Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Околосветско пътешествие с джип.

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Околосветско пътешествие с джип.

    Първоначално публикуван от Марто (Мартин Христов) Преглед на мнение
    Айде да раздвижим малко темата с една добра новина - До тук имаме "зелена светлина" относно финансирането, което от септември нататък би следвало да стане и физически факт (поетапно). Да речем, че сме с една крачка по-близо до осъществяването на този проект...
    Нещо ново дали има?

    Коментар


    • От: Околосветско пътешествие с джип.

      Тия дни и аз се присетих за проекта.

      Коментар


      • От: Околосветско пътешествие с джип.

        Има леко движение, но когато движението си заслужава писането в темата, ще има и писане.... Подобни неща не стават нито бързо, нито лесно!

        Коментар


        • От: Околосветско пътешествие с джип.

          Последно е писано по темата преди година и половина (почти две). Търсих инфо, но не намерих. Марто осъществи ли това пътуване? Има ли някаква информация?

          Коментар


          • От: Околосветско пътешествие с джип.

            Такова пътуване не се прави ей-тъй... Изискват се много неща, които отнемат много време и средства. Експедицията на която тръгваме с Гошко след месец (в Мароко) е част от подготовката на този проект. Надявам се, догодина да започне да се раздвижва и тази тема.

            Поздрави

            Коментар


            • От: Околосветско пътешествие с джип.

              Първоначално публикуван от Марто (Мартин Христов) Преглед на мнение
              Такова пътуване не се прави ей-тъй... Изискват се много неща, които отнемат много време и средства. Експедицията на която тръгваме с Гошко след месец (в Мароко) е част от подготовката на този проект. Надявам се, догодина да започне да се раздвижва и тази тема.

              Поздрави
              Супер. Щом ще има подготовка това е добре. Пускай инфо как върви подготовката от време на време.
              Успех

              Коментар


              • От: Околосветско пътешествие с джип.

                Гошко, Гошко.... Успех.

                Коментар


                • От: Околосветско пътешествие с джип.

                  С огромен интерес прочетох цялата тема. Дали се осъществи мечтата ???
                  0878 847 325 Наско

                  Коментар


                  • От: Околосветско пътешествие с джип.

                    Първоначално публикуван от nasko.kolev Преглед на мнение
                    С огромен интерес прочетох цялата тема. Дали се осъществи мечтата ???
                    Като гледаш, че и двете действащи лица са баннати, вероятно с цел намаляване на интереса, кой очакваш да ти отговори?

                    Коментар


                    • От: Околосветско пътешествие с джип.

                      https://www.offroad-bulgaria.com/sho...d.php?t=202112
                      "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                      Коментар


                      • От: Околосветско пътешествие с джип.

                        Гагич, защо искаш да създадеш фалшивото усещане сред новобранците, че търсачката на форума работи?

                        Не играеш по гайдата на новата линия за сриване на форума, не играеш...

                        Коментар


                        • От: Околосветско пътешествие с джип.

                          Първоначално публикуван от Veni1 Преглед на мнение
                          Гагич, защо искаш да създадеш фалшивото усещане сред новобранците, че търсачката на форума работи?

                          Не играеш по гайдата на новата линия за сриване на форума, не играеш...
                          Като нещо не става с "Garmin", става с "Google maps" или с "Here", "Moovit" и т.н. и то безплатно.
                          "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                          Коментар


                          • От: Околосветско пътешествие с джип.

                            Не е това отговора на въпроса ми...никак не е..

                            Като си помисля, че с тоя отговор обясняваш какво става с активните участници тук, какво става със снимките, какво става с търсачката, какво стана, че хубавото място за хортуване стана наличния кенеф, който пък е с тенденция към втасване....

                            С твоя отговор си мисля, че си в заверата с капладисването на доброто място за добрите хора.

                            Нейсе, не си длъжен да ми отговаряш, дори по-добре е да не ми отговаряш, че ще се компрометираш или тука, или там...

                            Сполай ти и на тебе, и на тия, дето осраха нещата..

                            Коментар


                            • От: Околосветско пътешествие с джип.

                              Първоначално публикуван от Veni1 Преглед на мнение
                              Не е това отговора на въпроса ми...никак не е..

                              Като си помисля, че с тоя отговор обясняваш какво става с активните участници тук, какво става със снимките, какво става с търсачката, какво стана, че хубавото място за хортуване стана наличния кенеф, който пък е с тенденция към втасване....

                              С твоя отговор си мисля, че си в заверата с капладисването на доброто място за добрите хора.

                              Нейсе, не си длъжен да ми отговаряш, дори по-добре е да не ми отговаряш, че ще се компрометираш или тука, или там...

                              Сполай ти и на тебе, и на тия, дето осраха нещата..

                              Еееех, българино, все някой друг ти е виновен, все някой друг ти е срал в гащите, все някакви тъмни сили ти правят световни конспирации!
                              Някой друг не може/не ще да даде пари за да осигури стабилно администриране 24/7 и да прехвърли някакси без загуби база данни с над 3 милиона публикации от сегашната многократно кърпена през 14-те години версия в нова и по-пригодна. Някой друг не ще да публикува интересни теми. Някой друг ...
                              Ние не сме неутрални!

                              Коментар


                              • От: Околосветско пътешествие с джип.

                                Българино, ти можеш ли да отречеш ретроспекцията?
                                Фактите, които цитираш, може ли да ги сравниш с настоящите - към ден днешен?

                                На мен никой не ми е виновен, като престане да ми е интересно, просто няма да влизам повече тук.
                                Я обясни, защо на толкова хора вече не им е интересно да влизат тук?

                                Защо на други хора не им е интересно да се чудят как да споделят снимки?
                                Защо на трети хора не им е интересно да търсят в сайта стари теми?
                                Защо на четвърти хора не им излизат линкове от фтп-то?
                                Защо човек, който има някакъв интерес, трябва да има познания над средните, за да може да ползва форума по начина, по който можеше да се ползва без никакви такива компютърни познания?
                                Защо това взе да става в последните години, като преди не беше така?

                                Нито един от тия отговори не ми е важен - важен е за тия, дето имат интерес от съществуването на форума!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X