Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ZF резервни части - кой е Човека?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: ZF резервни части - кой е Човека?

    STEFA BC намерих за едни 30 долара бройката / клецат на кюше ма ше стискам / и сега се чудя каква е разликата между ВС и СС?

    Това го имаше в Телеборга,от пада обаче голям зор,някой ако му е на изика да го изплюе МоЛя.


    Тоя на снимката горе с добрата прахова защита от къде го скубем?Прах тука много няма ма и кори нямам под моторите та от доброто по-доброто избирам.
    TOYOTA SEQUOIA ‘11
    W140 S420 '99

    Коментар


    • #32
      От: ZF резервни части - кой е Човека?

      Целият дискус е дали това е обикновен маншетен уплътнител или не. По хидравличните помпи на ZF за коли съм вижда с два работни ръба, с една пружинка - нормално нещо. Пример - ето тази помпа е с такава форма като на ЗФ, иначе сигурно е китайска http://emk-33.com/shop/product_info....ducts_id=55654 .
      Марката SOG e много добра, за съжаление в момента не мога да посоча колко точно. Слагал съм на разнообразни машини, включително ГНП на двигатели, главини, селски истории и работят добре. Разглеждал съм след години за износване или проблеми с материала и работната среда - не виждам нищо неправилно.

      Коментар


      • #33
        От: ZF резервни части - кой е Човека?

        Е не знам това,трябва да звъня на моя механик ма както казах той нищо не спомена за налягане там.

        От Телеборга се обадиха,офиса вьв Фресно,Калифорния,пращат линк с това кой ги продава,като напипам нещо ще пиша ако не стана разноглед до тогава-карам една лодка с рожденнички,изпедерастяха тука,13 момиченца и три момчета,добре,че не си сложих униформата.

        Да кара ли човек,семеринги ли да търси ма няма как,трябва да се уплътнява.
        TOYOTA SEQUOIA ‘11
        W140 S420 '99

        Коментар


        • #34
          От: ZF резервни части - кой е Човека?

          Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
          Е не знам това,.... -карам една лодка с рожденнички,изпедерастяха тука,13 момиченца и три момчета,добре,че не си сложих униформата.

          Да кара ли човек,семеринги ли да търси ма няма как,трябва да се уплътнява.
          Карай там коритото със сУивЕтата ... и глей да не ги порАзиш. После събираш перверзативите на челядтта там .. (неизползваните де ), те и без това само си ги размотават по чанти и джобове и тЕ ти уй-плътнение ..

          Коментар


          • #35
            От: ZF резервни части - кой е Човека?

            Спамер

            Карай по темата,до момента Телеборга са на върха,ЗФ ич ги няма,направили нещо и оставили друг да му произвежда частите.

            Ма тука верно стана компот.......
            TOYOTA SEQUOIA ‘11
            W140 S420 '99

            Коментар


            • #36
              От: ZF резервни части - кой е Човека?

              https://catalog.dichtomatik.us/catal...x?p=25X35X7VTC




              Description 25X35X7VTC

              Description: 0.984X1.378X0.276 TC
              Sizing Specification:
              Unit of Measurement: EA

              Това са тия дето Телеборга ми ги лизна,стоя и чакам да видим какьв ще го измьдрят,но се занимават само с упльтнения и се надявам да имат наврени някьде малко от тия.

              Задрьж народе,напипах гооооооо
              TOYOTA SEQUOIA ‘11
              W140 S420 '99

              Коментар


              • #37
                От: ZF резервни части - кой е Човека?

                Това го има във всяка железария. Сигурно и на 10 мин път с кола от 90% от територията на щатите. Ама така става от много реклами - никой не си казва че е прост педал, написал е че е изтънчен гей И с това STEFA ще излезе същото.
                От другата страна на улицата срещу нас май има по-джиджани - имат пружинка и на външната пола (или устна, по английски казано). Екзотика.

                Коментар


                • #38
                  От: ZF резервни части - кой е Човека?

                  Аааааа това било специално за налягане,джуките му засмуквали при определено налягане за да не ядяли от вала,произведено от нам си какьв материал,дьржало на налягане над 90 пса тралалаалалалаа

                  За амбреажите си прав,Сийл Сан Диего или по нашенски все едно Семеринг София нямали нищо за коли / идеше ми да ги питам за вибратори дали имат,Калифорния Екзотик да речем /,другите имат склад с паркинг за 50 коли,6 каси вьтре,8 пича стоят там и каталозите са им по на 2 метра височина стена 20 метра поне и ............греда,за какво да е друго имаме,за това НЕ.

