Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ПЛОВДИВ РАЛИ РЕЙД 2013, 06-08.09.2013г.

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #91
    От: ПЛОВДИВ РАЛИ РЕЙД 2013, 06-08.09.2013г.

    Съгласен!

    Коментар


    • #92
      От: ПЛОВДИВ РАЛИ РЕЙД 2013, 06-08.09.2013г.

      Ей момчета преди 10-тина дена ви написах ще се окаже, че ние с вас сме карали на друго състезание, а не на това дето го коментират по телевизията, но така ще бъде докато на телевизиите им се диктува какво да излъчват.
      Аз одавна съм свикнал с прийомите на "майката на оффроуда", то и Калинков можеше да не го споменат в репортажа, ама нали се върти сделка и купува паджеро 4-та на Орлин и гледат как да му се подмажат.
      Вместо да си тровите нервите с това кой са показали и кой не следващия път елате да си покараме някое състезание където отбора на А2 няма пръст в организацията, а и ако не участва това вече е гаранция за това че дразги и интриги няма да има. Аз сега бях на Балкан Бреслау 2013 и съм много доволен от това. Пък ако искат да ме дават по телевизията, мен достатъчно са ме давали.
      За мен е важното, че това което съм захванал съм го направил както трябва и доста хора го оценят.
      А тия дето като ни видят на старта толкова ги е страх, че само се молят да се счупим щото иначе, много бой ще ядат да си говорят по телевизията каквото си искат.
      Понякога се чудя до кога Орлин ще търпи негативите от шефа на отбора си. Сега заради това например пропусна едно много добро и мъжко състезание. Имам предвид Балкан Бреслау 2013, което се опитаха да го съботират по всякъв начин, но то се получи много добро и силно. И там Българите всички се представиха много добре.
      Третия в класирането каза следното на третия ден от състезанието: Остават 5 дни още и трябва да си пазим колите, а всички Българи карат като за последен ден. Е това ако не е признание от конкуренцията.
      Последно редактирано от IvanMarinov; 24-09-13, 07:39.

      Коментар


      • #93
        От: ПЛОВДИВ РАЛИ РЕЙД 2013, 06-08.09.2013г.

        Първоначално публикуван от IvanMarinov Преглед на мнение
        ...
        Вместо да си тровите нервите с това кой са показали и кой не следващия път елате да си покараме някое състезание където отбора на А2 няма пръст в организацията, а и ако не участва това вече е гаранция за това че дразги и интриги няма да има....
        Мислех да не се цапам и да влиза в спор теб, но пак откровенно заблуждаваш четящите тук !
        "А2 Rally Team" участва в състезанието и не участва в организацията на "Пловдив Рали Рейд 2013".
        Ние дразги нямаме с никого, а и не знам някой от нормално мислещите и не комплексирани състезатели да имат проблем или дразги с нашия отбор
        По въпроса за снимането съм отговорил миналата година, пак за темата в Пловдив и мисля, че е ясно и няма нужда да се спекулира

        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Clipboard01.jpg
Прегледи:2
Размер:52.7 КБ
ID:5521105


        Първоначално публикуван от IvanMarinov Преглед на мнение
        ...Понякога се чудя до кога Орлин ще търпи негативите от шефа на отбора си. Сега заради това например пропусна едно много добро и мъжко състезание. Имам предвид Балкан Бреслау 2013, което се опитаха да го съботират по всякъв начин, но то се получи много добро и силно...
        Орлин е доста оправен и интелигентен мъж и явно му харесва трета година шеф на отбора му да е Тодор Христов и да ходи с него в Гърция, Тунис, Мароко, Дакар и т.н. И на други хора сигурно им харесва, защото досега никой не е напускал клуба, а желаещи да са при нас винаги има... Може би малко хора знаят, но в "4х4 Адвенчър" има лицензирани 25 състезателя в двете федерации (БФМ и БФАС) и основната задача на клуба е привличането на нови състезатели в офроуда и развитие на детска школа
        И с двете се справяме добре и затова ще бъдем фактор в шампионатите
        Нашия отбор пропусна състезанието, тъй като нямаше бюджет от 10 -12 000 лева за кола, за да участва (за 4 коли трябваше над 50 000 лева) и не можахме да си позволим лукса да участваме.
        Радвам се, че е имало конкуренция, следях до колкото имаше инфо и не смятам, че неучастието ни е съботаж към организатора, просто това състезание е прекалено велико и не е лъжица за нашата уста

        Коментар


        • #94
          От: ПЛОВДИВ РАЛИ РЕЙД 2013, 06-08.09.2013г.

