Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Търся майстор

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Търся майстор

    Търся човек в Варна(или наблизо)който би се захванал да преправи Газ 66(Виетнамка).Преправянето се състои в това да се скъси колкото може отзад напред.Да се изместят задните ресьори напред като им се направи ново захващане и всичко необходимо и останалото от шасито след ресьорите да се отреже и направи броня.Също ако е необходимо да се завърти дифа за да не е голям наклона на задният кардан.Капарирах Виетнамката и скоро ще я докарам и искам да започне да се прави веднага.Виетнамката е с механична оригинална лебедка-като имам идея да се сложи и отзад още една такава лебедка.Не държа да стане бързо но искам да стане добре и качественноЗаплащането ще обсъдим предварително така че да е изгодно и за двете страни.
    Благодаря за помоща и съдействието

  • #2
    До: Търся майстор

    Знам един човек който се занимава точно с такива хибриди и е направил не един и два но ти е малко далече в Самоков Казва се Пепи Панайотов има сервиз и прави всякакви такива зверове. Неговата УАЗка на шаси от Виетнамка я има на снимка и тука някъде във форума Миналата година когато запоследно говорих с него слагаше купе от Буханка на шаси от ЗИЛ 131 Телефона му е 0888434927 ако искаш му се обади.
    ГАЗ 69 УАЗ 452-2 броя УАЗ 31512 Kia Sportage 2.0 16v
    Калта за УАЗа е като водата за водолаза 0886445318

    Коментар


    • #3
      До: Търся майстор

      Благодаря за помоща и информацията,но ми е доста далече за съжаление

      Коментар


      • #4
        До: Търся майстор

        Купетата от буханката ги сложи само за фургон и си остана кабината нз Зил-а като само пооряза калниците.

        Последно му махна единия заден мост на Зил-а
        Луд умора нема,само се поти!!!

        Коментар


        • #5
          До: Търся майстор

          Първоначално публикуван от TRAPERA Преглед на мнение
          Благодаря за помоща и информацията,но ми е доста далече за съжаление
          Що да е далече, тъкмо ще покараш 5-600 км по черно и ако прецениш, че е дълга ще я даваш за рязане. Ако пък ти хареса ще си останеш с хубавата екскурзия.
          http://ftp.domainbg.com/ymk/1/11.jpg

          Коментар


          • #6
            До: Търся майстор

            Първоначално публикуван от dragomir_68 Преглед на мнение
            Миналата година когато запоследно говорих с него слагаше купе от Буханка на шаси от ЗИЛ 131
            За тази машина ли става дума?

            Коментар


            • #7
              До: Търся майстор

              Аааааааааааааааа
              Нечовешка техника, направо съм поразен. Това май се движи а?
              http://ftp.domainbg.com/ymk/1/11.jpg

              Коментар


              • #8
                До: Търся майстор

                А какво е това ниското отзаде? Щот май не допринася за проходимостта. А и нещо ми се струва по-дългичка рамата от обикновено?
                Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

                Коментар


                • #9
                  До: Търся майстор

                  Това отзад е механична лебедка с бая дълго въже.Цялата е в железна кутия.Рамата доколкото аз знам е от Урал затова изглежда малко по дълга от на ЗиЛ-а.Това са сведенията които имам за машината въпреки че търся още данни за неяРегистрирана е и се движи.Аз виждах машината няколко пъти-единият за последно близо до Плевен.В машината е запазена и работи и системата за помпене на гумите.

                  Коментар


                  • #10
                    До: Търся майстор

                    Първоначално публикуван от TRAPERA Преглед на мнение
                    Това отзад е механична лебедка с бая дълго въже.Цялата е в железна кутия.Рамата доколкото аз знам е от Урал затова изглежда малко по дълга от на ЗиЛ-а.Това са сведенията които имам за машината въпреки че търся още данни за неяРегистрирана е и се движи.Аз виждах машината няколко пъти-единият за последно близо до Плевен.В машината е запазена и работи и системата за помпене на гумите.
                    Тъй де тъй...Железна кутия, да може по-качествено да се подпира на нея при слизане от скат или да се запъва при движение на заден ход... Иначе за автобусче става
                    Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

                    Коментар


                    • #11
                      До: Търся майстор

                      За много работи става и е хубава цялата машина(поне аз така мисля).При наличието на две маханични лебедки бая трудно ще се опре някъде-не мислиш ли такаосвен това самата железна кутия крие стълбичка сгъваема без която ще е трудно качването и слизането отзад в машината защото е сериозно високо

                      Коментар


                      • #12
                        До: Търся майстор

                        Лебедката не е панацея. Като се подпира в ската вместо да се изкачва по него за чий ти е лебедка? Да не говорим че в този момент ще е неизползваема, защото ще е забита в склона. То си има понятие - Геометрична проходимост. Иначе дай да сложим лебедки на междуградски автобус и да твърдим че е офроъд
                        Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

                        Коментар


                        • #13
                          До: Търся майстор

                          Първоначално публикуван от quadra Преглед на мнение
                          Лебедката не е панацея. Като се подпира в ската вместо да се изкачва по него за чий ти е лебедка? Да не говорим че в този момент ще е неизползваема, защото ще е забита в склона. То си има понятие - Геометрична проходимост. Иначе дай да сложим лебедки на междуградски автобус и да твърдим че е офроъд
                          quadra-с цялото ми уважение но това не е градски автобус а триос военен камион с доста голям клиренс.Съгласен съм че на зад в скалите не може да ползва задната лебедка-но това не е състезателна машина и винаги може да мине от друго място като има отвесни скали по които и верижна машина не може да се качи

                          Коментар


                          • #14
                            До: Търся майстор

                            Абе така е, ама нали се сещаш че на цялата конструкция и трябва един такъв недомислен елемент и язък за всичко...
                            И на мен Вранглера ми е къс и с малък свес отзад ама ето виж еднин неправилен елемент (в случая теглича как прецаква нещата)

                            Сега вече не опира, щот е по-високо окачването, ама все пак същото важи за този мутант
                            Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

                            Коментар


                            • #15
                              До: Търся майстор

                              А казал ли ти е защо отряза задния мост.
                              Куадра ме превари.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X