Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Албания 2013

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Албания 2013

    Тук започна кошмарът ми...ГПС-а умря-вероятно от силните вибрации или просто така за майтап.За изминалите около 50 км.за пръв път седнах и ...ме удари силна миризма на бензин-от десният ми резервоар на тънка струй шуртеше бензин.Обезумял от яд на ГПС-а и от шуртящия бензин обърнах обратно да се връщам....
    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC01482.jpg
Прегледи:1
Размер:171.7 КБ
ID:5501094
    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC01485.jpg
Прегледи:1
Размер:171.0 КБ
ID:5501095

    отново среща с чехите -те нагоре ,щастливи,а аз надоло- бесен...
    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC01486.jpg
Прегледи:1
Размер:200.0 КБ
ID:5501096
    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC01487.jpg
Прегледи:1
Размер:175.5 КБ
ID:5501097

    след около 10 км. в обратна посока ,ме тресна мисълта,че от там където шурти бензина ,всъщност е одушника на
    резервоара.Мамка му, бензинът в левия резервоар ,беше заврял и отиваше към десния и той просто преливаше
    Нямах идея колко гориво бях изгубил.Отиване и връщане бяха повече от 120 км хард трасе ,а и аз навъртях още десетина
    да се връщам.Бях бесен на завода на ... и на късмета си.Обърнах към високото и се отцепих с мисълта,ч еще карам докато ми свърши горивото -трябваше да завърша трака....Палатката беше с мен...След няколко км.отново застигнах чехите,и ги засипах с камъни от гумите -повече не ги видях
    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC01488.jpg
Прегледи:1
Размер:139.2 КБ
ID:5501098
    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC01489.jpg
Прегледи:1
Размер:151.6 КБ
ID:5501099
    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC01490.jpg
Прегледи:1
Размер:72.9 КБ
ID:5501100
    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC01491.jpg
Прегледи:1
Размер:192.4 КБ
ID:5501101
    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC01492.jpg
Прегледи:1
Размер:180.6 КБ
ID:5501102
    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC01494.jpg
Прегледи:1
Размер:116.7 КБ
ID:5501103
    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC01495.jpg
Прегледи:1
Размер:165.9 КБ
ID:5501104
    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC01496.jpg
Прегледи:1
Размер:160.7 КБ
ID:5501105
    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC01497.jpg
Прегледи:1
Размер:202.7 КБ
ID:5501106
    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC01498.jpg
Прегледи:1
Размер:136.5 КБ
ID:5501107
    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC01499.jpg
Прегледи:1
Размер:178.7 КБ
ID:5501108
    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC01502.jpg
Прегледи:1
Размер:174.5 КБ
ID:5501109
    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC01503.jpg
Прегледи:1
Размер:128.8 КБ
ID:5501110
    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC01504.jpg
Прегледи:1
Размер:210.1 КБ
ID:5501111
    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC01506.jpg
Прегледи:1
Размер:141.9 КБ
ID:5501093

    отидох ,видях и се върнах (това си беше моята победа )
    Не мога да опиша и микроскопична част от това ,което изживях този ден...И в момента се вълнувам,когато го пиша...
    ...адреналина ми отново полудя
    PATROL 2.8TD КЪСА БАЗА -МАЛКО ПИПНАТ
    КТМ 990 ADVENTURE , SUZUKI DRZ400-E,YAMAHAYZ250F
    0899187766

    Коментар


    • #17
      От: Албания 2013

      Слизайки от Планината ,заредих на първата бензиностанция-оказа се ,че съм останал с около
      литър бензин в резервоара...Късметът ми не ми беше изневерил съвсем
      Добрах се до къмпинга ЧУвствайки се ,като покорител на сета Между временно бяха надошли мотористи от къде ли не.
      Веднага започнахме да се обикаляме ,като мухи край.... ,,Ти от къде си'' , ,,къде отиваш'' , къде кара и къде ще караш...''
      Последва месна кръчма и макар да бях изпил и пълнил два пъти камелбека си 3-4 бири потънаха в тялото ми СЛед кръчмата
      разговорите с една двойка германци продължи в къмпинга на още няколко бири и узо(идваха от гърция) до сред нощ...
      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC01507.jpg
Прегледи:1
Размер:121.5 КБ
ID:5501115
      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC01508.jpg
Прегледи:1
Размер:228.1 КБ
ID:5501114
      PATROL 2.8TD КЪСА БАЗА -МАЛКО ПИПНАТ
      КТМ 990 ADVENTURE , SUZUKI DRZ400-E,YAMAHAYZ250F
      0899187766

      Коментар


      • #18
        От: Албания 2013

        Страхотен контакт с публиката )) продължавай, че нямаме търпение. Албания ми е много любимо място. Миналата година карахме там, надявам се скоро пак да имам възможност.

        Коментар


        • #19
          От: Албания 2013

          От няколко дена се бия и с видеото Така че ще има и още
          PATROL 2.8TD КЪСА БАЗА -МАЛКО ПИПНАТ
          КТМ 990 ADVENTURE , SUZUKI DRZ400-E,YAMAHAYZ250F
          0899187766

          Коментар


          • #20
            От: Албания 2013

            Много яко.
            По това време бях и аз там - с кола, жена, деца, но натрупаните впечатления ще споделя в отделно писание.
            Отново ми хареса много - по различен начин, отколкото когато открих за себе си тази страна преди няколко години, но ми хареса много.

