Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ухапване от български скорпион

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Ухапване от български скорпион

    Първоначално публикуван от Насов Преглед на мнение
    И кфо начи, тея наще скорпиончета се оказаха балъчета. Жената нищо и нЕма вече... Реално ухапването от човек си остава по-опасно
    Ама и ти си избрал да живееш в кофти регион.Cкорпиони хапят жени , жените хапят хората... Много се хапете там
    „Дори водата придобива лош вкус, щом се взема по рецепта.“

    Коментар


    • #32
      От: Ухапване от български скорпион

      И при нас има стършели. То моята вила е в района на Насов - дефилето. Стършелът е като голяма оса - около 4 см. Много кротки създания. До сега проблем не са ни правили. Летят си наоколо... по свои задачи... Вечер можем да ги съберем на една лампа тип "улично осветление". Ходят да си бръмчат около лампата.

      Ама то и аз съм особен тип. Преди месец бяхме при тъста. Бях му донесъл антивибрационни тампони за климатиците, че калпазаните-монтажници казали, че не трябвало да се слагат. И както си монтирам аз тампоните - така да се каже 15 минути гушкам климатика и го повдигам с лостове, за да мушна тампона от долу - по едно време гледам за на тръбите на климатика виси осило и една оса ме гледа от него. Така да се каже съм си гушкал и осата с осилото барабар с климатика. Не я махнах - забравих. Тя пък не сметна за нужно да ме жили. Търпеливо изчака да си монтирам всичките 8 тампона (на два климатика един над друг), което ми отне около час. През цялото време си седеше на няколко сантиметра от корема ми.
      Русия е бензиностанция, въоръжена с ракети.

      Коментар


      • #33
        От: Ухапване от български скорпион

        Никога не съм виждала скорпион на живо, ако не се броят хората с такава зодия. Но пък имам котки, и сигурно, затова. Пазят ни. Един път видях единия котарак да се бие пред къщи с една змия, и съм виждала доста убити змии по двора. Добре, че не ги носят пред къщи, както правят с мишките.

        Преди доста години ме ухапа една пчела близо до окото, аз си бях виновна, че се заврях в самия кошер. Цялото ми лице отече и добре, че се сетих да си слагам лапи от хума, на първата минута отнемат болката. много добро средство са. Горещо ги препоръчвам притив отоци.

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X