Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Сервиз с преса и добър комплект дорници

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Сервиз с преса и добър комплект дорници

    Къде има такова нещо в София? Аз до скоро за проблеми които изискват такова оборудване ползвах М и С Ауто и бях доста доволен от тях, но последния път като и мсе обадих ми казаха че вече не работят с части на клиента и отпаднаха като вариант.

    Та сега търся друго такова място. Идеи някой?

  • #2
    От: Сервиз с преса и добър комплект дорници

    Първоначално публикуван от jja Преглед на мнение
    ........ Идеи някой?
    ......идеЙ някой, ми кАжи де те стяга чепика? щот'преса и аз имам
    .......по график канала е запазен за "Редеъра", електо за "Иво-полис", но пресата е свободна, идваш и се самозадоволяваш
    .......са "дедо чеп шоп мастурбант гараж" няма да работи само първата половин на 15-ти (събота) че тогава според зловредни слухове е ретро парада на "Ал. Невски" и ще се пробвам да стигна да позяпам....
    Последно редактирано от дядо владо; 13-06-13, 23:42.
    0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

    Коментар


    • #3
      От: Сервиз с преса и добър комплект дорници

      Колега за какво ти трябва преса ? В работата имам и 150 тонна .
      Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

      Коментар


      • #4
        От: Сервиз с преса и добър комплект дорници

        Извинявам се за збавянето.

        Искам да избия карето на единия от карданите и да набия новото. Струва ми се че с правилните дорници с тая задача ще се справи и не особено мощна преса.

        Тази седмица ще я прекарам извън София. Ако намеря някъде преса ще гледам да свърша тая работа ако не ще търся дядо Владо. Апропо, дядо Владо, то преса добре има при тебе а с дорниците как стои въпроса?

        Коментар


        • #5
          От: Сервиз с преса и добър комплект дорници

          Първоначално публикуван от jja Преглед на мнение
          ......с дорниците как стои въпроса?
          Ползува се твръд уяц, ако е нефелен (мек) вложка от "гедоре".......ъъъъъъъ най-лесно чашките на каретата се избиват с чукО....
          П.П. за набиването ще помагаме
          0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

          Коментар


          • #6
            От: Сервиз с преса и добър комплект дорници

            Първоначално публикуван от дядо владо Преглед на мнение
            Твръд уяц, ако е нефелен (мек) вложка от "гедоре".......ъъъъъъъ най-лесно чашките на каретата се избиват с чукО....
            П.П. за набиването ще помагаме
            Каре-кардан с преса никога не съм сменял... Ни за ваденето, ни за обратно. То там тънканата е слагането на лагера по-скоро...

            Коментар


            • #7
              От: Сервиз с преса и добър комплект дорници

              Е като не с преса с какво, с чука ли? Моите са доста запечени на вид, защо да блъскам с чука като негър на плантация като има преси.<br><br>Това с чашките от гедора може да стане, ще проверя по размерите на карето.

              Коментар


              • #8
                От: Сервиз с преса и добър комплект дорници

                Ако са запекли толкова яко, на преса вероятността да го посучеш е по-голяма. С чука ги и набивам,вече 12 години
                Калин Владов,09РСПБЗН

                Коментар


                • #9
                  От: Сервиз с преса и добър комплект дорници

                  Е то каретата се вадят и на менгеме. НО почти винаги моите ги сменям с чука и 2 вложки (замазани или някой дето са за изхвърляне ). Голямата се подлага, а с по-малката избивам. Винаги работи.

                  Поздрави !
                  п.п. Сега открих това:
                  Последно редактирано от I.Stoyanov; 17-06-13, 10:16. Причина: видео !

                  Коментар


                  • #10
                    От: Сервиз с преса и добър комплект дорници

                    Тоя от клипа имаше късмет че не му падна игличка. Първо се набива едната чашка ,подмината леглото за зегерката колкото може движеики се заедно с карето като така карето стръчва от другата страна,надява се другата чашка и двете заедно се набиват до положението им.
                    Калин Владов,09РСПБЗН

                    Коментар


                    • #11
                      От: Сервиз с преса и добър комплект дорници

                      Бе аз клипа не го виждам нещо, ама едно време, като правех тази процедура мажех с грес игличките и не съм имал проблем с поставянето. Разбира се това го правех с чук.
                      Е счупих в началото две три чашки де!
                      Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

                      тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

                      Коментар


                      • #12
                        От: Сервиз с преса и добър комплект дорници

                        Първоначално публикуван от Стоян Боюков-Sariones Преглед на мнение
                        Бе аз клипа не го виждам нещо, ама едно време, като правех тази процедура мажех с грес игличките и не съм имал проблем с поставянето. Разбира се това го правех с чук.
                        Е счупих в началото две три чашки де!
                        Tе повечето си имат грес и си стоят вътре, иначе изобщо не би ти харесало да поставяш чашката без грам грес вътре = почти невъзможно !

                        Коментар


                        • #13
                          От: Сервиз с преса и добър комплект дорници

                          Колегата пита за сервиз.
                          Не е ли по-добре, вместо да му давате акъл, да го насочите към това което търси?

                          Нещо, нищо не е споменал, че иска да мине "тънко".

                          Коментар


                          • #14
                            От: Сервиз с преса и добър комплект дорници

                            Първоначално публикуван от I.Stoyanov Преглед на мнение
                            Tе повечето си имат грес и си стоят вътре, иначе изобщо не би ти харесало да поставяш чашката без грам грес вътре = почти невъзможно !
                            Е имат те, но с търтея го играмхме тоя филм миналата година с каретата на диското, заден кардан не сменясни от мен, а вероятно и никога... лесно излизат, после се почна едно събиране на иглички... час два ... накрая сложихме грес и заспа

                            Коментар


                            • #15
                              От: Сервиз с преса и добър комплект дорници

                              Колега Насов, в сервизите където няма преси по-евтино ли излиза? А каква точно е процедурата без преса? По бързо ли става или е по-качествено по някакъв начин?

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X