Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Омръзна ли ви ЦРВ-то?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Омръзна ли ви ЦРВ-то?

    Добре бе хора, как ще слезете от кола с ок.20см просвет и такова феноменално задвижване!? Голямо комби - добре, даже много добре, ама НИСКО!!! Радвайте се на това, което имаме! Завиждат ни! И има за какво
    Markony RS: "Почнаха вече да ме викат за пътна помощ,заради Диското ,пък аз ходя с Харви-то"

    Коментар


    • #32
      От: Омръзна ли ви ЦРВ-то?

      Че кои е казал че ще слизаме Нали знаеш че единственото по хубаво нещо от една Хонда е.... Две Хонди То ако можех да слеза от ЦРВ-то до ся да съм паркирал акорда в двора имаше таман 3 които ми харесаха за 2 год наблюдение
      п.п. Нектарче , ти вчера я взе бивало и да ти е омръзнала за 3 дена
      Правило № 1- Нещо което работи не се пипа!!!
      Правило № 2- На майстори и наркОмани вяра да нямаш!!!
      Правило № 3- Винаги спазвай правило № 1
      Honda cr-v 98 & Toyoa Yaris Verso AT

      Коментар


      • #33
        От: Омръзна ли ви ЦРВ-то?

        Не ми е омръзнала просто съм алчен и икам да имам няколко марки коли
        Honda CR-V B20Z 2001

        Коментар


        • #34
          От: Омръзна ли ви ЦРВ-то?

          А, то така и аз искам ама
          Правило № 1- Нещо което работи не се пипа!!!
          Правило № 2- На майстори и наркОмани вяра да нямаш!!!
          Правило № 3- Винаги спазвай правило № 1
          Honda cr-v 98 & Toyoa Yaris Verso AT

          Коментар


          • #35
            От: Омръзна ли ви ЦРВ-то?

            Първоначално публикуван от zero Преглед на мнение
            ...че единственото по хубаво нещо от една Хонда е.... Две Хонди
            Сега те разбрах...правилно: единственото по-хубаво от едно ЦР-В са две ЦР-В-та... I и III ;-)
            Markony RS: "Почнаха вече да ме викат за пътна помощ,заради Диското ,пък аз ходя с Харви-то"

            Коментар


            • #36
              От: Омръзна ли ви ЦРВ-то?

              "И трите ли Дедо Попе, и трите ли ..."

              Подписа ми в картинка



              В три нюанса на "скучното" silver
              Последно редактирано от krasi-mir; 21-03-14, 23:45.
              Honda CR-V RD8 K20A4 i-vtec Auto, Honda Accord CN1 N22A1 i-ctdi Manual

              Коментар


              • #37
                От: Омръзна ли ви ЦРВ-то?

                Да вземеш с един валяк и червена боя да удариш по некоя лента за разкош
                Правило № 1- Нещо което работи не се пипа!!!
                Правило № 2- На майстори и наркОмани вяра да нямаш!!!
                Правило № 3- Винаги спазвай правило № 1
                Honda cr-v 98 & Toyoa Yaris Verso AT

                Коментар


                • #38
                  От: Омръзна ли ви ЦРВ-то?

                  Допреди година и нещо въобще не харесвах джипките и сувовете и си мислех, че никога няма да се кача на такова нещо Ама има една приказка: никога не казвай никога и явно е трябвало да се убедя в истинността и Когато търсех кола, марката не е стояла под въпрос- щеше да е хонда, но с четири врати, че жената все опяваше, че и е много неудобно в Прелюда. Така че, търсех акорд или сивик с четири врати, но междувременно докато следях обявите все ми се набиваше в очите едно ЦРВ ІІ ген. и по едно време си викам, абе що не взема да го огледам това животно на живо!? И така огледах го, пробвах го- ми то си върви и набира като лека кола, е не като прелюда, ама доста леки коли ще си ги сложи в багажника На външен вид не ми харесва много, ама нали вече сме хора на възраст, викам си -крайно време е да се преборя със суетата Какво да ви кажа, не беше любов от пръв поглед, но май любовта взе да идва в последствие и колкото повече време минава, толкова повече започвам да харесвам тази кола! И колкото и да ми се иска нещо друго и по-ново, толкова повече с течение на времето разбирам, че това е породено единствено от суета, и че тази кола ми дава всичко от което се нуждая на този етап: надеждност и практичност! Знам, че винаги ще запали и винаги ще ме отведе до където искам без никакъв проблем, че с начина си на експлоатация и поддръжка ще я карам поне още пет години, без да барна нищо друго освен консумативи! Всяко нещо си има плюсове и минуси, но лично за мен единствения минус на тази кола/изключвам външния вид / е че при висока скорост почва да гори доста повече от лека кола, поради голямото челно съпротивление. Всичко останало за мен са само плюсове, така че май няма да я сменям в близките 2-3-4 години, освен ако ме ми дойде друг акъл междувременно
                  HONDA CR-V 2.0 I-VTEC

                  Коментар


                  • #39
                    От: Омръзна ли ви ЦРВ-то?

