Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Купуване и доставка на стока от Полша

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Купуване и доставка на стока от Полша

    Искам да купя от полски сайт една раздатъчна кутия , но след размяна на имейли със продавача ми обяви цена със 1000 лв по скъпа от обявената във сайта . Става дума за това , в сайта е обявена цена от 6000 злоти , а на имейла ми ми каза 1800 евро със шипинга .
    Въпроса ми е може ли някой да закупи тази стока Полша и по възможност да я достави като за това ще му бъде заплатено .
    VEREYA MOTORSPORT TEAM

  • #2
    От: Купуване и доставка на стока от Полша

    Доставката от Полша е лесна работа. Има много варианти. Доколкото разбирам Поляка ти е надул цената.
    Ти му кажи че ще я платиш при курс на злотата 4 за евро и ще му пратиш куриер да я вземе.
    Изчисти въпроса с плащането. После е лесно с транспорта.
    Иначе аз ако ти помагам става по сложно - трябва някой поляк от моите агенти, да я закупи и да сложи малко надценка и да я продаде на мен и т.н.
    only 4 x 4,sim AWD

    Коментар


    • #3
      От: Купуване и доставка на стока от Полша

      колко тежи и размери да проверя за транспорт. Трябва ми и пощенски код.
      only 4 x 4,sim AWD

      Коментар


      • #4
        От: Купуване и доставка на стока от Полша

        Точно така е , след като видя че има интерес ми обяви тази цена , ще му предложа цена която ти каза и куриер , да видим какво ще отговори .
        Габарити - 30 кг 50Х60Х50 , за пощенски код трябва да проверя защото няма информация на сайта .
        Последно редактирано от Бакалов; 21-06-13, 20:52.
        VEREYA MOTORSPORT TEAM

        Коментар


        • #5
          От: Купуване и доставка на стока от Полша

          6000 злоти X 0.47 приблизително са си 2800 лв. За транспорт обикновено се вземат 200-300 евро в зависимост от килограмите. Не дават адрес за контакт.Иначе аз имам пътуване в края на лятото и мога да ти помогна ,ако можеш да чакаш дотогава.

          Коментар


          • #6
            От: Купуване и доставка на стока от Полша

            Първоначално публикуван от Георги Крумов Преглед на мнение
            6000 злоти X 0.47 приблизително са си 2800 лв. За транспорт обикновено се вземат 200-300 евро в зависимост от килограмите. Не дават адрес за контакт.Иначе аз имам пътуване в края на лятото и мога да ти помогна ,ако можеш да чакаш дотогава.
            По принцип мога да изчакам , защото това са близо 1000 лв , но дали и цената ще е същата . А и без адрес за контакт как може да се вземе ...
            VEREYA MOTORSPORT TEAM

            Коментар


            • #7
              От: Купуване и доставка на стока от Полша

              Ако имат желание те ,може да се вземе без ДДС на фирма и да се плати в България.Това са си още минус 2 %.Когато ми стане ясна датата на пътуването ще звънна.

              Коментар


              • #8
                От: Купуване и доставка на стока от Полша

                Благодаря , ако има някакво развитие ще пиша тук .
                VEREYA MOTORSPORT TEAM

                Коментар


                • #9
                  От: Купуване и доставка на стока от Полша

                  30 кг ги прибирам с Speedy за 80 лв. http://www.speedy.bg/begin.php?page=...conomy&lang=bg
                  Не го приемайте като реклама на Спиди.
                  Стига Продавача да ти е сериозен.
                  only 4 x 4,sim AWD

                  Коментар


                  • #10
                    От: Купуване и доставка на стока от Полша

                    Първоначално публикуван от uazik Преглед на мнение
                    30 кг ги прибирам с Speedy за 80 лв. http://www.speedy.bg/begin.php?page=...conomy&lang=bg
                    Не го приемайте като реклама на Спиди.
                    Стига Продавача да ти е сериозен.
                    Това е проблема , различните цени на сайта и на имейла ..
                    VEREYA MOTORSPORT TEAM

                    Коментар


                    • #11
                      От: Купуване и доставка на стока от Полша

                      След размяна на имейли продавача продавача обяви цена 6000 злоти и 300 евро доставка . Сега отново му писах че ще му приведа 6000 злоти по банкова сметка , а стоката ще я вземе куриер от посочено от него място . Правилно ли съм постъпил - въпроса ми е към uazik и как мога да получа стоката ако продавача се съгласи на тази оферта ?
                      VEREYA MOTORSPORT TEAM

                      Коментар


                      • #12
                        От: Купуване и доставка на стока от Полша

                        Този продавач фирма ли е или частно лице. Защото не съм погледнал линка.
                        Ако е фирма донякъде по добре.
                        Трябва да издаде фактура или проформа. Все пак ако си имаш документ е по добре. Т.е. ако те качи на върбата ще е хубаво да имаш документи.
                        Адрес от къде може да се вземе стоката. Плащаш
                        и тогава търсиш транспорт - Speedy (DPD) , EUROSPED може и други.
                        only 4 x 4,sim AWD

                        Коментар


                        • #13
                          От: Купуване и доставка на стока от Полша

                          Малко спам!
                          Не че ми е много ясна тази кутия, ама гледам някакви странни заварки. Сигурно ли е, че е нова? И не е ли височка цената от около 3000лв.?
                          Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

                          тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

                          Коментар


                          • #14
                            От: Купуване и доставка на стока от Полша

                            Явно, раздатката има отношение към идеята за механична лебедка.
                            Заварките определено са странни ..., може би защото първоначално изхода за въпр. лебедка го е нямало.
                            Понеже мразя да гледам автомобилите си отдолу, имам Патрол, ама ми се струва, че допълнителния фланец /кома/, гледа назад.
                            При оригиналната раздатка не е ли обратното?!
                            Оригиналната с мех. лебед, искам да кажа, щото по памет излиза отпред, отляво карданчето.
                            Life is too short to drive dull cars!

                            Fight global warming !
                            ... turn on your A/С !

                            Коментар


                            • #15
                              От: Купуване и доставка на стока от Полша

                              Митак , фланеца за кардана на лебедката излиза напред на оригиналния КОМ но това го има само за скоростни кутии за двигател 4.2 дизел .
                              За кутия на 2.8 никога не е имало КОМ и за това тази раздатка е преработена със КОМ който е заварен към стандартна раздатка на Патрол 2.8 и в този си вид КОМ-а предава движение назад и е пряко зависим от скоростната кутия според предавките напред и назад . Освен това тази раздатка е точната за състезателен джип при който лебедката винаги е вътре или отзад .
                              VEREYA MOTORSPORT TEAM

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X