Обява

Свий
Няма добавени обяви.

От пистарка на Супермото? Въпрос за 1-ви мотор.?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    Re: От пистарка на Супермото? Въпрос за 1-ви мотор.?

    Дали са "трошливи" ктм-мите си има тема, но трябва да правиш ралика между Lc4 и RFS двигтелите. Lc4-ките нямат нищо общо с поддръжката на крос и ендуро вариантите. Като например смяната на масло на лц4 си е като на бившияти мотор - веднъж в годината, а на един rfs го сменяш на моточасове. така че не мисля че един Дюк ще иска повече грижи от ДРЗ.
    А за ктм-ите казват че се чупят(аз не мисля че е така), но забравят да вметнат един голям плюс - частите. Колкото и да звучи неправдоподобно, частите за ктм се намират по-лено, или по-точно идват мнго по-бързо от тези за японците. И Еди и представителството в Пазарджик имат доста неща в наличност, а ако нямат нещо пристига за по-малко от седмица. Докато опита ми до сега с части за японци е със Миркат и Бултрако и там минимума е 2 седмици, като Миркат искат и да оставиш капаро, което ако не си от София не е много удобно.

    Коментар


    • #17
      От: От пистарка на Супермото? Въпрос за 1-ви мотор.?

      Човече написах само какво съм чувал и какво са ми казвали- нямам личен опит с тях и не искам да се караме за това. Не ми е това намерението. Просто иска да си намеря мотор и да си карам.
      Те всички са чупливи, ако не се поддържат и ги караш като все едно са служебни . Лошото е, че нещо не мога да намеря добра или поне прилична машина за прилични пари, която да няма някакви усложнения. Нали писах по горе- нямам късмет и тва е. Ако имах 6-7 хиляди, тогава щеше да е друго, ама тц... бедна работа. Гледам по мобилето какво има, но са много малко обявите, на които си заслужава да се обърне внимание. Колега Хелик ми помага и ми дава много добра информация, което е супер, ама аз нали не разбирам и точно си мисля, че съм си харесал и все изниква нещо, на което не съм обърнал внимание.

      Коментар


      • #18
        Re: От пистарка на Супермото? Въпрос за 1-ви мотор.?

        Не писах за да споря, а да ти кажа да не ги отписваш и ако изпадне добра машина от оранжадите, поддръжката да не те спира.

        Коментар


        • #19
          От: Re: От пистарка на Супермото? Въпрос за 1-ви мотор.?

          Първоначално публикуван от chemomche Преглед на мнение
          Не писах за да споря, а да ти кажа да не ги отписваш и ако изпадне добра машина от оранжадите, поддръжката да не те спира.
          +1
          SUZUKI DRZ SuperMoto

          Никога няма втори шанс да направиш първо впечатление ...

          Коментар


          • #20
            От: От пистарка на Супермото? Въпрос за 1-ви мотор.?

            Добре, колеги, като говорим за цитрусови плодове какво ще кажете за тоя екземпляр http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi...s&slink=3dbblz
            Не е лош поне на външен вид и е лц4, пък и цената му е прилична.

            Коментар


            • #21
              Re: От пистарка на Супермото? Въпрос за 1-ви мотор.?

              Изглежда прилично, само пачия крак стои странно.
              Иди го виж, пробвай дали ще ти хареса. Запиши номера на рамата и на двигателя, по тях най-лесно ще видиш точния модел и година.

              Иначе според мен отговаря на критериите ти за всекидневно каране - стартер, удобна седалка, заводско мото, брембо.....

              Коментар


              • #22
                От: От пистарка на Супермото? Въпрос за 1-ви мотор.?

                Какво му е на степенката? А и аз не знам дали ще ми хареса защото нямам база за сравнение. Досега не съм карал СМ....
                Утре ще се звънят яко телефони .

                Коментар


                • #23
                  От: От пистарка на Супермото? Въпрос за 1-ви мотор.?

                  Първоначално публикуван от Kaneda Преглед на мнение
                  Добре, колеги, като говорим за цитрусови плодове какво ще кажете за тоя екземпляр http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi...s&slink=3dbblz
                  Не е лош поне на външен вид и е лц4, пък и цената му е прилична.
                  Според мен това е една добра оферта и мотора си заслужава да се види
                  P.S. Преди да взема ДРЗ-та се бях насочил към такава машинка, но с продавача не се разбрахме Все пак съм доволен че така стана, защото сега нямаше да карам моята сузана
                  SUZUKI DRZ SuperMoto

                  Никога няма втори шанс да направиш първо впечатление ...

