Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Интернет доставчик?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Интернет доставчик?

    Здравейте! Не знам дали е точното място за тази тема или дали има подобна, за което ако е така се извинявам. Питането ми е относно предложение за интернет доставчик в София, за ж.к. Лагера и кои са доставчиците в този район. Ще се радвам ако някои сподели лични впечатления от определени фирми. Благодаря предварително!

  • #2
    От: Интернет доставчик?

    Къде точно в Лагера?
    LR Discovery I, 300 TDI+Grigri+велосипед и кънки+Nitrox+Icom ID-51

    Коментар


    • #3
      От: Интернет доставчик?

      Доколко си склонен да подписваш дългосрочни договори? Аз плащам доста повече, но договор подписвам само когато няма избор.

      Коментар


      • #4
        От: Интернет доставчик?

        Ами става въпрос за бл. 60 (ако не се лъжа). Пада се единия от високите блокове, пада се в дясно като се кара по Цар Борис III посока Перник. Не е за мен а за приятелката ми, квартирата е наета за срок от 1 година и незнам дали ще подписва договори.

        Коментар


        • #5
          От: Интернет доставчик?

          Съвет от мен (натрупан последните дни във Варна).
          Никога и по никакъв повод не се връзвай към дигсис или цифрови системи (доказателства мога да кача
          ако е нужно), но накратко:
          На почивка във Варна, хващам свободна мрежа на дигсис, отварям даден сайт и ме насочва към тяхната страница.
          Там искат пари и да им ползваш услугите. Плащам 10.8лв за 7 дена, но нета едва къса.
          Мрежта им я хващам на 3-4 чертички, но за 10-15мин едва влизам във фб и пиша 2 коментара.
          След няколко дена отивам до офиса и обяснявам на момичето там какъв ми е проблема.
          Записа ми потребителското име и телефона и каза, че скоро ще ми звъннат....
          Да, ама не. Никой не ми се обади, 7-те дена минаха и заминаха.....
          Мое мнение, но съм безкрайно разочарован от тези *******

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X