Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Удължаване на кардан 100мм с фланец?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Удължаване на кардан 100мм с фланец?

    Първоначално публикуван от pilota7222 Преглед на мнение
    .
    А защо ти е 4 степенна кутията?!?Моята си е 5 степенна и мисля че си е оригиналната!
    И аз не знам за какво ми е. Ей така за резервна. Ма е добре да си е комплект с карданите.

    В крайна сметка се отказвам от фланеца.
    Ще пробвам дали тези дето Вальо Drukman ми предлага ще се получи нещо, ако не удължавам наличния.

    Благодаря на всички за съветите!
    О899 2б2 1З2

    Коментар


    • #17
      От: Удължаване на кардан 100мм с фланец?

      Мисълта ми беше защо е с 4 скорости,а не е с 5?!?На по-старите модели ли е с 4 скорости или?!?Ако ще сменяш карданите,по-добре намери същите от К160 с 5-степенната кутия.И фланците не са идеалното решение,ама ако се удължават карданите,трябва да ги прави някой с огромен опит в това.Иначе последиците после ще са по-голями.Успех!

      Коментар


      • #18
        От: Удължаване на кардан 100мм с фланец?

        Първоначално публикуван от pilota7222 Преглед на мнение
        Мисълта ми беше защо е с 4 скорости,а не е с 5?!?На по-старите модели ли е с 4 скорости или?!?Ако ще сменяш карданите,по-добре намери същите от К160 с 5-степенната кутия.И фланците не са идеалното решение,ама ако се удължават карданите,трябва да ги прави някой с огромен опит в това.Иначе последиците после ще са по-голями.Успех!
        Има и с 4-степенни, нашия е 87-ма г.

        А за удължаването разбира се че на фирми които с това се занимават, правят балансират дават гаранция. В София има 2-3 такива. До колкото знам най-добри са в Кубрат но много ми е далече.
        О899 2б2 1З2

        Коментар


        • #19
          От: Удължаване на кардан 100мм с фланец?

          Тва си е сериозен фланец 100мм,по добре си удължи кардана и го дай за баланс в Кубрат или другаде,а оригинален можеш да си вземеш пак когато решиш да правиш врътката с кутията.
          LZ1BEL "Mud Angels" Stara Zagora
          Warning: any change to the factory design of your vehicle has potential dangers which could result in injury or death.

          Коментар


          • #20
            От: Удължаване на кардан 100мм с фланец?

            Кво му е толкова сериозното? Жоро, направи си фланец от обло Ф. Външно като макара със стъпки за центроване и централен отвор. Баш като макара, ама с по-голяма дупка. Добре е да е с отделни болтове към пиньона и фланеца на кардана.
            За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

            Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

            Коментар


            • #21
              От: Удължаване на кардан 100мм с фланец?

              Първоначално публикуван от iiiopo Преглед на мнение
              А за удължаването .....
              ....звънни
              0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X