                  Дильра на морски трансмисии не може да ми порьча такова,може да ми даде телефон на ZF да им се обяснявам в любов / е това не го мога,ще си им го кажа ако им се обадя / и на финала те тия горе.Сега ги чакам те да се обадят,письмце им пратих,чакам ги да се наконтят.И това за семеринг на ZF.


                  Четвьрти ще купя ма на тия няма да им се дам,иначе много нежни всичките.Май щяло да ми се наложи помпа да сьм си купел.А може ли да му избия задните амове за 100 кинта бройката,да си сложа нормални с пружини от 420 модела 100 кинта двете,да сменя помпата с такава от 420 която е 200 кинта и да забравя???

                  Изтьнчени гейове,колко милиона коли има тук и не продават семеринги за тях.Аз ли нещо сьм много в страни,те ли нещо не си разбират бизнеса???


                  Но то и за това 500 е вече на цената на Хонда Акорд,да живей ЗФ,ОБИЧАМ ГИ
                  TOYOTA SEQUOIA ‘11
                  W140 S420 '99

                  Коментар


                  • #39
                    От: ZF резервни части - кой е Човека?

                    Ако се търси по размер може да ги преметнеш. Кажи, че е за тротинетката на детето, DIY направена, че да не могат да те изпратят при официалния дилър на торитинетки.
                    Специален материал... ами те материалите са най-много три на брой и няма разлики от небето до земята. Да кажат какъв е, какво предлагат - за да им станеш възторжен клиент (и ние в темата да знаем за какво става дума).
                    В помпите за хидравлика само засмукващи устни ми липсват. Съмнявам да се да са такива и в случая.

                    Коментар


                    • #40
                      От: ZF резервни части - кой е Човека?

                      Е така пише поне,сьмнява ме да льжат и тия,много ще им стане,не са Китайска фирма и ще ги олющят за нула време ако е така.

                      Проектирани за едикакво си,произведени от едикакво си,издьржащи на едикакво си и всичкото това надхвьрля с доста това което на мен реално ми трябва.Колкото и да струват обаче все сьм напред.

                      По телефона ония от Телеборг ми обясни,че това е фирмата която има тоя размер,произведени от материала който на мен ми трябва / най-доброто на Телеборг,дьржи и на обороти и на температура и на налягане,забравих му именцето и не ми се рови сега /.
                      Не им дреме и за какво го ползвам макар,че сьм обяснил за какво ми трябва.Само ги чакам да ми кацнат
                      TOYOTA SEQUOIA ‘11
                      W140 S420 '99

                      Коментар


                      • #41
                        От: ZF резервни части - кой е Човека?

                        Пирон в темата - на финала някаква фирма от Чикаго,кълнат се,че покриват каквото искам да покриват,25 кинта за 5 броя.Аз напипах колица на моргата и за цената на помпа втора ръка си наскубах половин Ска с все помпата.

                        Сега имам резервна за проба,като текне пак почват експериментите.


                        Тенкю пипьл
                        TOYOTA SEQUOIA ‘11
                        W140 S420 '99

                        Коментар


                        • #42
                          От: ZF резервни части - кой е Човека?

                          Абре, ... Скубателю на всичси $-ки ... защо ти не постъпи така отсами началото .. ми си образуваш множествено нерви и тука въпросираш обществото със секакви подобни прошения... ? М? Кажи сега чадо ... гачели имаш нужда от почивка ?
                          Ко тана с идването до тук ? ... приеми го кат терапия ако требе - да му придадеш нужната важност

                          Коментар


                          • #43
                            От: ZF резервни части - кой е Човека?

                            Щото не се намира 500 с помпа в правилната година с правилния модел на правилните пари в правилното състояние..........ВЕДНАГА.Намирам една и я оскубвам,колата върви и сега правя втората помпа.И поне няма части за нея питах къде и какво има.

                            Кое му е кофтито?Времето е пари,имам го за пред компа / щото и сега работя / но го нямам да се шмиткам и търся помпички.Семеринга и той по нета,никой наоколо го няма на склад или идея си няма по телефона.И като няма го накликвам.

                            Времето/парите/времето,е за това имам и 3 броя,времето пазя.
                            TOYOTA SEQUOIA ‘11
                            W140 S420 '99

                            Коментар

                            Активност за темата

                            Свий

                            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                            Зареждам...
                            X