Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Лагер в скоростната кутия на Нисан Патрол

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Лагер в скоростната кутия на Нисан Патрол

    От доста време при рязко потегляне се чуваше удар в скоростната кутия на бегачката , но на Пловдивското състезание се появи и виене на първа и втора скорост . Свалих и разглобих скоростната кутия и установих причината за всичко това -леглото на вторичния вал се беше разширило и лагера се изместваше аскиално което при рязко потегляне довеждаше до удар върху зъбчатките , освен това вследствие на изместването зъбчатката на междинния вал за 1 предавка беше със доста износени зъби - оттам беше и виенето на първа и втора предавка . Сега трябва да мисля какво да правя с леглото на лагера , дали да го дам да го разстържат и да му набият втулка , другия проблем е че при разглобяването повредих игления лагер на 5-та предавка и сега не знам от къде да търся щото на магазина за лагери нямат такъв ... Купих двата големи лагера и сега се търси иглен лагер 35Х39 (поне така ми казаха ) .
    Ако някой има инфо къде мога да намеря да каже , черпеното от мен
    VEREYA MOTORSPORT TEAM

  • #2
    От: Лагер в скоростната кутия на Нисан Патрол

    Първоначално публикуван от Бакалов Преглед на мнение
    ...........другия проблем е че при разглобяването повредих игления лагер на 5-та предавка и сега не знам от къде да търся щото на магазина за лагери нямат такъв ... Купих двата големи лагера и сега се търси иглен лагер 35Х39 (поне така ми казаха ) .
    Ако някой има инфо къде мога да намеря да каже , черпеното от мен

    Къде бараш дето не ти е работата Аматьор Дай диаметър на оста която влиза в лагера и диаметъра на леглото дето се набива и дължината ,нещо като размер на семеринг ,примерно 30/55/10 , и ще видя какво мога да направя по въпроса . Аматьор
    Теч?! Какъв теч? Това под колата е просто потта на всички коне под капака!

    Коментар

    Активност за темата

    Свий

    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

    Зареждам...
    X