Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Малко помощ за бъгито

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Малко помощ за бъгито

    Добре се е получило ако мога да попитам от къде си взе ролбара ако ме разбираш де ?

    Коментар


    • #32
      От: Малко помощ за бъгито

      Всичко се прави ръчно , по чертежите на пираня с леки изменения

      Коментар


      • #33
        От: Малко помощ за бъгито

        Ето малко снимки на завършения вид на бъгито , има и клип но не се получи добре , ще снимам с go pro camera , и ще кача по добър клип http://vbox7.com/play:632c4adbda Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20140323_144647.jpg
Прегледи:1
Размер:238.5 КБ
ID:5572594Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20140323_144635.jpg
Прегледи:1
Размер:238.9 КБ
ID:5572593Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20140323_144553.jpg
Прегледи:1
Размер:227.2 КБ
ID:5572592Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20140323_145301.jpg
Прегледи:1
Размер:141.7 КБ
ID:5572591Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20140323_144713.jpg
Прегледи:1
Размер:230.4 КБ
ID:5572590

        Коментар


        • #34
          От: Малко помощ за бъгито

          Ако му сложиш предпазни решетки,широки колани 3", контролно осветление отзад и стопове,си готов за първият кръг от шампионата по автокрос на 26-27 април в Златоклас.
          Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

          Коментар


          • #35
            От: Малко помощ за бъгито

            Колега качвай клипчетата в youtube
            Лудак

            Коментар


            • #36
              От: Малко помощ за бъгито

              Eдни гуми и си напълно в играта Поздравления

              Коментар


              • #37
                От: Малко помощ за бъгито

                Първоначално публикуван от petroffbg Преглед на мнение
                Ако му сложиш предпазни решетки,широки колани 3", контролно осветление отзад и стопове,си готов за първият кръг от шампионата по автокрос на 26-27 април в Златоклас.
                По-големия проблем е че няма с какво да го докарам . За сега ще се задоволя с кръгчета по черните пътища и на една импровизирана от нас писта около язовира . Стоп и габарит иначе има но не са сложени , от пуст мерак да го подкарам ги забравих , за коланите мисля направо една спортна седалка комплект с колани . Благодаря на хората които ми помогнаха и даваха съвети и предложения за това начинание

                Коментар


                • #38
                  От: Малко помощ за бъгито

                  Брово, много добре се е получило!!!

                  Коментар


                  • #39
                    От: Малко помощ за бъгито

                    Много добре се е получило бъгито поздрави за положения труд и от мен.Някъде прочетох 200км/ч по асвалт май се подбъзикваш с нас а...

                    Коментар


                    • #40
                      От: Малко помощ за бъгито

                      Първоначално публикуван от SLAVIKA1980 Преглед на мнение
                      Някъде прочетох 200км/ч по асвалт май се подбъзикваш с нас а...
                      Не ми се спори с които и да е , написал сам това което е показал GPS -а докато сам го пробвал

                      Коментар


                      • #41
                        От: Малко помощ за бъгито

                        Първоначално публикуван от refleks Преглед на мнение
                        Не ми се спори с които и да е , написал сам това което е показал GPS -а докато сам го пробвал
                        Не бе аз не ти споря-просто с колата съм вдигал толкова и то за кратко (определено тия цифри са си скорост)нищо повече.А иначе гледам,че си ми в района току виж се отбия да го видя някога за обмяна на опит и аз подкарвам едно но то се кара в друг стил аз гоня ходове на окачване и максимално ниски предавки.

                        Коментар


                        • #42
                          От: Малко помощ за бъгито

                          Ако искаш да дойдеш си добре дошъл , може да се повозим заедно и да научим нещо един от друг

                          Коментар


                          • #43
                            От: Малко помощ за бъгито

                            Да обагатим малко темата с едно снежно клипче http://vbox7.com/play:09d917cb7b

                            Коментар


                            • #44
                              Бъгито е станало като заводско направо браво колега.
                              Аз искам да попитам какви материали си ползвал за предните А носачи и какви тампони си им сложил.
                              Питам понеже съм на етапа с предницата и се чудя.
                              Поздрави.
                              Последно редактирано от PETER PETRAKIEV; 20-05-15, 19:25.

                              Коментар


                              • #45
                                От: Малко помощ за бъгито

                                За предните носачи мисля че използвах тръба 28х2.5 черна безшевна , предната час на ладовите носачи (там дето се захваща шарнира) . Тампони имах някакви изостанали от голф 3 мисля и само малко им намалих диаметъра на струг за да станат на носача .

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X