          Господин Маринов, мисля , че не ви влиза в работата кой и с кого какви сделки върти, ако нямате касателство, а в случая съм убеден , че нямам каквато и да била сделка с Вас! Не знам кое Ви дава право да се изказвате по отношение на сделките ми, но нямам спомен да съм Ви упълномощавал да правите квалификации и преценки нито на сделките, нито на отношенията ми с колеги и приятели !Не е разумно , човек да слага на здрава глава БИНТ! Въртете си с когото и както намерите за уместно интрижките, но Ви съветвам да не ме замесвате в тях !

          Коментар


          • #95
            От: ПЛОВДИВ РАЛИ РЕЙД 2013, 06-08.09.2013г.

            Е те това му е хубавото и на форума и на отношенията.Дори да няма състезания и състезателите да намаляват сплетните и кавгите винаги ще ги има и ще потдържат пламъка на спомените за дисциплина която може и скоро да я няма. На мен ми е даже забавно въпреки,че съм на принципа:и да вали и да вее ич на к..у да ти не е ви следя с интерес и посещавам темата по-често от когато се дискутираше самото състезание.

            п.п. Гледах репортажа по нещо си канал май 3 то не е репортаж за Пловдив рали а е репортаж за подготовката на А 2 за Дакар за предстоящи и минали тяхни изяви и за някякво си състезание около Пловдив на което те и техните екипажи са участвали спечелили са разни етапи в всички класове колко добре са се представили техните участници и там някаде накрая на секундите се казва,че и разни други са карали кой много кой малко спечелили са тоя оня като се говори само за първи и трети тоя втория някакси нещо се едно е станало с него и не се споменава.А той карал ли е бутал ли е дума няма все пак не е редно така да се пренебрегват участници били те приятни или не нали все пак това е телевизия не е някое клипче в някоя си туба.
            https://www.facebook.com/#!/photo.ph...type=2&theater
            Последно редактирано от evgeniml; 24-09-13, 16:21. Причина: добавяне
            Honda crf450x Nissan patrоl y260 RB25DET
            Honda doninator 650 4RUNNER 5gen limited

            Sofrace Offroad Team

            Коментар


            • #96
              От: ПЛОВДИВ РАЛИ РЕЙД 2013, 06-08.09.2013г.

              Първоначално публикуван от evgeniml Преглед на мнение
              п.п. Гледах репортажа по нещо си канал май 3 то не е репортаж за Пловдив рали а е репортаж за подготовката на А 2 за Дакар за предстоящи и минали тяхни изяви и за някякво си състезание около Пловдив ...
              А ти какво направи за популяризирането на състезанията и офроуда ?!? С какво допринесе за развитието му ?!?
              За да критикуваш и имаш претенции, трябва да си направил нещо, за да има отразяване по твой вкус и разбиране...

              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Clipboard01.jpg
Прегледи:2
Размер:52.7 КБ
ID:5521385

              Коментар


              • #97
                От: ПЛОВДИВ РАЛИ РЕЙД 2013, 06-08.09.2013г.

