Обява

Свий
Няма добавени обяви.

УАЗ 469 части къде е най-евтиния магазин?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • УАЗ 469 части къде е най-евтиния магазин?

    Купих си УАЗ 469 и трябва да го постегна малко, трябват ми калници, врати и разни други чаркове. Кажете ми някой друг магазин. Аз съм от София.
    10х

  • #2
    Магазини в София за части има много но не ви съветвам да търсите най-евтиния а този който продава най-качествени части. Най-добре е ако можете да си купувате директно от вносителя - препоръчвам ви ЕТ Карбон Плевен www.uaz.bg

    Магазин който е сравнително добре зареден и обикновено продава качествени части се намира на кръстовището на Ботевградско шосе на Подуене. Бившата автогара "Подуене".
    VPetrov.photography

    Коментар


    • #3
      Благодаря за информацията...

      Коментар


      • #4
        Първоначално публикуван от VPetrov
        Магазини в София за части има много но не ви съветвам да търсите най-евтиния а този който продава най-качествени части. Най-добре е ако можете да си купувате директно от вносителя - препоръчвам ви ЕТ Карбон Плевен www.uaz.bg

        Магазин който е сравнително добре зареден и обикновено продава качествени части се намира на кръстовището на Ботевградско шосе на Подуене. Бившата автогара "Подуене".
        Друг горе-доло евтин и добър магазин има на ул.Цар Симеон.Намира се точно до пазара!
        Друг има в кв.Банишора на ул.Габрово.Магазина се намира в бл.379.Горе доло добре е зареден и не е много скъп!
        https://www.youtube.com/watch?v=xvZ7xkufXn4 HEAVY BONE RACING TEAM

        Коментар


        • #5
          pleven plamen marinov uaz uazx

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X