Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Излезе версия 2013 Q3 на карта OFRM Geotrade

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Излезе версия 2013 Q3 на карта OFRM Geotrade

    Уважаеми потребители и драги приятели,

    Версия 2013 Q3 на карта OFRM Geotrade вече е достъпна за сваляне от нашия уебсайт www.karta.bg за всички регистрирани потребители с активен абонамент за обновления. Информация за новостите можете да намерите в новината в сайта, както и в информационната тема във форума.

    За да свалите картата, моля посетете сайта и влезте в своя потребителски профил от "Вход" в горния десен ъгъл на страницата, след което кликнете върху бутона "Свали/Download", намиращ се в секция "Моите лицензи" на страница "Поддръжка" и следвайте приложените инструкции.

    Поздрави,
    OFRM Team
    Отдел за Борба с Организираните Клиенти

  • #2
    От: Излезе версия 2013 Q3 на карта OFRM Geotrade

    Важна промяна за 2013q3:

    Подобрена функционалност


    Търсенето по номер на блок вече може да се извършва както по досегашния метод през 'Накъде?' > 'Интересни места', така и по нов метод през 'Накъде?' > 'Адрес', като на мястото на името на улицата се задава името на квартала (последвано от интервал и буквите БЛ), а на мястото на номера на сградата се задава номера на блока. Например, ако търсите блок 21 в жк Дружба в София, търсенето по новия метод се извършва както следва:

    'Накъде?' > 'Адрес' > 'Въведете държава' > БЪЛГАРИЯ > 'Въведете град' > СОФИЯ > 'Въведете улица' > ДРУЖБА БЛ > 'Въведете номер' > 21.

    Новият метод поддържа търсене на блокове, обозначени с номера. В редките случаи когато блокът е обозначен с име, а не с номер (например блок 'Мургаш'), търсенето трябва да се извърши по стария метод през 'Накъде?' > 'Интересни места'.

    Коментар


    • #3
      От: Излезе версия 2013 Q3 на карта OFRM Geotrade

      Еееее, благодарско !!!
      Събине, имам щанги .
      подаръци за мъже от FACOM
      промоция на читави инструменти

      и на хоби такива

      тел. О879 Ч8Ч 2З5

      Коментар


      • #4
        От: Излезе версия 2013 Q3 на карта OFRM Geotrade

        Поздравления за Събин и компания за бързината с която ни израдваха с новата версия, точно за активния сезон на пътуванията!!!!!!!!!!!

        Коментар


        • #5
          От: Излезе версия 2013 Q3 на карта OFRM Geotrade

          А защо я няма новооткритата отсечка на АМ Струма?

          Коментар


          • #6
            От: Излезе версия 2013 Q3 на карта OFRM Geotrade

            Вероятно скоро ще я има в извънредна версия.
            Jeep Cherokee (Liberty) 2.8 CRD 2006.

            Коментар


            • #7
              От: Излезе версия 2013 Q3 на карта OFRM Geotrade

              Трябваше да забавим още версията и след това щяха да пуснат Джъмбо-Яна и пак да я забавим и направо на q4

              Изчаквам и Джъмбо-Яна и пускаме извънредна. Някой знае ли кога ще я пускат??

              Коментар


              • #8
                От: Излезе версия 2013 Q3 на карта OFRM Geotrade

                Аз не виждам едното да пречи на другота но щом казваш значи има защо. А за Струма трябват ли ви тракове или вече ги имате. Днес и в понеделник ще пътувам по нея и питам дали да ви пращам трак от трасето.

                Коментар


                • #9
                  От: Излезе версия 2013 Q3 на карта OFRM Geotrade

                  Новата отсечка на магистрала Хемус (8 км) - ще бъде ли добавена??

                  Коментар


                  • #10
                    От: Излезе версия 2013 Q3 на карта OFRM Geotrade

                    Първоначално публикуван от paynera Преглед на мнение
                    Новата отсечка на магистрала Хемус (8 км) - ще бъде ли добавена??
                    Кога я пускат?

