Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Сервиз с преса и добър комплект дорници

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: Сервиз с преса и добър комплект дорници

    Дойде време за ремонт окачването на Мицубиши Пинина на жена ми. По предницата смених носачи, биалети и тампони без особени проблеми. Остана смяна на тампоните отзад (2 метални втулки с гума помежду), което до сега не съм правил, но мисля, че за това ми трябват дорници. Мога да ползвам скромна работилница с менгеме и ръчна преса. Външните диаметри на тампоните са 45; 55 и 37,5 мм. Някой от София дава ли такива инструменти на заем/под наем?
    ЪХ: "Парите си похарчих за пури, пиене и жени, а останалите ги профуках"

    Коментар


    • #47
      От: Сервиз с преса и добър комплект дорници

      Първоначално публикуван от trapper Преглед на мнение
      Дойде време за ремонт окачването на Мицубиши Пинина на жена ми. По предницата смених носачи, биалети и тампони без особени проблеми. Остана смяна на тампоните отзад (2 метални втулки с гума помежду), което до сега не съм правил, но мисля, че за това ми трябват дорници. Мога да ползвам скромна работилница с менгеме и ръчна преса. Външните диаметри на тампоните са 45; 55 и 37,5 мм. Някой от София дава ли такива инструменти на заем/под наем?
      Едва ли някой освен в официалния сервиз има специализиран инструмент . Обади се ще завъртим на струга каквото трябва . Пинина е много проклет за работа .
      Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

      Коментар


      • #48
        От: Сервиз с преса и добър комплект дорници

        Първоначално публикуван от trapper Преглед на мнение
        . Някой от София дава ли такива инструменти на заем/под наем?
        Ако искаш да се самооправяш, си добре дошъл. Преса има, менгеме има, инструменти има, за дорници...ъъъъъ вложка 54 от гедоре и надолу, а sek.1 ако ти направи, да ги носи, таман да си прибере на "Пасата" пласмасарията преди да съм я счупил ...... ( не е кафе )
        0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

        Коментар


        • #49
          От: Сервиз с преса и добър комплект дорници

          Първоначално публикуван от дядо владо Преглед на мнение
          Ако искаш да се самооправяш, си добре дошъл...
          Заран в колко часа те изритват от кревата?
          ПП. Да не ме разбереш криво! - Питам в колко часа заран мога да се домъкна без риск да ме застреляш през прозореца на спалнята?
          Последно редактирано от trapper; 16-04-16, 20:08. Причина: пояснение
          ЪХ: "Парите си похарчих за пури, пиене и жени, а останалите ги профуках"

          Коментар


          • #50
            От: Сервиз с преса и добър комплект дорници

            Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
            Едва ли някой освен в официалния сервиз има специализиран инструмент . Обади се ще завъртим на струга каквото трябва . Пинина е много проклет за работа .
            То спец.инстументът в случая са дебелостенни тръби Ф45; 55 и 37,5 мм, дълги по 7-8 см, и плоча с отвори със същия диаметър +0,5. Е, ако са дорници с централно стебло, което да влиза плътно във вътрешната втулка на тампона ще е по-лесно, но и иначе ще се справя.
            Последно редактирано от trapper; 16-04-16, 20:14.
            ЪХ: "Парите си похарчих за пури, пиене и жени, а останалите ги профуках"

            Коментар


            • #51
              От: Сервиз с преса и добър комплект дорници

              Първоначално публикуван от trapper Преглед на мнение
              Заран в колко часа те изритват от кревата - Питам в колко часа заран мога да се домъкна без риск да ме застреляш през прозореца на спалнята?
              В 10. 00 звъниш - да съм не умрял и да се разкарваш напразно, и към 11.00 почвам +/- ъъъъъъъъ според зависи.
              0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

              Коментар


              • #52
                От: Сервиз с преса и добър комплект дорници

                Проблема е решим ако до пресата има, струг, желание и време.
                МИСЛЕНЕ МУ Е МАЙКАТА

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X