Обява

Свий
Няма добавени обяви.

"Гарсониерката"

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • "Гарсониерката"

    Докато търсех нещо съвсем друго, попаднах на обява за продажба на каравана, хареса ми как изглежда.
    Кога да видя.. продавача Крум -REGULATOR, перфекто..

    Отидох да я видя, стиснахме си ръцете и Крум с огромни ококорени очи попита : - "Абе ти за цена няма ли да попиташ ?!?!"
    Толкова ми хареса, че даже забравих да питам за цена

    Днес с помощта на Стоян(той си знае кой ) се сдобих и с регистрация.Благодаря!

    Разбира се с импулсните покупки изникват проблеми

    Лифтната джипка без коригиран теглич :



    Вътре е много запазено.













    За този сезон съм и замислил едно ходене до гръцкото море, за догодина по-сериозно.

    На първо време искам да инсталирам акумулатор и да подменя осветлението с LED.

    За следващият сезон ми се иска да пооправя автономията - соларен панел и контейнер за прясна вода.

  • #2
    От: "Гарсониерката"

    Супер, много добра покупка. Поздравления и със здраве да и се радваш.

    Коментар


    • #3
      От: "Гарсониерката"

      Честито Венци! Много хубави моменти ( вън и ... вътре) ти пожелавам с Гарсониерката ....! Със здраве да си я ползваш

      Коментар


      • #4
        От: "Гарсониерката"

        Първоначално публикуван от Венци- малкия Преглед на мнение
        ....
        Отидох да я видя, стиснахме си ръцете и Крум с огромни ококорени очи попита : - "Абе ти за цена няма ли да попиташ ?!?!"
        Ей Морски, цял живот все така да купуваш! А гарсониерката е супер.
        Technical Rescue Direct - life lies in courage
        http://www.offroad-bulgaria.com/show...60#post3258660

        Коментар


        • #5
          От: "Гарсониерката"

          Честито! Ш давъш ключъ кът съ върна и се насмуча и ме изгони жинътъ...
          Капитане, що не каза мааалко по-рано! Ония ден изпратих бълдъзата с празни ръце. Можеше да ти донесе няколко армагана...
          Я кажи какви крушки има оригинално, има ли инсталация за 12 волта? Вода, помпа...
          https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

          Коментар


          • #6
            От: "Гарсониерката"

            Е, отнесе ми я, ама айде да ти е честита!
            edoors.bg- Джаджи за врати и врати

            Коментар


            • #7
              От: "Гарсониерката"

              Честито. Със здраве да си я ползваш.
              Не слагай и не променяй нищо преди да си избистрил концепцията до последния детайл. Всеки кубически сантиметър е ценен. Аз пререждам 3ти път от бързане.
              Бан-метод с който модераторите налагат на останалите своя начин на мислене.
              Към модераторите-А изтрийте го сега.
              Суратя утрепа и тоя форум. Жалко. Сбогом Приятели. Вальо. О888 557Ч7Ч

              Коментар


              • #8
                От: "Гарсониерката"

                Много е хубава, със здраве да я ползваш !

                П.С.- И Тойота-та много си я бива.
                ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
                0878 23 58 34- Радо

                Коментар


                • #9
                  От: "Гарсониерката"

                  Благодаря на всички

                  Първоначално публикуван от NIKSD Преглед на мнение
                  Честито! Ш давъш ключъ кът съ върна и се насмуча и ме изгони жинътъ...
                  Капитане, що не каза мааалко по-рано! Ония ден изпратих бълдъзата с празни ръце. Можеше да ти донесе няколко армагана...
                  Я кажи какви крушки има оригинално, има ли инсталация за 12 волта? Вода, помпа...
                  Това балдъзите с брат ти, за мулета сте ги взели
                  Има си 12 и 220, даже и кенеф (да не апат бабулечките).

                  Водата само ме дразни, че е от тубичка 5л. Но това ще го оправиме.

                  Първоначално публикуван от drukman Преглед на мнение
                  Честито. Със здраве да си я ползваш.
                  Не слагай и не променяй нищо преди да си избистрил концепцията до последния детайл. Всеки кубически сантиметър е ценен. Аз пререждам 3ти път от бързане.
                  Дам.. първо ще направя едно-две пътувания и тогава ще се мисли.

                  Коментар


                  • #10
                    От: "Гарсониерката"

                    Виждам, че е от добрите стари каравани, на есен й огледай дървения под пред вратата, че имат един много лош навик там да правят мизерии.
                    Ама Крум най-вероятно я е стягал, той не оставя нищо на произвола на съдбата.
                    подаръци за мъже от FACOM
                    промоция на читави инструменти

                    и на хоби такива

                    тел. О879 Ч8Ч 2З5

                    Коментар


                    • #11
                      От: "Гарсониерката"

                      Лифтната джипка без коригиран теглич Сега да не вземеш да мислиш за лифт на караваната? Честито!!!
                      Когато помагаш на другите, помагаш на себе си.
                      Стефан Арзатов

                      Коментар


                      • #12
                        От: "Гарсониерката"

                        Първоначално публикуван от VULKAN Преглед на мнение
                        Лифтната джипка без коригиран теглич Сега да не вземеш да мислиш за лифт на караваната? Честито!!!
                        То най добре да се подигне караваната. Става най-лесно а после ходи и по чукарите. Ако не я караш с 120 няма проблеми.
                        Бан-метод с който модераторите налагат на останалите своя начин на мислене.
                        Към модераторите-А изтрийте го сега.
                        Суратя утрепа и тоя форум. Жалко. Сбогом Приятели. Вальо. О888 557Ч7Ч

                        Коментар


                        • #13
                          От: "Гарсониерката"

                          Хубава си е гарсониерката, стара, ама лачена. Само добри спомени да ти донесе.
                          Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                          "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                          Коментар


                          • #14
                            От: "Гарсониерката"

                            Паркираш я на едно пристанище и оттам направо с яхтата и после пак в каравнката. Така е павилно, хем си имаш местенце в марината, хем си плаваш. Сега само ти трябва яхтичка една.
                            LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                            www.ADV-Bulgaria.com

                            Коментар


                            • #15
                              От: "Гарсониерката"

                              Честито Венци.
                              Трябва да я лифтнеш малко за да пасне на теглича
                              О899 2б2 1З2

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X