                    Коментар


                    • #11
                      От: Излезе версия 2013 Q3 на карта OFRM Geotrade

                      Първоначално публикуван от latzi Преглед на мнение
                      Аз не виждам едното да пречи на другота но щом казваш значи има защо. А за Струма трябват ли ви тракове или вече ги имате. Днес и в понеделник ще пътувам по нея и питам дали да ви пращам трак от трасето.
                      Имаме я, благодаря!

                      2 седмици ни отнема да си компилираме всичките карти (30 бр!!) и да ги тестваме. Няма как да вадим карти през 2 седмици защото няма да има нищо ново ако само си компилираме и тестваме

                      Коментар


                      • #12
                        От: Излезе версия 2013 Q3 на карта OFRM Geotrade

                        Новата отсечка на магистрала Хемус я откриха вчера, 25.07.2013 след обяд.

                        ПП: Новата отсечка вече я има в Google Maps, направо не мога да повярвам...

                        Коментар


                        • #13
                          От: Излезе версия 2013 Q3 на карта OFRM Geotrade

                          Първоначално публикуван от wscientist Преглед на мнение
                          Новата отсечка на магистрала Хемус я откриха вчера, 25.07.2013 след обяд.

                          ПП: Новата отсечка вече я има в Google Maps, направо не мога да повярвам...
                          Ай споко де, утре ще я има и в ОФРМ. Бай дъ уей, защо не ползваш гугъл навигатор !?
                          Още бай дъ уей - в сателита им я няма, нашляпали са само две жълти линии през нивята.
                          подаръци за мъже от FACOM
                          промоция на читави инструменти

                          и на хоби такива

                          тел. О879 Ч8Ч 2З5

                          Коментар


                          • #14
                            От: Излезе версия 2013 Q3 на карта OFRM Geotrade

                            Първоначално публикуван от maystor Преглед на мнение
                            Ай споко де, утре ще я има и в ОФРМ. Бай дъ уей, защо не ползваш гугъл навигатор !?
                            Още бай дъ уей - в сателита им я няма, нашляпали са само две жълти линии през нивята.
                            Аз съм си напълно спокоен, не упреквам Sabin, че не я е включил в 2013Q3. Просто съм изумен от бързината на Google, все пак отсечката я откриха вчера след обяд! Преди актуализациите им за BG се правеха след повече от половин година.
                            И бай дъ уей - предпочитам GARMIN, а не Google, затова в колата съм с nuvi, а на телефона със StreetPilot.
                            И още едно бай дъ уей - всеки месец изпращам по 1-2 имейла на екипа на OFRM с открити дребни грешки и неща за добавяне. Не ги пращам на Google...

                            Коментар


                            • #15
                              От: Излезе версия 2013 Q3 на карта OFRM Geotrade

                              Първоначално публикуван от wscientist Преглед на мнение
                              Аз съм си напълно спокоен, не упреквам Sabin, че не я е включил в 2013Q3. Просто съм изумен от бързината на Google, все пак отсечката я откриха вчера след обяд! Преди актуализациите им за BG се правеха след повече от половин година.
                              И бай дъ уей - предпочитам GARMIN, а не Google, затова в колата съм с nuvi, а на телефона със StreetPilot.
                              И още едно бай дъ уей - всеки месец изпращам по 1-2 имейла на екипа на OFRM с открити дребни грешки и неща за добавяне. Не ги пращам на Google...
                              Супер, ще я запиша утре и почваме да работим по извънредна версия с двете нови магистрали.

                              Относно Гоогле, това е предимството на онлайн картите. Недостатъците ги знаем. Промените по магистралите е много важно нещо, нормално е да го вкарат веднага. За Струма учудващо се забавиха обаче?? Дори в момента е с грешна детелина.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X