Космоса никой няма да чуе писъка ти....

                          Коментар


                          • От: НовГовор?!

                            "Достоевски, Толстой, Солженицин - велики представители на руската съвестливост и угризителност."
                            Цитатът е от Оф-нюс.

                            Може би пиша за последно в тази тема. След като явно не знам родния си език...
                            Прекалено много станаха думите, които чувам за пръв път.

                            Най-страшното в България е, че хората, които пращат SMS-и във ВИП-Брадър,
                            имат право да гласуват на избори.

                            Коментар


                            • От: НовГовор?!

                              Първоначално публикуван от Hala Преглед на мнение
                              "Достоевски, Толстой, Солженицин - велики представители на руската съвестливост и угризителност."
                              Цитатът е от Оф-нюс.

                              Може би пиша за последно в тази тема. След като явно не знам родния си език...
                              Прекалено много станаха думите, които чувам за пръв път.

                              Понеже определено си прав, и щом тая неграмотност ти прави впечатление ( то офнюза нещо не го чета, що ли? ) то е редно опонента ( пак същия охнюз ) да си вземе бележка, и да предприеме същите действия.

                              Как може, бе, офновинари?
                              То се събра цяла тема за поредиците от неграмотности, дето се публикуват, и продължават да се публикуват...

                              Темата е на скромните 27 - двадесет и седем страници! ( вероятно трябва да е показателно за някой, де )

                              Няма ли един грамотен редактор, ако трябва - на 24-часово дежурство да е, ама да не се пръкват такива писменочудесии, дето да карат Паисий да се преобръща в гроба..

                              Е, те поради такива човек се срами да се нарече Българин!

                              Е, срамота си е !!!
                              Последно редактирано от Veni1; 24-04-15, 20:03. Причина: 27 страници тема за грешките в офнюз-новините

                              Коментар


                              • От: НовГовор?!

                                Първоначално публикуван от Veni1 Преглед на мнение
                                Понеже определено си прав, и щом тая неграмотност ти прави впечатление ( то офнюза нещо не го чета, що ли? ) то е редно опонента ( пак същия охнюз ) да си вземе бележка, и да предприеме същите действия.

                                Как може, бе, офновинари?
                                То се събра цяла тема за поредиците от неграмотности, дето се публикуват, и продължават да се публикуват...

                                Темата е на скромните 27 - двадесет и седем страници! ( вероятно трябва да е показателно за някой, де )

                                Няма ли един грамотен редактор, ако трябва - на 24-часово дежурство да е, ама да не се пръкват такива писменочудесии, дето да карат Паисий да се преобръща в гроба..

                                Е, те поради такива човек се срами да се нарече Българин!

                                Е, срамота си е !!!
                                Сякаш Offnews цитират изказване на коскодажамити екперт по темата

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X