            Коментар


            • #21
              От: Албания 2013

              Благодаря ти за споделеното. Маршрута изглежда супер. Явно трябва да се бърза. Гледам на някои от снимките бордюри... Ще вземат да го асфалтират
              ______2
              Е = MZ

              Коментар


              • #22
                От: Албания 2013

                Благодаря за споделянето...Чудесен маршрут сте избрали...А емоциите на такова пътуване винаги са на ниво
                ''Хубави сте, но сте празни..''- продължи малкият принц. - ''За вас не може да се умре.''.

                Коментар


                • #23
                  От: Албания 2013

                  Благородно завиждам!!

                  Надявам се разбрахте какво значи Шиптерие - страната на орлите.

                  Коментар


                  • #24
                    От: Албания 2013

                    Първоначално публикуван от Veni1 Преглед на мнение
                    Много яко.
                    По това време бях и аз там - с кола, жена, деца, но натрупаните впечатления ще споделя в отделно писание.
                    Отново ми хареса много - по различен начин, отколкото когато открих за себе си тази страна преди няколко години, но ми хареса много.
                    я кажи кога -разминахме едно исузо и един патриот... Планирал съм от 1-ви септември да съм там със семейството
                    Има още за разказване и още снимки ,но работата ме е по натиснала - така ,че може би утре...
                    Димо , там където преди две години нямаше път ,сега бяха най - добрите асфалтови участъци бързай - заслужава си за всеки....
                    Последно редактирано от churov; 16-07-13, 18:32. Причина: астъци :)
                    PATROL 2.8TD КЪСА БАЗА -МАЛКО ПИПНАТ
                    КТМ 990 ADVENTURE , SUZUKI DRZ400-E,YAMAHAYZ250F
                    0899187766

                    Коментар


                    • #25
                      От: Албания 2013

                      Първоначално публикуван от Пенчо Преглед на мнение
                      Благородно завиждам!!

                      Надявам се разбрахте какво значи Шиптерие - страната на орлите.
                      Разбрах едно - това ,че е страна на която можем само да завиждаме ...
                      PATROL 2.8TD КЪСА БАЗА -МАЛКО ПИПНАТ
                      КТМ 990 ADVENTURE , SUZUKI DRZ400-E,YAMAHAYZ250F
                      0899187766

                      Коментар


                      • #26
                        От: Албания 2013

                        Първоначално публикуван от Пенчо Преглед на мнение
                        Благородно завиждам!!

                        Надявам се разбрахте какво значи Шиптерие - страната на орлите.
                        По скоро е Шкеперия а на себе си казват "шиптаре"...
                        ''Хубави сте, но сте празни..''- продължи малкият принц. - ''За вас не може да се умре.''.

                        Коментар


                        • #27
                          От: Албания 2013

                          Първоначално публикуван от churov Преглед на мнение
                          я кажи кога -разминахме едно исузо и един патриот... Планирал съм от 1-ви септември да съм там със семейството
                          Има още за разказване и още снимки ,но работата ме е по натиснала - така ,че може би утре...
                          Димо , там където преди две години нямаше път ,сега бяха най - добрите асфалтови участъци бързай - заслужава си за всеки....
                          ами от 01.07 до 07.07... бяхме в Драч, после през Косово - Призрен - мноого красиво, ама много-- и после Македония, и у нас...


                          Не съжалявам за нито един миг и сантиметър, дето преживях и пропътувах там. Единственото, дето ме ядосва, е, че бях толкова близо до Будва, Плитвички Езера, Дубровник, и не кръшнахме и до там..
                          Ей сега се разправяме с жената... догодина пак сме натам - твърдо!

                          Инак, бях с Бенца - в Шиптерията с всичко друго е неприлично, един вид..

                          Имаш ЛС

                          Коментар


                          • #28
                            От: Албания 2013

                            За Будва не съжалявай, но за Котор може да те е яд ;-)
                            PATROL 2.8TD КЪСА БАЗА -МАЛКО ПИПНАТ
                            КТМ 990 ADVENTURE , SUZUKI DRZ400-E,YAMAHAYZ250F
                            0899187766

                            Коментар


                            • #29
                              От: Албания 2013

                              Много интересно. Последния трак е супер, жалко че ще ми трябват два дни-три за да го мина с моя мотор. Иначе тая дупка на резервоара нямаше ли как да я запушиш? Аз си нося поне няколко неща, които биха свършили някаква работа точно в тоя случай ("течен" метал, здраво тиксо, вулканизираща маслоустойчива лента).
                              LZ2NKM

                              Коментар


                              • #30
                                От: Албания 2013

                                Не четеш внимателно дупката се оказа удушника на резервоара,но аз подплашен о т предишно истинско спукване на резервоара , не го съобразих .наистина лошото беше ,че не знаех колко гориво съм загубил... нямам бензиномер.Относно трака- състоянието му беше такова,че може да се мине само с оффроуд машина... достатъчно е да си помисля само за алуминиевите джанти в тези камъни ...
                                PATROL 2.8TD КЪСА БАЗА -МАЛКО ПИПНАТ
                                КТМ 990 ADVENTURE , SUZUKI DRZ400-E,YAMAHAYZ250F
                                0899187766

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X