Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Още едно ISUZU TROOPER се появи :)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Още ено ISUZU TROOPER се появи

    Добре де. Този 2,8 не е ли доста по-стар двигател и няма ли за него масивен маховик? Да се вземе от някоя морга и да се сложи, а не да се заварява стария
    Nissan Terrano 2,7 TDI

    Коментар


    • #17
      От: Още ено ISUZU TROOPER се появи

      Нямам идея кой го прави.Майстора ми го е пратил в София.Този който го прави щял да го носи на баланс в института-каквото и да значи това.Нещо за лазери ми се обяснява,нещо за сърце......... и така Ще му взема номера на човека и ще го напиша тука.Просто аз преди седмица го взех този джип и веднага ми се случи това неприятното счупване а човека от който го взех е майстор.И уговорката е че джипа е перфектен и ако се случи нещо ще го ремонтира без да си плащам за труда.И то се случи де ((((

      Коментар


      • #18
        От: Още ено ISUZU TROOPER се появи

        За това ти писах в другата тема да звъннеш на Лозан.Наи-вероятно маховика ти е при него.Той прави такива интервенции доста сполучливо! Дано всичко е ок.

        Коментар


        • #19
          От: Още ено ISUZU TROOPER се появи

          Първоначално публикуван от ianely Преглед на мнение
          За това ти писах в другата тема да звъннеш на Лозан.Наи-вероятно маховика ти е при него.Той прави такива интервенции доста сполучливо! Дано всичко е ок.
          Ами не знаех какво да ти отговоря колега в другата тема понеже ми беше пратен маховика вече.И мерси де Ще видим колко е сполучливо.

          Коментар


          • #20
            От: Още ено ISUZU TROOPER се появи

            Маховика на първо четене стана много добре.Не тресе при потегляне и тнт.Нооооооо нова беля-при извънградска разходка угасна жипкатааааа.При опит да запали на скорост не стана.Със стартер запали но какво да видя отзаде димна завеса-бяла.Спирам и при огледа на двигателя установявам излязло съединение на радиатора на парното.И сега ми намирисва на основен ремонт ((( Голем карък съм очевидно.

            Коментар


            • #21
              От: Още ено ISUZU TROOPER се появи

              Явно решението ми да не го взема преди теб е било абсолютно правилно!
              Не мисля , че ти си каръка ама имах съмнения за стария собственик
              Uaz 469 2.4 D MB
              KTM 600 ROTAX
              Hyundai Terracan 2.9 CRDI- 2 бр.
              Иво 0 9 8 осем 9 4 4 2 седем 9

              Коментар


              • #22
                От: Още ено ISUZU TROOPER се появи

                Първоначално публикуван от Иво82 Преглед на мнение
                Явно решението ми да не го взема преди теб е било абсолютно правилно!
                Не мисля , че ти си каръка ама имах съмнения за стария собственик
                Ми то и аз съмнения имах ама риск печели риск губи.Засега губи ))))

                Коментар


                • #23
                  От: Още ено ISUZU TROOPER се появи

                  Колега позволи ми да споделя Когато си купих такъв джип две години го правих сега 5 години му онмъщавам по най големите дупки около Своге и той не се дава Бих дал съвет Купи си едно англичанче ползвай го за донор и си въстанови джипа за да се возиш на ат а не на катър.

                  Коментар


                  • #24
                    От: Още ено ISUZU TROOPER се появи

                    Първоначално публикуван от boyko.v Преглед на мнение
                    Колега позволи ми да споделя Когато си купих такъв джип две години го правих сега 5 години му онмъщавам по най големите дупки около Своге и той не се дава Бих дал съвет Купи си едно англичанче ползвай го за донор и си въстанови джипа за да се возиш на ат а не на катър.
                    Колега кво да ти кажа,освен че двигателя е друг,скоростната кутия е друга,раздатка сигурно и тя.Май е рязан кардан и тнт.Няма да мога да се справя сам а и най-вероятно никой в Русе няма да може!!!

                    Коментар


                    • #25
                      От: Още ено ISUZU TROOPER се появи

                      Катърът е здраво животно,а куцият Ат се убива.
                      МИСЛЕНЕ МУ Е МАЙКАТА

                      Коментар


                      • #26
                        От: Още едно ISUZU TROOPER се появи

                        А куц катър какво се прави!?

                        Коментар


                        • #27
                          От: Още едно ISUZU TROOPER се появи

                          На луканки
                          Майтапа на страна, дано се оправи по-бързо колегата, но лично аз не бих се наел да ремонтирам толкова много неща.
                          Jeep Cherokee XJ 2.1TD- продаден
                          Grand Cherokee Limited V8 Quadra Drive

                          Коментар


                          • #28
                            От: Още едно ISUZU TROOPER се появи

                            Ами главата е махната,би трябвало да е шлайфана вече,нова гарнитура за главата,малко са надрани ризите на 2ри и 3ти цилиндър..........Абе това ще му е последния голям ремонт на жипона.Счупи ли се нещо скъпо отива за части и се взема Трупърче с 3 литров двигател.Вече има и за около 6 бинки.И ще е къса базичка ама да не се предавам още де )))

                            Коментар


                            • #29
                              От: Още едно ISUZU TROOPER се появи

                              колега, не се предавай, но като стигнеш до следващото, няма да е лошо да преосмислиш начина на избор, оглед и пазаруване на джипки, че като те гледам, за няколко години на колко бангии се натресе............ или поне направи нещо водосвет, курбан...........

                              успех с ремонтите!
                              ________________________________________________
                              Subaru OUTBACK 2,5
                              Hyundai TUCSON 2.0

                              Коментар


                              • #30
                                От: Още едно ISUZU TROOPER се появи

                                Първоначално публикуван от IvanIvanovi Преглед на мнение
                                колега, не се предавай, но като стигнеш до следващото, няма да е лошо да преосмислиш начина на избор, оглед и пазаруване на джипки, че като те гледам, за няколко години на колко бангии се натресе............ или поне направи нещо водосвет, курбан...........

                                успех с ремонтите!
                                Хахах вярно е кви ли ремонти не съм правил.Истината е една имаш ли кинти имаш избор,аз все по тънката част и .........

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X