Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Тетевен 4х4 2013 - Коментари

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Тетевен 4х4 2013 - Коментари

    Първоначално публикуван от Бакалов Преглед на мнение
    ...само толкова ли , аз не участвам в състезание ако нямам предварително трака и поне 20 помощници по трасето за да отстраняват всички препятствия и да ме насочват в правилната посока ...
    А, Живко, за да получиш горното, трябва ти да даваш "бонуси", ама нямаш късмет с мен -неподкупна съм, пък го написа и публично...ето и Калин иска.
    Затова оставаш без бонуси - участваш на общо основание и доказваш колко си "некадърен"

    Първоначално публикуван от Калин Митров Преглед на мнение
    При толкова бонуси и ние ще караме с Живко на обратно!!!!!
    Калине, заради тебе и Бакалов сериозно се замислям дали да не поканим отчето да ви благослови на церемониялния старт, а сливовата и саламурата ще са за късмет на всички.

    Ще се радвам да ви видя и двамата на Старта, момчета и дано ви е успешно тетевенското състезание - без аварии и каръщини!
    0889/ 634 448 - за приятели по всяко време...

    Коментар


    • #17
      От: Тетевен 4х4 2013 - Коментари

      http://www.youtube.com/watch?v=d-k9_6o_YKs

      Малко видео от трасето очаквайте скоро и снимки
      BULGARIA TROPHY 2016 ... NO LIMITS ...

      Коментар


      • #18
        От: Тетевен 4х4 2013 - Коментари

        Изглежда обещаващо , при достатъчно екстремите със съобразена трудност ще стане добро състезание . Тъй като някой ще попитат какво значи това - в съботния ден трябва да има един два екстрема с висока трудност които задължително да се минават на лебедка , останалите да са със средна като за трофи машина . Надявам се да не е като миналата година - 90 км тръскане по камъните и прах , все пак е в Трофи шампионата .
        VEREYA MOTORSPORT TEAM

        Коментар


        • #19
          От: Тетевен 4х4 2013 - Коментари

          За ден 1 пуснахме 2 така да се каже задължителни лебедки (има ги на клипа). За ден 2 пуснахме 1 задължителна и 2 лебедки по несъобразителност. Интересното на това трасе е че има места където се разминава на двадесетина сантиметра в страни пускането на лебедка, доста е технично.
          Специално за Бакалов, азимутите и навигацията не са сложни, но има няколко места на които трябва точно да се спазва книгата защото има "електронни" контроли

          За третия ден зависи от организаторите дали ще ви спретнат задължителни лебедки
          BULGARIA TROPHY 2016 ... NO LIMITS ...

          Коментар


          • #20
            От: Тетевен 4х4 2013 - Коментари

            И още малко снимки от трасето ...
            Прикачени файлове
            BULGARIA TROPHY 2016 ... NO LIMITS ...

            Коментар


            • #21
              От: Тетевен 4х4 2013 - Коментари

              Малък въпрос.
              Как седят нещата ако искам да карам със самурая?
              Тоест време за преминаване?Възможно ли е с мойта джипка да се кара.Като друго освен бавни няма.Повече от 40-тина км в час не се вдигат.
              https://www.youtube.com/watch?v=xvZ7xkufXn4 HEAVY BONE RACING TEAM

              Коментар


              • #22
                От: Тетевен 4х4 2013 - Коментари

                Първоначално публикуван от ДиДжейДавел Преглед на мнение
                Малък въпрос.
                Как седят нещата ако искам да карам със самурая?
                Тоест време за преминаване?Възможно ли е с мойта джипка да се кара.Като друго освен бавни няма.Повече от 40-тина км в час не се вдигат.

                Точно там ти е мястото, средна скорост 20км/ч. така е писано.
                ТЛК-120 Николай Колев
                0898521295

                Коментар


                • #23
                  От: Тетевен 4х4 2013 - Коментари

                  http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=169358
                  ТЛК-120 Николай Колев
                  0898521295

                  Коментар


                  • #24
                    От: Тетевен 4х4 2013 - Коментари

                    Първоначално публикуван от ДиДжейДавел Преглед на мнение
                    Малък въпрос.
                    Как седят нещата ако искам да карам със самурая?
                    Тоест време за преминаване?Възможно ли е с мойта джипка да се кара.Като друго освен бавни няма.Повече от 40-тина км в час не се вдигат.
                    Нали трофи ще караш, за къде си се разбързал...или при бързаците ще се пишеш? Като за тебе си е трасето и въобще не се чуди, нали гледа клипчето и снимките на Наско?
                    "...до 20 км/ч средна скорост при "сухо" време"- за трофито... http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=169358
                    0889/ 634 448 - за приятели по всяко време...

