Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Нужни документи за пътна помощ

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Нужни документи за пътна помощ

    Здравейте,

    искам да попитам дали някой кара или има опит с шофирането на пътна помощ.

    Понеже имам един малък трактор и ми писна да плащам на рапатраци или пътни помощи да ми го прекарват и реших да си закупя моя пътна помощ, като ме интересува дали като си е моя мога да си превозвам моя трактор с нея или ми трябва лиценз, защото тук: http://patno-ruse.com/?services пише че трява да имам лицен ако извършвам такава услуга, но аз няма да го ползвам с търговска цел а да си превозвам моята машина?!?

    Също какъв е принципа за превоз на каквото и да било с тази пътна помощ, защото едия път като превозваха трактора по магистралата, шофьора когато видеше полиция пускаше лампата и се прибираше в аварийната лента! Не беше много разговорчив и неможах да измъкна никаква информация от него!!!

    Моля за помощ ако има някой вещ в тази област! Мерси предварително.

  • #2
    От: Нужни документи за пътна помощ

    Ако ще возиш твоя собственост в твой транспорт, само табелка на стъклото "превоз за собствена сметка" и необходимата категория за размера на колата.
    0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

    Коментар


    • #3
      От: Нужни документи за пътна помощ

      Първоначално публикуван от maxaffey Преглед на мнение
      Здравейте,

      искам да попитам дали някой кара или има опит с шофирането на пътна помощ.

      Понеже имам един малък трактор и ми писна да плащам на рапатраци или пътни помощи да ми го прекарват и реших да си закупя моя пътна помощ, като ме интересува дали като си е моя мога да си превозвам моя трактор с нея или ми трябва лиценз, защото тук: http://patno-ruse.com/?services пише че трява да имам лицен ако извършвам такава услуга, но аз няма да го ползвам с търговска цел а да си превозвам моята машина?!?

      Също какъв е принципа за превоз на каквото и да било с тази пътна помощ, защото едия път като превозваха трактора по магистралата, шофьора когато видеше полиция пускаше лампата и се прибираше в аварийната лента! Не беше много разговорчив и неможах да измъкна никаква информация от него!!!

      Моля за помощ ако има някой вещ в тази област! Мерси предварително.
      Колега, колко е тежък трактора, камиона какъв ще е - до 3,5 тона общо тегло или над 3,5 тона общо тегло, има голяма разлика!
      Р.П.(RFF) 0898677590
      Пътна помощ
      ДЕНОНОЩНО

      Коментар

      Активност за темата

      Свий

      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

      Зареждам...
      X