Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Pikes Peak 2013 Loeb is дъ фърст

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Pikes Peak 2013 Loeb is дъ фърст

    Абе с пари сичко става (включително и пилот да си вземеш)....тва Пежо беше само една клетка и малко пластмаса 900 коня и седем милиона доколко се спекулира с цената на целия сеир....ма па си е яко.

    Коментар


    • #17
      От: Pikes Peak 2013 Loeb is дъ фърст

      Първоначално публикуван от Andrei Преглед на мнение
      ....ма па си е яко.
      Ей за това ставаше въпрос,не знам кой,къде и какво е чел!А и не помня къде ги води този път тези туристи,освен до паркинга горе!Иначе кой как чете си е негова работа,просто не виждайте разни неща там дето ги няма!А някои французи си ги харесвам,и Льоб определено си е един от тях,щото е един от малкото с които лично(без преводач) съм разговарял,а и това състезание е едно от трите известни автомобилни състезания които все още харесвам наред с Бахата 1000(мили,да уточня за който се сеща) и онова от Малайзия!И всичко това дори без да знам има ли го и къде е тоя форум на сузуки!
      Последно редактирано от suzuki team; 03-07-13, 21:18.
      Иво (таксито) Андреев
      0988 91 80 50
      Каджива Елефант 750 Лъки Експлорър 89-та

      Коментар


      • #18
        От: Pikes Peak 2013 Loeb is дъ фърст

        Не унивайте. Когато дадат на най-добрия пилот най-яката кола, това е повод за наслада, особено след такова каране

        Коментар


        • #19
          От: Pikes Peak 2013 Loeb is дъ фърст

          Първоначално публикуван от suzuki team Преглед на мнение
          ...А и не помня къде ги води този път тези туристи,освен до паркинга горе!...
          Ми точно там ги води. До паркинга с гледката към цяло Колорадо.
          Издъних се на Тюринг теста

          Коментар


          • #20
            От: Pikes Peak 2013 Loeb is дъ фърст

            Първоначално публикуван от Goblin Преглед на мнение
            Ми точно там ги води. До паркинга с гледката към цяло Колорадо.
            И сигурно няма никакво значение историята на състезанието,която вече почти век продължава?
            Иво (таксито) Андреев
            0988 91 80 50
            Каджива Елефант 750 Лъки Експлорър 89-та

            Коментар


            • #21
              От: Pikes Peak 2013 Loeb is дъ фърст

              Нобухиро Таджима и тази година си спечели първо място в класа - 9:46.530 с електричка. Засега не го намирам в youtube, а ми се иска да го видя...
              А като гледах онборд видеото на Льоб ми се струва че може и още да се изстиска от тази кола. На излизане от бавните завои превключваше рано до 3-та или 4-та, един два пъти удари прекъсвач на 6-та. А в началото (до към 3-тата минута) май не раздаваше "Сичката газ".
              “When you see the tree you’re about to hit it’s called understeer. When you can only hear and feel it it’s oversteer.”
              Walter Rohrl
              GSM: нула, три осмици, две двойки, девет, пет, девет, две.

              Коментар


              • #22
                От: Pikes Peak 2013 Loeb is дъ фърст

                Така били решили да си я направят до 240км/ч да вдига. За сметка на това от 0 до 100 е за 1.8сек, от 0 до 200 е за 4.8сек. Чудовищно бързо.
                Иван Маринов
                Suzuki RMX 250 '92 - sold / Yamaha XTZ 750 Super Tenere '91 - sold / KTM EXC 250 2t '06 - sold
                ЕНДУРО ВАРНА

                Коментар


                • #23
                  От: Pikes Peak 2013 Loeb is дъ фърст

                  Първоначално публикуван от suzuki team Преглед на мнение
                  И сигурно няма никакво значение историята на състезанието,която вече почти век продължава?
                  Не мога точно да проследя какъв е въпроса ти. Пътя е направен за туристите, пак преди почти век, и със сигурност преди да бъде създадено състезанието.
                  Издъних се на Тюринг теста

                  Коментар


                  • #24
                    От: Pikes Peak 2013 Loeb is дъ фърст

                    И на мен на асфалт не ми е толкова интересно, но за пежо е чудесна реклама да се похвалят, че са го печелили и на макадам, и на асфалт, и то поставяйки рекорди.
                    Всеки трети е шести

                    Коментар


                    • #25
                      От: Pikes Peak 2013 Loeb is дъ фърст

                      Първоначално публикуван от javoresku Преглед на мнение
                      Нобухиро Таджима и тази година си спечели първо място в класа - 9:46.530 с електричка. Засега не го намирам в youtube, а ми се иска да го видя....
                      От тренировките за сега.
                      Чувствам се силен-защото съм БЪЛГАРИН... Дан Колов
                      Ноевия ковчег е направен от любители.Професионалистите,са построили "Титаник".
                      0885 660 613

                      Коментар


                      • #26
                        От: Pikes Peak 2013 Loeb is дъ фърст

                        Момчета, Льоб е карал бързо, спор няма. Но Венци каза "яко".... според мен ето това е Якото каране. Нищо, че е преди 25 години
                        Technical Rescue Direct - life lies in courage
                        http://www.offroad-bulgaria.com/show...60#post3258660

                        Коментар


                        • #27
                          От: Pikes Peak 2013 Loeb is дъ фърст

                          Няма да се върнат тези времена....носталгията е неутешима
                          Всеки трети е шести

                          Коментар

                          Активност за темата

                          Свий

                          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                          Зареждам...
                          X