Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Енерджи сейв про - да им вярвам ли?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Енерджи сейв про - да им вярвам ли?

    Пускам тая тема защото видях че рекламират във форума. Свикнал съм да се доверявам на този форум и досега не съм бил разочарован, в тоя ред на мисли, си мисля че след като са допуснати да рекламират тук, едва ли са измамници! Обаче аз от тоци и електроуреди бъкел не разбирам - това от една страна, от друга страна 70лв. са ми много да ги хвърля на вятъра, от трета страна сметките за ток са на границите на възможностите ми през зимата!
    Та накратко - рекламата я прочетох (нямам нужда от още), от обяснения как действа или не действа въпросния уред, също нямам нужда щото няма да ги разбера. Имам нужда от "ЗА" и "ПРОТИВ" от хора пробвали или разбиращи достатъчно от токове за да изкажат компетентно мнение. Ако някой се притеснява да говори открито, може и на лични! Моля за помощ! Благодаря!
    "Do not correct a fool, for he will hate you;
    Correct a wise man, for he will appreciate you."

  • #2
    От: Енерджи сейв про - да им вярвам ли?

    Рекламите които се появяват във форума се генерират (май) през външен източник и не минават през ръчно одобрение.

    Всякакви подобни изродщини трябва да се докладват на секундата за да могат да бъдат ръчно блокирани (веднъж блокирани май не се появяват повече). Проблемът е на кой трябваше да се докладват Май на Владо.
    Издъних се на Тюринг теста

    Коментар


    • #3
      От: Енерджи сейв про - да им вярвам ли?

      Писах им в техния сайт едно въпросче, дали , като включа 4 бр. от енергото ще ми връщат пари, отговор обаче няма.
      Най си на икономия , когато НЕ си купиш тази тутурутка, ако имаш излишни пари - аз съм насреща.
      подаръци за мъже от FACOM
      промоция на читави инструменти

      и на хоби такива

      тел. О879 Ч8Ч 2З5

      Коментар


      • #4
        От: Енерджи сейв про - да им вярвам ли?

        Това няма как да работи не си давайте парите за мечти.
        Няма невъзможни неща,има просто недостатъчно финансиране.....
        GSM +359 895 236 182

        А Rhf +

        Коментар


        • #5
          От: Енерджи сейв про - да им вярвам ли?

          Такива теми из Форума има много. Краткият отговор - чудеса не стават.

          По едно време търсехме начин да разкарваме най-големите простотии в рекламите, ама не става. Голяма част от тях минават през чужди сървъри и ние изобщо не ги контролираме.

          И колкото и да вярвате на Форума (или друг сайт) - обикновено рекламите нямат НИЩО общо и не трябва да се ползват със същото доверие като сайта, на който излизат.

          Коментар


          • #6
            От: Енерджи сейв про - да им вярвам ли?

            Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
            И колкото и да вярвате на Форума (или друг сайт) - обикновено рекламите нямат НИЩО общо и не трябва да се ползват със същото доверие като сайта, на който излизат.
            Ето че форума си свърши за пореден път работата и заслужи доверието ми! Така че темата беше полезна, поне за мене (а надявам се и за други). Благодаря на отзовалите се, спестихте ми едни пари да не ги дам на мародерите.
            "Do not correct a fool, for he will hate you;
            Correct a wise man, for he will appreciate you."

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X