Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Избор на сауна за дома - обикновена или инфрачервена

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Избор на сауна за дома - обикновена или инфрачервена

    Здравейте,

    След доста години колебания вкъщи взехме решение да си купим сауна. Разполагаме с помещение, в което спокойно можем да поберем една с размери ш130 д260 в230-240. Преди време бях чел доста за различните видове и бях проучил възможните доставчици. Видях, че в сайта има стара тема за направа на домашна сауна, та реших да пусна една нова, тъй като се колебая между обикновена и инфрачервена. В повечето сайтове наблягат на факта, че инфрачервените са по-здравословни, подходящи са и за хора с ниско кръвно налягане, по-икономични са и т.н. От друга страна, поне по моя преценка, семейството ми е по-консервативно и винаги сме ползвали обикновена. Баща ми едниствено е влизал в инфрачервена и сподели, че не усетил почти нищо и даже му било леко хладно.
    Замисляйки се над възможностите, не мога да стигна до категорично решение - инфрачервените са с много добри отзиви, но пък от друга страна всеки един спа-център/фитнес, който съм посещавал използва обикновен тип сауна. Вие какво бихте препоръчали, мненията ви ще ми бъдат много полезни.

    PS.Ако се спрем на обикновен тип, не е изключено да опитаме да си направим, четох, че се правели от смърч или ела - сухи и без чепове. Ако имате опит или информация, относно технологията и материалите, ще съм ви благодарен да споделите.

    Поздрави!

Активност за темата

Свий

В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

Зареждам...
X