Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Питане относно Санта Фе дизел 2007г.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Питане относно Санта Фе дизел 2007г.

    Здравейте колеги,харесва ми тази кола,прочетох всичко което имаше писано за нея тука вьв форума,но все още имам няколко вьроса относно модела и бих бил благодарен на всички отговорили ми!Този мотор с ремьк ли е,или с верига и на колко км се сменя,сьщо ако знаете и цената?Има ли го този прословут DPF филтьр,прави ли проблеми и дали може да се махне?Ако колата е автоматик,ще се избегне ли проблемьт сьс скьпият сьеденител?И последно скьпа ли е смяната на колекторните трьби?Колата много ми харесва,ще се кара предимно в града и дано да намеря запазен екземпляр.Извинявайте за може би баналните вьпроси и благодаря предварително на всички отговорили ми!

  • #2
    От: Питане относно Санта Фе дизел 2007г.

    С агренажен ремък е и смяната, както и цената е като на масов автомобил, тоест нищо фрапиращо. Тоя двигател е много подобен на предишния 2,0CRDI, които съм ремонтирал основно, и мнението ми е, че е много прост и същевременно надежден двигател. Изпускателния колектор се пука от висока температура на изгорелите газове на автомобили с чип и продължително каране с висока скорост. Автоматика няма познатия класически съединител.

    Коментар


    • #3
      От: Питане относно Санта Фе дизел 2007г.

      Първоначално публикуван от Аndro 160 Преглед на мнение
      С агренажен ремък е и смяната, както и цената е като на масов автомобил, тоест нищо фрапиращо. Тоя двигател е много подобен на предишния 2,0CRDI, които съм ремонтирал основно, и мнението ми е, че е много прост и същевременно надежден двигател. Изпускателния колектор се пука от висока температура на изгорелите газове на автомобили с чип и продължително каране с висока скорост. Автоматика няма познатия класически съединител.
      Благодаря ти колега за изчерпателният отговор,а има ли DPF филтьр,който постоянно прави мизерии?

      Коментар


      • #4
        От: Питане относно Санта Фе дизел 2007г.

        Първоначално публикуван от пандо Преглед на мнение
        а има ли DPF филтьр,който постоянно прави мизерии?
        Няма!
        יעבור
        «И това ще мине»

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X