                    Коментар


                    • #25
                      От: Тетевен 4х4 2013 - Коментари

                      Първоначално публикуван от PinMaster Преглед на мнение
                      Мдааа - снимките обещават добро трофи, дори мисля да се запиша, ма, пусто, много ми е бавен уебеда...
                      Ма така или иначе не се боря за класиране, а за фън
                      Бавен, бавен..колко да е бавен, пък и нали е за кеф, мисля , че трасето на крос -кънтри ще ти хареса. Помисли си! Крайно време е и ти да се накефиш на каране по нашите места, а не да бъдеш само компетентна публика и винаги да разчитаме на обективното ти и безпристрастно съдийство, за което няма да преставам да ти благодаря! Поздрави от Тетевен!

                      Първоначално публикуван от damyan82 Преглед на мнение
                      Танче, бивака за зяпащите дали, ще бъде на същото място?
                      Ако имаш предвид бивака от миналата година - НЕ, СЪС СИГУРНОСТ НЯМА ДА БЪДЕ ТАМ! Очакваме потвърждение за мястото на палатковия лагер, който ще се намира в непосредствена близост до Бивака-хотел "Олимп" в гр. Тетевен - на една затревена, сенчеста полянка , до студена изворна водичка и до борова горичка. . С две думи - мястото е страхотно и е на 2-3 минути пеша от центъра. До дни ще има официална информация, а аз ще пиша и тук подробности.
                      Надявам се варненската група да е многобройна - и да карате, и да снимате( може и едновременно) Очаквам ви с нетърпение!

                      Първоначално публикуван от rock crawler Преглед на мнение
                      може бе някъде е написано,но аз ще попитам за датите на това офроуд
                      мероприятие ))
                      Очагвам го с нетърпение,че направих пауза на две минали вече състезания
                      и ми се ще да си покараме на воля : )))
                      Датите се увеличават с един ден - от 23 до 25 август. Избери си клас(тази година форматите са уточнени), яхвай подходящата машина и карай на воля! Ще се радвам да ви видя в Тетевен!!!
                      0889/ 634 448 - за приятели по всяко време...

                      Коментар


                      • #26
                        От: Тетевен 4х4 2013 - Коментари

                        Моля, всички желаещи за участие да се запознаят със задължителните изисквания към автомобилите в правилника.

                        За Крос кънтрито няма да се изисква лебедка!
                        BULGARIA TROPHY 2016 ... NO LIMITS ...

                        Коментар


                        • #27
                          От: Тетевен 4х4 2013 - Коментари

                          За крос-кънтрито не видях някакви изисквания, освен
                          състезание по пресечен терен, включващо свързващи и специални етапи за модифицирани автомобили с повишена проходимост и общо тегло до 3,5 тона. Продължителност: 3 дни (23.08 до 25.08.2013) Първият ден ще има Пролог, който не е задължителен. Обща дължина на трасето 100+ км. Възможност за средна скорост на преминаване при "сухо" време около 40 км/ч.
                          простете ако съм недоскиф...
                          На какъв принцип ще е то - пак с роуд-бук или?
                          Колкото повече книги четат децата ви, толкова по-малко ще слушат чалга!

                          Коментар


                          • #28
                            От: Тетевен 4х4 2013 - Коментари

                            Първоначално публикуван от PinMaster Преглед на мнение
                            За крос-кънтрито не видях някакви изисквания, освен
                            простете ако съм недоскиф...
                            На какъв принцип ще е то - пак с роуд-бук или?
                            Следващото изречение от текста: "Състезателите преминават предвидените за тях задължителни трасета по пътни книги."
                            Да, и клас Крос-кънтри(Открит) по роуд бук.
                            Първи ден -Пролог за подреждане в стартовата решетка, който няма да е задължителен, ако не се интересуваш от крайното класиране.
                            ПС. Мислиш в правилната посока..да не забравиш да си монтираш камерка на борда...да гледаме после..!
                            0889/ 634 448 - за приятели по всяко време...

                            Коментар


                            • #29
                              От: Тетевен 4х4 2013 - Коментари

                              Ми недикел съм си начи Добре, че нема да кериза аз букчето
                              Благодарско, Танче
                              Колкото повече книги четат децата ви, толкова по-малко ще слушат чалга!

                              Коментар


                              • #30
                                От: Тетевен 4х4 2013 - Коментари

                                Да ви обърна внимание на нещо важно!
                                Установи се, че на нито една от получените заявки за участие до сега, не е посочен класа.... За повечето заявки сме наясно, ама някой пък може да е решил да ни изненада...!
                                Най-вероятно е пропуск или, защото е малко странно разположен текста в първа графа-Състезателни класове.
                                Моля, да отбелязвате класа по някакъв начин, за да е ясно в кой клас ще участвате и да не гадаем.
                                0889/ 634 448 - за приятели по всяко време...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X