Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Новия участък на магистралата София-Бургас - няма бензиностанции!

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    От: Новия участък на магистралата София-Бургас - няма бензиностанции!

    Първоначално публикуван от NIKSD Преглед на мнение
    До нас е Мексиканската Баха- от Енсенада до Кабо Сан Лукас са 1000 километра /Baja 1000/.
    Там при Бахата тази цифра 1000 не значеше ли че това са мили? Щото знам че Бахата е 1600 км!
    Иво (таксито) Андреев
    0988 91 80 50
    Каджива Елефант 750 Лъки Експлорър 89-та

    Коментар


    • #77
      От: Новия участък на магистралата София-Бургас - няма бензиностанции!

      Първоначално публикуван от Alexfield Преглед на мнение
      Сипването за 5-10 лв е много популярно в нашата мила родина. Преди година снимах една такава колонка преди да заредя:
      [ATTACH=CONFIG]599699[/ATTACH]

      Иначе до морето стигам с 2 зареждания на газ. Минавам 250-300 км с 40 литра.
      Разбира се, мога да стигна и с едно зареждане, но ще пристигна с празна бутилка. А бензиностанциите по курортите си имат бая надценка.
      Ситуацията със спящо дете ми е позната от миналото лято. Малкият "проспа" общо 4 зареждания и успяхме да пътуваме спокойно. Това лято ме чака същият филм. Та важно е да заредиш до горе ПРЕДИ да заспи детето. После си е неприятно - събуди ли се... зор да го успиш пак.

      П.П. Аз пътувам нощем. Празни пътища. Никой не ти дава зор. А и малкия спи през цялото време. София-Албена ги взех за 8 часа.

      П.П.2. 170 км без бензиностанция не са никак малко. Но пък точно по средата между Бургас и Стара Загора е Ямбол, а там бензиностанции има със сигурност.
      На моя скутер, като пълнех на макс пишеше около 5 и 50 - 6лв. Плащам и ме гледат странно, докато не видят скутера

      Коментар


      • #78
        От: Новия участък на магистралата София-Бургас - няма бензиностанции!

        Първоначално публикуван от ANARCHY Преглед на мнение
        На моя скутер, като пълнех на макс пишеше около 5 и 50 - 6лв. Плащам и ме гледат странно, докато не видят скутера
        Все по-малко ще те гледат странно. Онзи ден младеж с Голф "напълни резервоара" с газ за 5 лв, а тази сутрин един с малко Пежо му би рекорда с газ за 3 (три) лв ...
        Последно редактирано от Чавдар (V93); 24-06-13, 12:37.
        Ние не сме неутрални!

        Коментар


        • #79
          От: Новия участък на магистралата София-Бургас - няма бензиностанции!

          Когато пътуваме за морето, сутринта рано на тръгване, на бензиностацията винаги пълня резервоара до капачката, успявам да напълня почти 100 литра бензин при резервоар 90 литра, и зареждам чак в Бургас и тогава имам 1/4 пълен резервоар и ми е спокойно. + вода и храна според нуждите

          Коментар


          • #80
            От: Новия участък на магистралата София-Бургас - няма бензиностанции!

            Първоначално публикуван от Павел Василев Преглед на мнение
            Когато пътуваме за морето, сутринта рано на тръгване, на бензиностацията винаги пълня резервоара до капачката, успявам да напълня почти 100 литра бензин при резервоар 90 литра, и зареждам чак в Бургас и тогава имам 1/4 пълен резервоар и ми е спокойно. + вода и храна според нуждите
            70–75 литра бензин от София до Бургас?!!!
            יעבור
            «И това ще мине»

            Коментар


            • #81
              От: Новия участък на магистралата София-Бургас - няма бензиностанции!

              Чакам само да я пуснат тази прословута магистрала и веднага тръгвам за Несебър.
              Нищо че няма бензиностанции и капанчета.
              Поне доживях да я видя направена.

              Коментар


              • #82
                От: Новия участък на магистралата София-Бургас - няма бензиностанции!

                Първоначално публикуван от Skorpion_BG Преглед на мнение
                70–75 литра бензин от София до Бургас?!!!
                относно 1/4, казах пълна глупост, 45-50 литра до Бургас, не знам защо си помислих че 1/4....