                Първоначално публикуван от evgeniml Преглед на мнение
                Е те това му е хубавото и на форума и на отношенията.Дори да няма състезания и състезателите да намаляват сплетните и кавгите винаги ще ги има и ще потдържат пламъка на спомените за дисциплина която може и скоро да я няма. На мен ми е даже забавно въпреки,че съм на принципа:и да вали и да вее ич на к..у да ти не е ви следя с интерес и посещавам темата по-често от когато се дискутираше самото състезание.
                Е затова си харесвам ендурото И ДА ПАДНЕМ И ДА БИЕМ ПАК ЩЕ СЕ НАПИЕМ през деня се състезаваме вечерта всички сме на една маса.
                МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

                Коментар


                • #98
                  От: ПЛОВДИВ РАЛИ РЕЙД 2013, 06-08.09.2013г.

                  Първоначално публикуван от ТОДОР ХРИСТОВ Преглед на мнение
                  А ти какво направи за популяризирането на състезанията и офроуда ?!? С какво допринесе за развитието му ?!?
                  За да критикуваш и имаш претенции, трябва да си направил нещо, за да има отразяване по твой вкус и разбиране...
                  Г-н Христов-Тоше не разваляй доброто отношение и миролюбив тон зародил се наскоро незнайно от къде с въпроси какво съм и какво не съм възпламенявайки се по мой адрес. Да забелязваш нещо да съм те критикувал или да съм категоризирал какво си или не си правил. Казах в моите очи как изглежда репортажа без да споменавам дали е добър или не само взех под внимание обективноста му.
                  1- за развитието на офроуда съм обиколил почти всички гори чукарки и пътища строшил съм не един джип или мотор може да не е много но от сърце.
                  2- за състезанията опитвам се да участвам в почти всички които ми допадат като формат и трасе без значение кои и къде ги организира.Мрънкал съм доста на организаторите за промени които са с цел подобряване на мероприятието като цяло винаги след приключване на състезанието и никога с цел лично облагодетелстване.
                  3- за да критикувам и имам претенции съм бил там и съм карал това е достатачно като цяло но не виждам ти по какъв повод се включи ,че критикувам който и да било аз каквото съм имал да казавам на Наско съм му го казал с теб сме си говорили всичко за сега е наред ако дойда да карам на твое състезание или карам на състезание на което караш и ти и ако имам нещо да ти казвам повярвай няма да мога да зачакам толкова дълго и ще ти го кажа лично.
                  4-аз вкус имам за това което ям а разбиране имам за нещата които правя дали ще има или няма да има отразяване мие все ама все тая защото ни шев имам ни пи-ар ни ме бригат разни други елементи.
                  АЕ поздрави и със здраве.
                  Honda crf450x Nissan patrоl y260 RB25DET
                  Honda doninator 650 4RUNNER 5gen limited

                  Sofrace Offroad Team

                  Коментар


                  • #99
                    От: ПЛОВДИВ РАЛИ РЕЙД 2013, 06-08.09.2013г.

                    Тодоре, започваш да приличаш понякога на безмоторните шампиони.
                    Те са шампиони в очите на колегите си толкова , колкото при вас всичко е ОК. А отбора на А2 толкова сте ОК колкото на Орлин колата е "повече от 350к.с.".

                    Не мога да разбера, ако отразяваш обективно информацията с какво толкова ще си навредиш? Та на всеки отбор, дори и най-големите им се случват технически проблеми. Това не е повод да не ги уважаваме.

                    И Евгвни си спечели ралито и Марто се бори мъжката, и другите подаваха здраво. И Орлин докато имаше кола показа , че може. Кво толкова има да се отдаде на всеки дължимото? И да не гледаме глупости по телевизиите!
                    Да отива вярна информация до журналистите зависи от теб. Все пак ти си майката на офроуда, със всички произлизащи от това пожелания към нея.
                    Garage 31 Ltd - Classic Land Cruisers restoration

                    Коментар


                    • От: ПЛОВДИВ РАЛИ РЕЙД 2013, 06-08.09.2013г.

