Обява

Свий
Няма добавени обяви.

LADA NIVA или JEEP CHEROKEE

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    От: LADA NIVA или JEEP CHEROKEE

    Хихи, благодарско на пича, дето вдигна такава весела тема, че я бях пропуснал
    Обаче имам една питанка... Фиат Панда ли е по-хубаво или Тойота Тундра?
    О879 342 54О Не си пъхайте пръстите където ви падне, не са чак толкова много...

    Коментар


    • #62
      От: LADA NIVA или JEEP CHEROKEE

      Първоначално публикуван от tef4o Преглед на мнение
      ...Обаче имам една питанка... Фиат Панда ли е по-хубаво или Тойота Тундра?
      Ти коя можеш да си позволиш?
      Only after the last tree has been cut down,
      Only after the last river has been poisoned,
      Only after the last fish has been caught,
      Only then will you find that money cannot be eaten.

      Коментар


      • #63
        От: LADA NIVA или JEEP CHEROKEE

        Първоначално публикуван от tef4o Преглед на мнение
        Фиат Панда ли е по-хубаво или Тойота Тундра?
        Пандата, разбира се - лесно се паркира, по-малко `арчи, ако затънеш, излизаш, фащаш предницата или задницата и я изваждаш от окопаното, най-много още един човек да ти притрябва да удари и той една ръка, частите й са по-еФтини пък и общо взето - той пазарът показва: нещо Тундрите не ги карат много-много, нали ?
        "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

        Коментар


        • #64
          От: LADA NIVA или JEEP CHEROKEE

          Здрави нерви,и голям инат трябва.!

          Коментар


          • #65
            От: LADA NIVA или JEEP CHEROKEE

            Първоначално публикуван от tef4o Преглед на мнение
            Хихи, благодарско на пича, дето вдигна такава весела тема, че я бях пропуснал
            Обаче имам една питанка... Фиат Панда ли е по-хубаво или Тойота Тундра?
            Пандата в багажника и с нея само за бира че харчи по малко

            Коментар


            • #66
              От: LADA NIVA или JEEP CHEROKEE

              Първоначално публикуван от blackfirefly Преглед на мнение
              Ти коя можеш да си позволиш?
              АКо карам на принципа на повечето хора, пускащи подобни запитвания - Туарег vs Уаз, Самурай срещу Геленде, Фероза срещу Патрул, Трабант срещу Хъмви и прочее - сигурно мога да си "позволя" и танк в комплект с 6 каки по бикини. То зяпането на картинки и чесането на клавиатурата не прави голям разход

              Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
              Пандата, разбира се - лесно се паркира, по-малко `арчи, ако затънеш, излизаш, фащаш предницата или задницата и я изваждаш от окопаното, най-много още един човек да ти притрябва да удари и той една ръка, частите й са по-еФтини пък и общо взето - той пазарът показва: нещо Тундрите не ги карат много-много, нали ?
              Да бе мааму стара, й т'ва се чудех. Ама пък лятото ш'да е голям зор - Панделата е една гола тенекия, пък Тундреца има климатроник ... и има място къде да се сложат 10-15 бас каси...
              О879 342 54О Не си пъхайте пръстите където ви падне, не са чак толкова много...

              Коментар


              • #67
                От: LADA NIVA или JEEP CHEROKEE

                Първоначално публикуван от tef4o Преглед на мнение
                ... и има място къде да се сложат 10-15 бас каси...
                Не точно бас, но все пак каси, добре изстудени !
                Има Панда комби бре.
                подаръци за мъже от FACOM
                промоция на читави инструменти

                и на хоби такива

                тел. О879 Ч8Ч 2З5

                Коментар


                • #68
                  От: LADA NIVA или JEEP CHEROKEE

                  Първоначално публикуван от maystor Преглед на мнение
                  Има Панда комби бре.
                  Смейте се, смейте се. След поглъщането на "Крайслер" от "Фиат" се задава убиецът на всички оффроудъри: "Fiat GRANDE PANDA" Тогаз ще подсмърчате !

