Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Впечатления от Опел Фронтера 2.2 ДТЛ

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Впечатления от Опел Фронтера 2.2 ДТЛ

    Здравейте!От скоро съм член на форума!Преди 1 седмица си купих Фронтера 2.2 ДТЛ Спорт РС 99г и до момента съм доволен като цяло!Ако може да споделите нещо по специфично за нея,често срещани проблеми...такива неща!Също така ме интересува точно на колко градуса би трябвало да включва перката, че при мене е на 100 и нещо т'ва ме притеснява!А и става ли за офроуд, не много тежък ама все пак офроуд?
    Nissan Navara D22 YD25 Double Cab

  • #2
    До: Впечатления от Опел Фронтера 2.2 ДТЛ

    Еми, колеги, явно няма кой да каже нещо по въпроса. вижте тук (но е за ОФА):
    http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=14041
    и тук:
    http://www.autocountry.ru/opel/frontera/tech.html
    http://forum.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=6347
    Пробвайте и с Гугъла...Понякога върши работа...
    Последно редактирано от kuzdov; 15-08-07, 18:40.
    "Законите са много хубаво нещо, ама когато важат само за другите..."
    Неизвестен мъдрец

    Коментар


    • #3
      До: Впечатления от Опел Фронтера 2.2 ДТЛ

      Здравей. Вече 5 месеца надявам се търкаляш фронтерката без проблеми и можеш да споделиш своите впечатления.

      Коментар


      • #4
        До: Впечатления от Опел Фронтера 2.2 ДТЛ

        Ще ти отговоря само на втория въпрос.Става за Офроуд дори за тежък.Каза че е 99 г.Бъди сигурен че няма да я ремонтираш по-често от другите участници в разходките.Истината е че тръгнеш ли веднъж по разходки в гората,спиране няма...това за да не кажеш че не са те предупредили на време.Ти само кажи че искаш да и пробваш възможностите и отиваме;-)Със здраве да си я караш.
        Някои се раждат риби...малки рибки.С израстването се оформят като дребни риби,като едри риби и като големи балъци.
        NB !БАЛЪК-РИБА в превод от турски...

        Коментар


        • #5
          До: Впечатления от Опел Фронтера 2.2 ДТЛ

          здравейте,някои от форума който има повече стаж тоест повече от 2год зад волана на фронтера 2.2тди от 99год нататьк да сподели за мнението си за нея тъи като сьм се спрял на този модел мисля да я ползвам за риболов и туризъм което включва асвалт и черен път.

          Коментар


          • #6
            До: Впечатления от Опел Фронтера 2.2 ДТЛ

            Мойта тема...и ето мнение от мен 2 години по късно...Просто баси яката джипка!Става за всичко...стига почти навсякъде с по добри гумета..Чак 2 броя имам, ама едната е за продажба...
            Nissan Navara D22 YD25 Double Cab

            Коментар


            • #7
              До: Впечатления от Опел Фронтера 2.2 ДТЛ

              Първоначално публикуван от stifler Преглед на мнение
              Мойта тема...и ето мнение от мен 2 години по късно...Просто баси яката джипка!Става за всичко...стига почти навсякъде с по добри гумета..Чак 2 броя имам, ама едната е за продажба...
              И аз съм на същото мнение , доста здрава и стегната джипка ;

              Коментар


              • #8
                До: Впечатления от Опел Фронтера 2.2 ДТЛ

                за една година и аз само това мога да кажа - очарован съм от опел
                vw passat B5 1.9tdi 1997 110 hp
                Suzuki GSR600 98 hp
                Nissan Pathfinder 174 hp
                0878222 три 3 шест

                Коментар


                • #9
                  До: Впечатления от Опел Фронтера 2.2 ДТЛ

                  едно въпросче кои матор от фронтера 2.5тди 98год. и 2.2тди99год е по добър или надежден.

                  Коментар


                  • #10
                    До: Впечатления от Опел Фронтера 2.2 ДТЛ

                    2.2 ТДИ категорично. 2.5 не е лош, но скапе ли се, отравя ти живота ...
                    "Законите са много хубаво нещо, ама когато важат само за другите..."
                    Неизвестен мъдрец

                    Коментар


                    • #11
                      До: Впечатления от Опел Фронтера 2.2 ДТЛ

                      И аз съм се мераклисал на 2.2дти дълга база, ама все недостигат парите. Чувал съм много добри отзиви за този модел -дано да е така. Надявам се, че през тази година вече ще сколасам да си купя /ако кризата не ни съсипе, все пак има преоритети в семейния бяджет/. Много ми харесват тези джипки от 2002-2003 год с леко изменение на измервателните уреди на арматурното табло, маската и фаровете, ама са по 15 бона и нагоре. Успех!

                      Коментар


                      • #12
                        До: Впечатления от Опел Фронтера 2.2 ДТЛ

                        Първоначално публикуван от solun Преглед на мнение
                        И аз съм се мераклисал на 2.2дти дълга база, ама все недостигат парите. Чувал съм много добри отзиви за този модел -дано да е така. Надявам се, че през тази година вече ще сколасам да си купя /ако кризата не ни съсипе, все пак има преоритети в семейния бяджет/. Много ми харесват тези джипки от 2002-2003 год с леко изменение на измервателните уреди на арматурното табло, маската и фаровете, ама са по 15 бона и нагоре. Успех!
                        Е за т'ва се оринтираш към 2001 година и си взимаш мойта дет е натъпкана със почти всичките глупости...
                        Nissan Navara D22 YD25 Double Cab

                        Коментар


                        • #13
                          До: Впечатления от Опел Фронтера 2.2 ДТЛ

                          А бе и аз се чудя кога ще скоча в "батака" даже преди малко гледах една фронтера ДБ 2000 г. за 10400лв. и много се чудя дали да не отида да я видя.Ама нещо ми се виждат множко тези пари при положение че се намират и за по 8-9000лв.
                          Няма лоши автомобили - има лоши шофьори

                          Коментар


                          • #14
                            До: Впечатления от Опел Фронтера 2.2 ДТЛ

                            Състоянието е важно , една или две години при един и същ модел не мисля че са от значение ;

                            Коментар


                            • #15
                              До: Впечатления от Опел Фронтера 2.2 ДТЛ

                              Първоначално публикуван от ivanmp Преглед на мнение
                              .....Ама нещо ми се виждат множко тези пари при положение че се намират и за по 8-9000лв.
                              Колега, намират се по-евтини даже, ама си сметни, че само гумите и първоначалното обслужване са ти + 2000 лева. И ако удариш и някоя "греда" някъде (например с диф, скорости/раздатка или ДВГ) цената може да ти излезе двойна, отколкото ако купиш проверена и обслужена. Почти няма колега, който да е взел т.нар. нов внос и да не е правил нещо значително. Аз например сменях заден мост, шенкел, жила на ръчната и още какво ли не по-дребно.
                              "Законите са много хубаво нещо, ама когато важат само за другите..."
                              Неизвестен мъдрец

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X