                      Първоначално публикуван от rusev Преглед на мнение
                      Тодоре, започваш да приличаш понякога на безмоторните шампиони.
                      Те са шампиони в очите на колегите си толкова , колкото при вас всичко е ОК. А отбора на А2 толкова сте ОК колкото на Орлин колата е "повече от 350к.с.". .
                      Бай Руси, вярно е, всичко е О.К. и колата е толкова конски сили, колкото кажат по телевизията и не виждам някой да е ощетен от това
                      Напротив, събира конкуренция За да сме точни обаче, конските сили са 286 на колелата, но не при Ники Златков (с фланци само на двете колела), а на Overdrive, на ролки, без да сваляме колелата...ти вече можеш да смяташ коефициента сам и колко са конските сили на двигателя...

                      Първоначално публикуван от rusev Преглед на мнение
                      Да отива вярна информация до журналистите зависи от теб. Все пак ти си майката на офроуда, със всички произлизащи от това пожелания към нея.
                      Знаеш добре, че никой с нищо не ми помага, а сам се мъча с журналисти и медии, затова ще бъдат такива репортажите..."За А2 Рали Тийм".
                      Ако си спомняш, за Баха Саксония предложих всички участници да платят по 50 евро за разходите на Румен Петков...
                      знаеш, че никой не ги плати, а "безмоторния екипаж шампион" си взеха оператор, който нищо не излъчи...
                      Кажи ми честно и от сърце...защо да отразявам неблагодарници, измамници и комплексари, след като АЗ инвестирам в медийното отразяване ?!? Дай ми една причина, след като когато съм го правил, пак съм бил виновен...
                      Знаеш ли, че за тия години имам над 10 часа телеизонно време в централните емисии и никой не ме пита колко ми струва това ?!?!? Аз не съм длъжен на НИКОЙ от офроуда, ще си гледам моята камбанария и който не му харесва, да се отразява САМ !!!
                      Говорили сме по въпроса и ми знаеш мнението, така ще бъде докато умея да го правя и си давам времето и парите за спорта ( и на спонсорите, че им харесвам явно )
                      Ако някой го заслужава, НИКОГА не го пропускам в репортажите си !!!

                      Коментар


                      • От: ПЛОВДИВ РАЛИ РЕЙД 2013, 06-08.09.2013г.

                        Руси е супер обективен и прям както винаги в диалога! Но Тодоре, проблемът е че в действителност ако погледнеш назад доста от супер силните карачи със много конкурентни автомобили вече не искат да участват на състезания точно поради подобни тъпотии, които не се сдържа и написа! И за да не се съмняват хората че има лично отношение виж сам:




                        Честито на Мето и Асен, но те също са част от групата които караме заедно, моят лиценз също е от тази група!!
                        За инвестирането си прав, но тогава не по показвай никой извън "твоят" отбор в противен случай само ти губиш Виж хората не са слепи както ти си мислиш! Хронологията показва че и с Иван бяхте приятели сега сте съперници във K1.Със Сашо Ковачев същото се получи, а всъщност той прави отлично състезание и невероятен реверанс за нас Българите! Работеше и с Ники сега две - едно колело? Утре и Овърдрайв няма да има единомислие с теб и за тях ще е същото? Защо все ще се намери някой да разделя, ще ти отговоря защото така ще бъде важен! Разделяй и владей? Но когато на следващото състезание дойдат 5 коли какво ще се дели? Знаеш и че като служител на БФАС съм искал да има приятна, конкурентна атмосфера а не простотии от това губят само високобюджетните отбори като "твоя"! На мен лично ми е приятно когато има още 30 силни състезателя тогава има готина битка и виждаш къде си! И защо нагрубяваш и поставяш квалификации на хората, всеки има право на мнение и за това са форумите да има дискусия не обиди, а какво заключене си прави потребителя е друг въпрос? Бъдете здрави всички колеги, пожелавам ви супер състезания и атмосфера, радвам се че нисанаджиите вече са фактор, съжалявам че Руси, Десо, Пепи Ценков, Фиков не участваха в Пловдив, а Иво "гипсира" мотора!

                        Коментар


                        • От: ПЛОВДИВ РАЛИ РЕЙД 2013, 06-08.09.2013г.