                Коментар


                • #83
                  От: Новия участък на магистралата София-Бургас - няма бензиностанции!

                  Е 5лв, 3лв....ми и аз съм сипвал за толкова. Имаш толкова, сипваш толкова - отиваш вършиш работа. Големи гущери ги вадите...

                  Коментар


                  • #84
                    От: Новия участък на магистралата София-Бургас - няма бензиностанции!

                    Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
                    Все по-малко ще те гледат странно. Онзи ден младеж с Голф "напълни резервоара" с газ за 5 лв, а тази сутрин един с малко Пежо му би рекорда с газ за 3 (три) лв ...
                    А бензин за 1.80 на кола с мотор 2.5 как ти звучи?Това с парите за бензин до 2 лева го виждам най малко по 2 пъти всеки божи ден!Идва ми на ум една фраза от Йовков май беше,ама ккакто и да е!
                    Иво (таксито) Андреев
                    0988 91 80 50
                    Каджива Елефант 750 Лъки Експлорър 89-та

                    Коментар


                    • #85
                      От: Новия участък на магистралата София-Бургас - няма бензиностанции!

                      Първоначално публикуван от Майкъл Преглед на мнение
                      Чакам само да я пуснат тази прословута магистрала и веднага тръгвам за Несебър.
                      Нищо че няма бензиностанции и капанчета.
                      Поне доживях да я видя направена.
                      Значи след 10 дена ще имаш пътуване!
                      Иво (таксито) Андреев
                      0988 91 80 50
                      Каджива Елефант 750 Лъки Експлорър 89-та

                      Коментар


                      • #86
                        От: Новия участък на магистралата София-Бургас - няма бензиностанции!

                        Я да питам - чува ли се нещо за последната част от магистралата (ЛОТ 4) ? Нещо за края на тоя месец разправяха, ама ... нищо конкретно.

                        Ей тука само разправят за 5ти Юли - http://pstholding.bg/bg/news/44.html . Та значи и следващото море ще е не-магистрално...
                        Последно редактирано от brum; 24-06-13, 14:58.

                        Коментар


                        • #87
                          От: Новия участък на магистралата София-Бургас - няма бензиностанции!

                          Първоначално публикуван от Вико Преглед на мнение
                          Е 5лв, 3лв....ми и аз съм сипвал за толкова. Имаш толкова, сипваш толкова - отиваш вършиш работа. Големи гущери ги вадите...
                          Па то има и градски транспорт! Баба ти все на кола се е возила. Има кола - няма пари за най-елементарна поддръжка. Купува си нов GSM на кредит, пък после няма пари да проведе 5 разговора, та само клипва и чака другия да се "набута".
                          Ма иначе баровци ...
                          Ние не сме неутрални!

                          Коментар


                          • #88
                            От: Новия участък на магистралата София-Бургас - няма бензиностанции!

                            Първоначално публикуван от dani Преглед на мнение
                            ...От Бургас тръгвайки, ще трябва да имате гориво за повече от 300 км.
                            Обикновено като тръгвам от София имам гориво зо 900-1000, а на връщане от Бургас за Сф - за 400-500... Обаче "мАнах" да ходя в това направление, щото циганията е страшна... На път от Солун за Игуменица ситуацията е идентична - почти няма къде да се зареди... Надолу към Х-дики "тунджа" има във всяко селце, но е по-скъпа та пак отиваме на варианта "пълно догоре" и обикновено ми стига да се приберем обратно... Дизелът може да е скъп, но си има и предимства пред газ-та...
                            помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

                            Коментар


                            • #89
                              От: Новия участък на магистралата София-Бургас - няма бензиностанции!

                              Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
                              Все по-малко ще те гледат странно. Онзи ден младеж с Голф "напълни резервоара" с газ за 5 лв, а тази сутрин един с малко Пежо му би рекорда с газ за 3 (три) лв ...
                              Ако са взели на тате колата, защо да зареждат повече... Като бях студент на мой познат му изгоря лампичката - жигулето по правило се караше ВИНАГИ на резерва... Лампата не издържа на напъна горката...
                              помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

                              Коментар


                              • #90
                                От: Новия участък на магистралата София-Бургас - няма бензиностанции!

                                Я кажи за предимствата на дизела, пред газта... освен, че може да движи с олио и зехтин?

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X