Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проблеми с принтер

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Проблеми с принтер

    Първоначално публикуван от bojitch Преглед на мнение
    Продължавам с питанията:
    На стария ми комп, с W98, при всяко принтиране, показваше състоянието на мастилниците. Сега, при W7, никаква информация и днес ме изненада с лош печат поради изчерпване на мастилото. Потърсих тук-там, но...Нищо! Какво може да се направи по въпросЪТ?
    Трябва да си свалиш съответния драйвър от сайта на HP, ако има такъв наличен за твоя принтер. Предполагам в момента си с вградения в Windows 7, а той е универсален и не показва статус.
    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

    Коментар


    • От: Проблеми с принтер

      Туй ми се вижда по-сложно от неудобството да нямам информация за мастилата.
      Не че не пробвах, но първо не могат да идентифицират моя принтер и ме препращат на майната си. С извинение
      Lancia Delta HF Integrale Evolucione

      Коментар


      • От: Проблеми с принтер

        Първоначално публикуван от bojitch Преглед на мнение
        На стария ми комп, с W98, при всяко принтиране, показваше състоянието на мастилниците. Сега, при W7, никаква информация
        Start-->Devices and Printers-->цъкаш съответния принтер. Статусът на мастилото трябва да се покаже в долната част на същия прозорец.


        При някои принтери трябва да отидеш в менюто на съответния принтер и от там да избереш опция да показва нивото на мастилото. През control panel, намираш съответния принтер, от там в preferences има опция за printer services, и там вече избираш да покаже нивото на мастилото.

        Коментар


        • От: Проблеми с принтер

          Нищо такова няма.
          Lancia Delta HF Integrale Evolucione

          Коментар


          • От: Проблеми с принтер

            Здравейте.
            Купих си тези дни HP 8630 - 3 в 1, мастилено-струен. Доволен съм общо взето от глезотийките - безжичен печат на документи и снимки от всички РС в къщата и смартфони на семейството, тиха и относително бърза работа. Сканира добре, не съм пробвал още копирането.
            Проблемът обаче е качеството на цветния печат - само по себе си доста добро, но с някакви дразнещи хоризонтални линии през 2 см. Дали е от настройките /Принтерът си ги направи автоматично/ или толкова си може? По документи се води с резолюция 4800/1200 нещо си,

            Коментар


            • От: Проблеми с принтер

              Първоначално публикуван от Savov Преглед на мнение
              хоризонтални линии през 2 см
              От сухо мастило или запушено се получават такива. Пускал ли си да печатиш тест-страница, там си пробва всичко и се вижда ако нещо не излиза?

              Коментар


              • От: Проблеми с принтер

                Няма как да е сухо или запушено мастилото. Оригинален консуматив в срок на годност е. Линиите се виждат и на обикновена и на фото хартия в по-едноцветните зони на снимките.

                Коментар


                • От: Проблеми с принтер

                  Запушени дюзи.
                  "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

                  Коментар


                  • От: Проблеми с принтер

                    Кога да са се запушили? Нов принтер, разопакован и зареден днес?

                    Коментар


                    • От: Проблеми с принтер

                      Първоначално публикуван от Savov Преглед на мнение
                      Няма как да е сухо или запушено мастилото
                      Ок, но все пак отпечати тест-страница. Ако е електрически проблем с главата на принтера, се връща обратно докато е в гаранция.

                      така ли изглеждат линиите? :
                      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:5036_scan1.jpg
Прегледи:1
Размер:40.6 КБ
ID:5694912 Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Grass-Stripes.jpg
Прегледи:1
Размер:361.4 КБ
ID:5694913

                      Коментар


                      • От: Проблеми с принтер

                        Не толкова зле. По-незабележими са. Утре ще сканирам и кача една, че принтера е в детската стая, малките спят.

                        Коментар


                        • От: Проблеми с принтер

                          Първоначално публикуван от Savov Преглед на мнение
                          Няма как да е сухо или запушено мастилото. Оригинален консуматив в срок на годност е.
                          То ако нямаше как, щяха да са най-продаваните принтери за всички времена. Понеже си го купил "тези дни", ще си говорим по въпроса примерно след година - не дали, а колко пъти си го чистил.
                          Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                          Коментар


                          • От: Проблеми с принтер

                            Първоначално публикуван от Savov Преглед на мнение
                            Не толкова зле. По-незабележими са. Утре ще сканирам и кача една, че принтера е в детската стая, малките спят.
                            Е хубаво де - запущила ти се е една единствена дюза ня някое от светлите мастила - жълтото например, ако е с 4 мастила.
                            Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                            Коментар


                            • От: Проблеми с принтер

                              Първоначално публикуван от Savov Преглед на мнение
                              Кога да са се запушили? Нов принтер, разопакован и зареден днес?
                              Ми... днес.

                              Обикновено софтуера има функция за самопочистване. Състои се в изразходване на известно количесто мастило обилно върху някой и друг лист. Работи известно време, при сравнително нов консуматив. После не винаги. КОгато последно имах такова на HP, чистех дюзите с тоалетна хартия, напоена с вода. Със спирт не - вендага се спичат пак, или ако не се отпушват с вода, , приготвящ си напоена салфетка с вода и напоена със спирт - търкаш със спирта, и после докато още не се е изпарил - веднага с водата.
                              Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                              Коментар


                              • От: Проблеми с принтер

                                Аз пък ще посъветвам човека вместо да се занимава с киснене във вода и спирта да провери първо с гаранцията как стои въпроса!
                                В Космоса никой няма да чуе писъка ти....

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X