Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Toyota Tercel 4x4

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Toyota Tercel 4x4

    Здравеите на всички,имам един въпрос относно Терцела.В купето има едни уреди за показване наклона по които сее движиш/надлъжен и напречен/.Та тръгвам да изкачвам един доста голям наклон и почти изкачих и колата леко поизгасна/прекъсна /и пак си заработи.Въпроса ми е възможно ли е от тези уредчета да ми гасят мотора,някаква защита,знам ли!?!Просто наистина беше много нагорно.
    SUBARU FORESTER 2002g AWD LSD-DIF. Човек може да живее без храна 1 месец,без вода 1 седмица,без въздух 1 минута,а без акъл цял живот...

  • #2
    До: Toyota Tercel 4x4

    Помисли и ще си отговориш сам, няма производител който ще направи толкова опасна за живота на хората глупост. Как ще ти изгаси мотора в критичен момент.?
    Просто Терсела си е прекъснал.
    no signature no problems

    Коментар


    • #3
      До: Toyota Tercel 4x4

      Знам ли,мислех че нещо за да покаже че наклона е по-голям от възможностите на колата,ама може и да си прав де.
      SUBARU FORESTER 2002g AWD LSD-DIF. Човек може да живее без храна 1 месец,без вода 1 седмица,без въздух 1 минута,а без акъл цял живот...

      Коментар


      • #4
        До: Toyota Tercel 4x4

        Първоначално публикуван от BOBI_27M Преглед на мнение
        .В купето има едни уреди за показване наклона по които сее движиш/надлъжен и напречен/.Та тръгвам да изкачвам един доста голям наклон и почти изкачих и колата леко поизгасна/прекъсна /и пак си заработи.Въпроса ми е възможно ли е от тези уредчета да ми гасят мотора,някаква защита,знам ли!?!Просто наистина беше много нагорно.
        Коментари за въпросните уреди можеш да прочетеш тук

        Казано накратко - в леките коли и джипки те са най-вече за украса. Нямат и не могат да имат функции като тази, за която питаш.
        Ние не сме неутрални!

        Коментар


        • #5
          До: Toyota Tercel 4x4

          Колко бензин имаше в резервоара?
          Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

          Коментар


          • #6
            До: Toyota Tercel 4x4

            Колата беше на газ,имаше 2/3 от бутилката,знам че на вас ви звучи малко смешничко,но това е самата истина.Изкачих напреко да се изкача на един път и точно малко преди предницата да стъпи горе на пътя колата изгасно,но имаше лека инерция и когато стъпи горе си заработи пак.Знам че е малко невероятно,но затова питам. Всичко стана за 1секунда НЕ ПОВЕЧЕ И друго,това ми е втора 4x4 кола,предишната беше една Панда,и двете са само и изключително за ОФФ,в смисъл без номера.Този Терцел е с авт.блокаж отпред и една бавна,перфектен за начинаещи
            SUBARU FORESTER 2002g AWD LSD-DIF. Човек може да живее без храна 1 месец,без вода 1 седмица,без въздух 1 минута,а без акъл цял живот...

            Коментар


            • #7
              До: Toyota Tercel 4x4

              Както са ти отговорили и колегите гарантирам че тези уреди нямат нищо общо с прекъсването на Терцела
              ГАЗ 69 УАЗ 452-2 броя УАЗ 31512 Kia Sportage 2.0 16v
              Калта за УАЗа е като водата за водолаза 0886445318

              Коментар


              • #8
                До: Toyota Tercel 4x4

                Ясно,благодаря ви,явно си е прекъснала сама.
                SUBARU FORESTER 2002g AWD LSD-DIF. Човек може да живее без храна 1 месец,без вода 1 седмица,без въздух 1 минута,а без акъл цял живот...

                Коментар


                • #9
                  До: Toyota Tercel 4x4

                  Навремето имах Пежо което прекъсваше в завой с висока скорост - оказа се че един сноп от кабели е прокаран от грешно място при смяна на тампон на двигателя и претъркан от двигателя към купето. При завой се притискаше силно и даваше на късо в оголените кабели. Дали поради някаква причина при теб не е имало някакъв такъв фактор? Изместване на акумулатора например или нещо друго?
                  Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

                  Коментар


                  • #10
                    До: Toyota Tercel 4x4

                    ...зависи колко време е работила по наклона и колко гориво е имала в резервоара
                    ------------------------------------
                    тел. O878 9ЧЧ 999

                    Коментар


                    • #11
                      До: Toyota Tercel 4x4

                      Куадра,какво общо може да има акумулатора?Нали динамото си произвежда ток,колата иначе не прекъсва,особенно във високи обороти,просто това прекъсване направо ме наведе на мисълта за тези урудки.Иначе не беше продължително изкачване,и както писах бях на газ.
                      SUBARU FORESTER 2002g AWD LSD-DIF. Човек може да живее без храна 1 месец,без вода 1 седмица,без въздух 1 минута,а без акъл цял живот...

                      Коментар


                      • #12
                        До: Toyota Tercel 4x4

                        Колега пробваи я по същия наклон пак и ще си отговориш сам на въпросите.
                        LZ1NBN

                        Коментар


                        • #13
                          До: Toyota Tercel 4x4

                          Първоначално публикуван от BOBI_27M Преглед на мнение
                          Куадра,какво общо може да има акумулатора?Нали динамото си произвежда ток,колата иначе не прекъсва,особенно във високи обороти,просто това прекъсване направо ме наведе на мисълта за тези урудки.Иначе не беше продължително изкачване,и както писах бях на газ.
                          Акумулатора може да е допрял за секунда с плюсовата клема до нещо метално и да е дал за секунда на късо, достатъчно да прекъсне. Казвам го защото се е случвало на Волга
                          Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

                          Коментар


                          • #14
                            До: Toyota Tercel 4x4

                            Не споря,ама съм 70% сигурен че имаше нещо от рода на защита,знам ли....Както казва Неичо ще пробвам отново
                            SUBARU FORESTER 2002g AWD LSD-DIF. Човек може да живее без храна 1 месец,без вода 1 седмица,без въздух 1 минута,а без акъл цял живот...

                            Коментар


                            • #15
                              До: Toyota Tercel 4x4

                              Първоначално публикуван от quadra Преглед на мнение
                              Акумулатора може да е допрял за секунда с плюсовата клема до нещо метално и да е дал за секунда на късо, достатъчно да прекъсне. Казвам го защото се е случвало на Волга
                              и на митсубиши

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X