Обява

Свий
Няма добавени обяви.

DR - въпрос

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • DR - въпрос

    мисля да си взема някъв ДР (600 - 650) ама ми казаха че на всички ДР им течало масло от... нз къде но капело на колекторите и димяло че въпроса ми е дали е така и ако да може ли да се направи нещо ? тенкю предварително

  • #2
    До: DR - въпрос

    Не бих казал че на всички им тече масло но на повечето им тече от семеринга които служи за декомпресора,и там има едно болтче и от него също всичо се оправя с мерак,за парите не се притеснявай,евтино е ...
    MG RACING

    Коментар


    • #3
      До: DR - въпрос

      бял кахър е- семеринга е лев и нещо, лесен и удобен за смяна. А ДР-а е прекрасна машина, не се колебай ако само това му е кусура
      2015 KTM EXC 450 six days Argentina
      Toyota Land Cruiser KDJ 125

      Коментар


      • #4
        До: DR - въпрос

        Първоначално публикуван от vladko33 Преглед на мнение
        . А ДР-а е прекрасна машина,
        За това мога да поспоря с теб но някой друг път...на по бира.
        MG RACING

        Коментар


        • #5
          До: DR - въпрос

          които е патил знаае а които е искарал късмет не
          Ако не бях луд, щях да съм ненормален!!!!!.

          Коментар


          • #6
            До: DR - въпрос

            значи и аз имам такова животно,ама нямам такива проблеми,само кадето е лоста за саединителя леко просълзява,и то там не е семеринга а о пръстен.Началото на годината ги смених и нямам никъкав теч освен от там

            Коментар


            • #7
              До: DR - въпрос

              Първоначално публикуван от xoc13 Преглед на мнение
              които е патил знаае а които е искарал късмет не
              Значи и аз карам такъв звер ама нямам такива течове,в началото на година та си смених семерини те и без ядове,само леко сълзи краи лиоста на съединителя там е О пръстен поне при мене е така!

              Коментар


              • #8
                До: DR - въпрос

                Аз наскоро си купих тава машинка,др600,и на мен леко ми навлажнява отгоре на главата.Които е купувал такива семеринзи,може ли да ми каже от каде та и аз да взема да ги сменя.Мерси предварително,още съм новак.
                0889-14-22-44- ДАНИЕЛ

                Коментар


                • #9
                  До: DR - въпрос

                  Ако искаш да видиш какво е теч трябваше да ти покажа моето ТТ преди три години.Губеше по един литър масло на седмица.Отне ми две години да му спра течовете.Проблемите бяха:
                  -семеринги-къде ли не-декомпресор,пиньон,манивела.......
                  -скъсани резби-половината резби по капаците на съединителя и алтернатора бяха изпокъсани(от много кадърни "майстори") и капака в тази зона не прилепва.Опитвах какво ли не , докато разбера как се прави.Има специален инструмент за възстановяване на резби(на мястото на скъсаната резба се навива специална "пружина" която играе като резба).По принцип става и с втулка или по голям болт,но капаците са доста тънки и аз не се реших да рискувам.
                  -криви повърхности или махнати гарнитури-почти винаги когато две повърхности контактуват , между тах се слага гарнитура или О-пръстен и тя е за ЕДНОКРАТНА употреба.В България масово вместо гарнитури се използва ЧЕРВЕН силикон.Резултата е , че дори и малко да се е изметнал капака покрай него започва да тече (отделно че всички двигатели които съм отварял са били задръстени от мустаци).
                  Така че лично според мен , няма значение каква марка е мотора , а в какви ръце е бил.
                  Това на снимката естествено не съм аз.Обикновено тия изпълнения ги правя без да искам!


                  "... ние ще направим това не защото е лесно , а защото е трудно! "
                  Джон Кенеди

                  Коментар


                  • #10
                    До: DR - въпрос

                    Треата скорост- зъбното- там им е голямата болка, рано или късно е сменяваш.

                    Коментар


                    • #11
                      До: DR - въпрос

                      Първоначално публикуван от kara4a Преглед на мнение
                      Треата скорост- зъбното- там им е голямата болка, рано или късно е сменяваш.
                      абе не много сигурно нали
                      crf450 supermoto

                      Коментар


                      • #12
                        До: DR - въпрос

                        И аз съм имал и при мен се е чупила 3та...
                        Bling bling, money ain't a thing :)

                        Коментар


                        • #13
                          До: DR - въпрос

                          ДР-а не е лош мотор но на почти всеки има чукане в двигателя били кубилици клапани и така нататък.

                          Коментар


                          • #14
                            До: DR - въпрос

                            Първоначално публикуван от Version Преглед на мнение
                            ДР-а не е лош мотор но на почти всеки има чукане в двигателя били кубилици клапани и така нататък.
                            Виж от кога е обявата.Можеби вече е сменил 2 или 3 мотора.

                            Коментар


                            • #15
                              До: DR - въпрос

                              Първоначално публикуван от G.Grozev Преглед на мнение
                              Виж от кога е обявата.Можеби вече е сменил 2 или 3 мотора.
                              Извинявам се за спама но в моита тема не ми излизат въпросите.
                              Колегa здравей отново ще ти досаждам относно чукането в двигателя казаха ми че чукането можело да е от сегмент възможно ли е при положение че мотора пали от рас върви много без проблем се изправя на задна гума и не ми гори масло.
                              Предварително благодаря.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X