                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:ff82e970-e6db-41dc-badb-e7505c31d77a-620x350.jpg
Прегледи:1
Размер:56.7 КБ
ID:5559122
                  "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                  Коментар


                  • #69
                    От: LADA NIVA или JEEP CHEROKEE

                    Стана интересно.
                    Няма невъзможни работи.Тел.0888344659

                    Коментар


                    • #70
                      От: LADA NIVA или JEEP CHEROKEE

                      Гранде, гранде, ма пак багажнико е по-малък от на самоходния хладилник. Друго си е комбито.
                      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:beaulieu02.jpg
Прегледи:1
Размер:165.0 КБ
ID:5559172

                      CTRL + Q to Enable/Disable GoPhoto.it




                      CTRL + Q to Enable/Disable GoPhoto.it
                      подаръци за мъже от FACOM
                      промоция на читави инструменти

                      и на хоби такива

                      тел. О879 Ч8Ч 2З5

                      Коментар


                      • #71
                        От: LADA NIVA или JEEP CHEROKEE

                        Хмм темата сцепва При това изобилие от машини, как изобощо Ви хрумна колега да купувате лада нива?Кекава машина е това.Имам една на село.Вий като върви по пътя, изгнила руска простотия.Jeep е легендарна марка вземайте него.Стига с тоя комунизъм вече!!!

                        Коментар


                        • #72
                          Първоначално публикуван от Jack Bauer Преглед на мнение
                          Хмм темата сцепва При това изобилие от машини, как изобощо Ви хрумна колега да купувате лада нива?Кекава машина е това.Имам една на село.Вий като върви по пътя, изгнила руска простотия.Jeep е легендарна марка вземайте него.Стига с тоя комунизъм вече!!!
                          Съгласен съм с теб колега,Jeep е много добре !

                          Здравейте колеги ! Искам да ви споделя,че преди шест,седем несеца си купих джип Jeep Cherokee 2006 година TDI.Да ви кажа,много съм доволен от него,не ми прави никакви проблеми,вътре е много удобен,има си всичко,ходя с него навсякъде,нищо неможе да го спре.Ако нещо се счупи по него,отивам в сервиза във Варна,Mercedes подържа Jeep,така че джипа е в сигурни ръце !Следващият ми джип ще е Jeep Wrangler,просто уникален дизайн !
                          Последно редактирано от PETER PETRAKIEV; 22-03-14, 11:36.

                          Коментар


                          • #73
                            От: LADA NIVA или JEEP CHEROKEE

                            Евала за избора и за едното и за другото ,че с това сравнение Нива или Черок изтепа рибата!Успех и безаварийно!
                            Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

                            Коментар


                            • #74
                              Първоначално публикуван от Y.batkov25
                              Здравейте колеги ! Искам да ви споделя,че преди шест,седем несеца си купих джип Jeep Cherokee 2006 година TDI.Да ви кажа,много съм доволен от него,не ми прави никакви проблеми,вътре е много удобен,има си всичко,ходя с него навсякъде,нищо неможе да го спре.Ако нещо се счупи по него,отивам в сервиза във Варна,Mercedes подържа Jeep,така че джипа е в сигурни ръце !Следващият ми джип ще е Jeep Wrangler,просто уникален дизайн !
                              Да не си взел нещо на Фолксваген?
                              Последно редактирано от PETER PETRAKIEV; 22-03-14, 11:36.
                              WJ 4.7 Limited
                              0889 70 70 42

                              Коментар


                              • #75
                                От: LADA NIVA или JEEP CHEROKEE

                                Tука на село моя комшо не беше доволен от тая нива защтото 3 му се пукаха главите на цилиндрите.Накрая си взе Jeep и сега си свирка ходи и на лов и в града

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X