                  Коментар


                  • #24
                    От: От пистарка на Супермото? Въпрос за 1-ви мотор.?

                    Определено заслужава да се види. Само не знам тез хора от къде си ги измислят тез коне
                    Kawasaki 125KX 1991 -> KTM 520 EXC 2001 -> КТМ 525 SX + SM 2005 -> KTM 200 EXC 2007

                    Коментар


                    • #25
                      От: От пистарка на Супермото? Въпрос за 1-ви мотор.?

                      Явно не е бил моя този мотор.... точно събрах парите и му звъня днес в 3 след обяд на този с КТМ-а и той ми казва че го бил продал днес сутринта...
                      Не е истина... яко се прецаках... Търсенето започва наново. Бати тъпото ....

                      Коментар


                      • #26
                        От: От пистарка на Супермото? Въпрос за 1-ви мотор.?

                        Извинявам се , че се мушкам в темата на колегата , ама това Сузуки че е здраво и издражливо , но не идва ли малко слабо моторче това за СМ и още повече като до сега е имал писта 900 ........

                        Коментар


                        • #27
                          От: От пистарка на Супермото? Въпрос за 1-ви мотор.?

                          Първоначално публикуван от Kaneda Преглед на мнение
                          Явно не е бил моя този мотор.... точно събрах парите и му звъня днес в 3 след обяд на този с КТМ-а и той ми казва че го бил продал днес сутринта...
                          Не е истина... яко се прецаках... Търсенето започва наново. Бати тъпото ....
                          Наистина много тъпо, но както сам го написа, това просто не е бил твоя матор Зная че е трудно, но не бързай, все нещо ще изпадне.
                          P.S.Какво стана с ДРЗ-та от Стара Загора???
                          SUZUKI DRZ SuperMoto

                          Никога няма втори шанс да направиш първо впечатление ...

                          Коментар


                          • #28
                            От: От пистарка на Супермото? Въпрос за 1-ви мотор.?

                            @[COLOR=DimGray ]maldezzar[/COLOR] Колега мерси за загриженоста но няма да ми е слабо. Нямам проблем с това. Пистарката не ме кефеше точно защото ми беше твърде мощна. На мен ми трябва нещо по лежерно .

                            @Helik какво да ти кажа човек... тая година май няма да карам СМ. Имах непредвидени разходи и май ще взема един турър да се поразхождам малко из бг, пък за другият сезон ще съм събрал доста повече пари и ще си взема някаква найстина добра с сравнително нова машина. Поне такъв е планът засега

                            Коментар


                            • #29
                              От: От пистарка на Супермото? Въпрос за 1-ви мотор.?

                              Колеги когато нещо трябва да се случи то то се случва искаме или не... Колко дълбоко лирично отклонение...
                              По темата- миналата седмица вече тотолно се бях предал както написах по-горе но явно късметът е бил на моя страна и без да очаквам се сдобих с 2003 КТМ 640 Lc4 Supermoto.
                              В петъка точно отивахме с един приятел да гледам една Yamaha XJ 1997 , караме по околовръсния път, минавам покрай лукоила в суходол и гледам че на входа на автокъщата която е 50 метра по надолу точно изкарват въпросната машина. Обърнах, видях я .. попазарихме се малко и после доволен си я подкарах . От толкова мислене и планове накрая стана по добре отколкото си мислих..
                              Много добра машина. много върви. Има Цял списък с неща а оправяне по нея... Този от който го взех каза че като го докарвал от австрия бил обърнал пратформата и малко е почукан от едната страна ама не е нищо което да не може да се оправи. криво магаре, малко поодраскани пласмаси, липсва стоиката за номера и мигачите, даже като го поогледах по обстойно видях че е спукан блока на една място но и това се оправя.. както и да е - важното е че имам вече СМ и се надявам да го подкарам до края на седмицата.. има малките дреболии наречени кат, гражданска и предглед но мисля че за 1 ден ще ги оправя Сега ще започна с въпросите кое как се оправя, но това като го покарам малко и видя какво може да не му е наред .

                              Коментар


                              • #30
                                От: От пистарка на Супермото? Въпрос за 1-ви мотор.?

                                Честито колега, вече чакам снимки
                                SUZUKI DRZ SuperMoto

                                Никога няма втори шанс да направиш първо впечатление ...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X