Обява

Свий
Няма добавени обяви.

голям 7 местен джип

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: голям 7 местен джип

    Първоначално публикуван от masagero Преглед на мнение
    Сега като прегледах интернет добър варянт ми се струва нисан патфайндер
    Или Самурай с 4 врати,че тоя с 2 малък ми се вижда
    TOYOTA SEQUOIA ‘11
    W140 S420 '99

    Коментар


    • #47
      От: голям 7 местен джип

      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:animated1975.gif
Прегледи:3
Размер:2.5 КБ
ID:5498608Що да е малък.На третия ред седалки трима възрастни седят комфортно.

      Коментар


      • #48
        От: голям 7 местен джип

        И цакат карти с тоя в багажника.......

        Да не съм виждал и карал па да повярвам,натьпкват се ДА,те и в моята влизат трима в багажника ма не им е комфортно някак си.
        TOYOTA SEQUOIA ‘11
        W140 S420 '99

        Коментар


        • #49
          От: голям 7 местен джип

          Мицубиши Паджеро има 7 места на 3 реда седалки. Третият потъва в пода.
          Последният ред не е камуфлажен и е доста по-удобен от повечето, стига пътуването да е кратко.
          За един човек третият ред е съвсем комфортен, аз обичам да спя на него, ако има кой да кара.
          Зад него остават около 30 см., които са достатъчни за 2 големи изправени куфари, а върху тях редя още багаж. В дупката, която остава след изваждането на седалките, се събира много багаж.
          www.offnews.bg

          Коментар


          • #50
            От: голям 7 местен джип

            Каквото и да си говорим,няма европеец със 7 места който да е удобен за дълъг път,дори и GL-a
            Виден столичен ихтиолог

            Коментар


            • #51
              От: голям 7 местен джип

              Първоначално публикуван от Владимир Йончев Преглед на мнение
              Мицубиши Паджеро има 7 места .....
              Подготви се душевно и физически някой ден ако ми докарат стандартен американски "фул сайз" да те викна, да за&$еш работата и да ми се дотъркаляш спешно за кафелочене, запознанство и пулене за откриване на "малки разлики"
              0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

              Коментар


              • #52
                От: голям 7 местен джип

                Връщам се от морето и заварвам-
                -кола 1 брой, ударена отзад, помпата на вакумите работила да дозатвори багажника и смляла акумулатора. Колата не става за каране
                -жена 1 брой, подут до безобразие и посинял глезен. Скачала с децата на батут... Не става за нищо, даже и не кара. Инвалидна количка и патерици...
                -бълдъза 1 брой, става за почти всичко ама не искам да мъча да кара 200 километра на 5 ленти магистрала. Мъчи се да обясни на чаветата защо няма да отидем в дисниленд.
                -чавета 3 броя, ни едно не разбира защо не може да отидат на дисниленд, при положение, че им е обешано още в България зимата.
                -племенничка 1 брой, много иска да отиде заедно с гостите от България където и да е
                Към всичко по горе изброено върви хладилна чанта и няколко сака с дрехи /ще се мокрят като кокошки в разни шадравани. Жената трябва да е и изпънат крак, децата /2 от 4те/ трябва да са в столчета.

                Задачата се решава с нещо наистина голямо. И са единици неамериканските возила дето го могат. Да щракам ли снимки на цирка утре? Човека пише 7 пътника и метър багажник. Я опънете рулетка преди да говорим за Паджеро, Гранд, Геги, малки Нисани...
                https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

                Коментар


                • #53
                  От: голям 7 местен джип

                  Сьбарбьн за 250 кинта гледам в Аламо.Това поне качва 4 човека,ролка 300 метра с въже,4 големи фендера,150 метра котвена верига половин инч,котва Делта 45 кила,10 маслени филтьра за Катерпилар Ц12,6 сака по 120 литра бройката,4 кофи по 20 литра моторно масло.........и му остава място.Като го спреш до твоя и ще стърчи,а не като предлаганите дето им липсва я по половин,я по метър и нещо муЦкул.Волана м у стои на криво обаче,да не ме псуваш после.
                  TOYOTA SEQUOIA ‘11
                  W140 S420 '99