                          Руси не участва в Пловдив, защото навигаторът му не беше на линия. Няма друга причина.
                          Лично на мен Тодор Христов нито ми пречи, нито ми помага.
                          От 2007 година, когато за първи път се явих на състезание до сега съм карал само и единствено за да се състезавам. По възможност със силни състезатели. На тъпотиите в стил безмоторни изпълнения, каране по тракове , измислени наказания и прочие никога не съм реагирал, освен с гласно желание да уважа майките на интригантите.
                          Ако съберете мойте и на Руслан наказания от по 2 часа, ще се получи три цифрено число. Обаче, както каза Евгени - дреме ми на ... жилетката.

                          А по въпроса за отразяването- е като няма един читав журналист в България, който поне да провери какви му ги дрънка Тодор, то какво ни е виновен Тодор? Ние си го знаем , че е непоправим.
                          Garage 31 Ltd - Classic Land Cruisers restoration

                          Коментар


                          • От: ПЛОВДИВ РАЛИ РЕЙД 2013, 06-08.09.2013г.

                            Първоначално публикуван от dorikin Преглед на мнение
                            .....

                            Честито на Мето и Асен, но те също са част от групата които караме заедно, моят лиценз също е от тази група!!
                            За инвестирането си прав, но тогава не по показвай никой извън "твоят" отбор в противен случай само ти губиш Виж хората не са слепи както ти си мислиш! Хронологията показва че и с Иван бяхте приятели сега сте съперници във K1.Със Сашо Ковачев същото се получи, а всъщност той прави отлично състезание и невероятен реверанс за нас Българите! Работеше и с Ники сега две - едно колело? Утре и Овърдрайв няма да има единомислие с теб и за тях ще е същото? Защо все ще се намери някой да разделя, ще ти отговоря защото така ще бъде важен! Разделяй и владей? Но когато на следващото състезание дойдат 5 коли какво ще се дели? Знаеш и че като служител на БФАС съм искал да има приятна, конкурентна атмосфера а не простотии от това губят само високобюджетните отбори като "твоя"! На мен лично ми е приятно когато има още 30 силни състезателя тогава има готина битка и виждаш къде си! И защо нагрубяваш и поставяш квалификации на хората, всеки има право на мнение и за това са форумите да има дискусия не обиди, а какво заключене си прави потребителя е друг въпрос? Бъдете здрави всички колеги, пожелавам ви супер състезания и атмосфера, радвам се че нисанаджиите вече са фактор, съжалявам че Руси, Десо, Пепи Ценков, Фиков не участваха в Пловдив, а Иво "гипсира" мотора!
                            Мартине, не виждам защо трябва да създаваш интрига с тия писания !
                            С Ники Златков работя от много години и ще работя и имам единомислие за спорта, просто има само два фланеца за Митсубиши и затова ходихме в Овърдрайв...даже и не ги познавам изобщо !
                            За Ковачев състезанието обясних в предния пост, не мисля, че съм обидил конкретно някого с нещо като си прегледах поста, друг е въпроса, ако някой се "разпознава" в него !

                            Първоначално публикуван от dorikin Преглед на мнение
                            Руси е супер обективен и прям както винаги в диалога! Но Тодоре, проблемът е че в действителност ако погледнеш назад доста от супер силните карачи със много конкурентни автомобили вече не искат да участват....
                            Изредените от теб състезатели не участваха по други причини и ти ги знаеш добре...Руси вече ти каза, Десо се готвеше за Бреслау, Фиков няма кола, щото я продаде, а ако кажеш, че аз съм виновен за Иво, че е "гипсирал" мотора, няма да се изненадам

                            Коментар


                            • От: ПЛОВДИВ РАЛИ РЕЙД 2013, 06-08.09.2013г.

                              Като гледам, докато сме били на Бреслау темата доста се е поразвила, но за съжаление не е посока насочена към спорта. Моля някой модератор да заключи темата, понеже тук нямаме права. Мисля че няма какво повече да се каже, освен да се чоплят стари рани. Подготвяме малко анализи и една галерия снимки, които ще се качат в официалната тема.
                              BULGARIA TROPHY 2016 ... NO LIMITS ...

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X