                  Коментар


                  • #54
                    От: голям 7 местен джип

                    Първоначално публикуван от дядо владо Преглед на мнение
                    Подготви се душевно и физически някой ден ако ми докарат стандартен американски "фул сайз" да те викна, да за&$еш работата и да ми се дотъркаляш спешно за кафелочене, запознанство и пулене за откриване на "малки разлики"
                    Аз съм голям фен на американските коли точно заради големината им. Преди да купя Паджерото се бях влюбил в някакво огромно недоразумение на GMC. Специални благодарности на Венци и Пламен, че ме разубедиха
                    www.offnews.bg

                    Коментар


                    • #55
                      От: голям 7 местен джип

                      Първоначално публикуван от NIKSD Преглед на мнение
                      -бълдъза 1 брой, става за почти всичко
                      А мерак де.. Женщината и с подут глезен пак мое да чете...и ще бъдеш обвинен..
                      0899 шест5313нула
                      За всекиго по нещо

                      Коментар


                      • #56
                        От: голям 7 местен джип

                        Аз за това съм казал "почти". Да се застраховам...
                        https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

                        Коментар


                        • #57
                          От: голям 7 местен джип

                          Първоначално публикуван от NIKSD Преглед на мнение
                          Връщам се от морето и заварвам-
                          -кола 1 брой, ударена отзад, помпата на вакумите работила да дозатвори багажника и смляла акумулатора. Колата не става за каране
                          -жена 1 брой, подут до безобразие и посинял глезен. Скачала с децата на батут... Не става за нищо, даже и не кара. Инвалидна количка и патерици...
                          -бълдъза 1 брой, става за почти всичко ама не искам да мъча да кара 200 километра на 5 ленти магистрала. Мъчи се да обясни на чаветата защо няма да отидем в дисниленд.
                          -чавета 3 броя, ни едно не разбира защо не може да отидат на дисниленд, при положение, че им е обешано още в България зимата.
                          -племенничка 1 брой, много иска да отиде заедно с гостите от България където и да е
                          Към всичко по горе изброено върви хладилна чанта и няколко сака с дрехи /ще се мокрят като кокошки в разни шадравани. Жената трябва да е и изпънат крак, децата /2 от 4те/ трябва да са в столчета.

                          Задачата се решава с нещо наистина голямо. И са единици неамериканските возила дето го могат. Да щракам ли снимки на цирка утре? Човека пише 7 пътника и метър багажник. Я опънете рулетка преди да говорим за Паджеро, Гранд, Геги, малки Нисани...
                          Искаме снимки сериозно
                          Бъдете живи и здрави!

                          Коментар


                          • #58
                            От: голям 7 местен джип

                            Първоначално публикуван от BatGeorgeone Преглед на мнение
                            Искаме снимки сериозно
                            Отивам да го взимам и подкарвам говедата. Ще снимам...
                            https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

                            Коментар


                            • #59
                              От: голям 7 местен джип

                              Късметлия,че моите ги няма барабар с баба им,да те видя тогава какво щеше да наемеш.

                              Отиграй ситуацията,че след 2 седмици и аз съм на същия,до тогава обаче всичко живо ще кара и няма няма,в редичка и да ходят където искат.

                              Вземи си едно Нисанче и ми покажи на мен как става,80 кинта у Херц,паркира се в зоната на Компакт колите,стърчи само една педя - ПРОВЕРЕНО.
                              TOYOTA SEQUOIA ‘11
                              W140 S420 '99

                              Коментар


                              • #60
                                От: голям 7 местен джип

                                Решението на зададената от автора задачка се казва GMC Yukon Denali XL (и подобните му специфични за щатския пазар мастодонти - Ескалейд дълга база, Форд Excursion и прочее).

                                Правени са от който трябва, за който трябва, както трябва:








                                Лошото е че като включиш дължината на задължителната допълнителна цистерна с бензин, общата дължина на композицията може да те вкара в необходимост да вадиш книжка за тир
                                Е, и цената де, но мерак се гаси с пари.

                                Разбира се, нещо от рода на Мултиван ще върши същата работа без ченгетата на всяка караулка да проверяват собственика за абонамент в Карлуково, но в заданието изрично е написано "Джип".

                                По спомени - в Мултиван с правилния брой седалки в позиция да возят комфортно един отбор казахи оставащата багажна площ е точно около метър. Ускорява като кола, на магистралата си държи 170 без проблем. Само задното окачване беше малко сухо и подрусваше безпардонно. Това на модел 2004та, нов.
                                Последно редактирано от Goblin; 05-07-13, 17:15.
                                Издъних се на Тюринг теста

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X