                    Еретици!Бързо модовете да заключат темата! Сменям колите си средно на около три години досега 8 броя и това е единствената кола ,която не ми е омръзнала, въпреки, че утре ще я давам за ремонт на главата от" безпробленното" газифициране и предишния собственик -мърляч/италиянец/.
                    Последно редактирано от nasko3333bg; 22-05-14, 13:20.

                    Коментар


                    • #40
                      От: Омръзна ли ви ЦРВ-то?

                      Още не,
                      Тия дни след като си смених термостата на 3-та и на 4-та като вкарам стрелката в лютеницата направо лети. Дриго си е да знаеш, че колата ти може да върви, не като предишната само бръмчи, чупи се и я буташ (fiat).
                      Honda CR-V B20Z 2001

                      Коментар


                      • #41
                        От: Омръзна ли ви ЦРВ-то?

                        Първоначално публикуван от NEKTAR Преглед на мнение
                        Още не,
                        Тия дни след като си смених термостата на 3-та и на 4-та като вкарам стрелката в лютеницата направо лети. Дриго си е да знаеш, че колата ти може да върви, не като предишната само бръмчи, чупи се и я буташ (fiat).
                        (fiat)-А-а-ааахахахаха,хахаха,..аааааха ха ха ахаааа!
                        имах и Toyota Rav 4 2006g.
                        Mitsubishi Lancer 2008g.
                        Honda CR-V 1998г.
                        Honda CR-V 3 2008 2.4 automat

                        Коментар


                        • #42
                          От: Омръзна ли ви ЦРВ-то?

                          И аз съм за Хонда CR-V.Дори имах един период и съвсем мъничко ми остана да купя,но се отказах.
                          Единственият недостатък за който се сещам е че държат висока цена и собствениците трудно се разделят с тях.
                          п.п.Мнение от друг форум...
                          имах и Toyota Rav 4 2006g.
                          Mitsubishi Lancer 2008g.
                          Honda CR-V 1998г.
                          Honda CR-V 3 2008 2.4 automat

                          Коментар


                          • #43
                            От: Омръзна ли ви ЦРВ-то?

                            Е, FIAT все пак означава "Fix It Again Tomorrow"...
                            What Orwell feared were those who would ban books. What Huxley feared was that there would be no reason to ban a book, for there would be no one who wanted to read one.

                            Коментар


                            • #44
                              От: Омръзна ли ви ЦРВ-то?

                              Ха сега да попише и авторът на темата почти две години след като я е заченал. Ми какво да кажа, омръзването ми мина, вече ми е безразлична. Не влагам никакви усилия да я променям, дори напоследък си говорим по-рядко, единствено започнах да я къпя по-често. Най-тъпото е че някак си ще ми липсва ако и бия шута обаче трябва да мислим и за себе си щот животът е кратък и някои удоволствия трябва да се изживеят. Например ми омръзна да си пипам лоста сам вместо тя да го прави, като излизаме на дълга разходка вместо да я галя постоянно с десния крак докато ми се схване искам да натисна копче и да почне да си се самообслужва, ако се подхлъзна и кривна от правия път да ме вкарва в него, не да ме оставя да се погубя и най-накрая, но не на последно място да спре да дрънчи от кеф когато я вкарам в любимата и поза на оборотомера, а да ме остави да се наслаждавам на филма, който гледам през стъклата.
                              "Ако мислиш със задника си, не се учудвай, че хората не харесват продукта на мисълта ти"

                              Коментар


                              • #45
                                От: Омръзна ли ви ЦРВ-то?

                                Първоначално публикуван от HONDAEXPLORER Преглед на мнение
                                Ха сега да попише и авторът на темата почти две години след като я е заченал. Ми какво да кажа, омръзването ми мина, вече ми е безразлична. Не влагам никакви усилия да я променям, дори напоследък си говорим по-рядко, единствено започнах да я къпя по-често. Най-тъпото е че някак си ще ми липсва ако и бия шута обаче трябва да мислим и за себе си щот животът е кратък и някои удоволствия трябва да се изживеят. Например ми омръзна да си пипам лоста сам вместо тя да го прави, като излизаме на дълга разходка вместо да я галя постоянно с десния крак докато ми се схване искам да натисна копче и да почне да си се самообслужва, ако се подхлъзна и кривна от правия път да ме вкарва в него, не да ме оставя да се погубя и най-накрая, но не на последно място да спре да дрънчи от кеф когато я вкарам в любимата и поза на оборотомера, а да ме остави да се наслаждавам на филма, който гледам през стъклата.
                                Е-е-е-е!Ми то таквуз животно дето го описваш е само правителствена кола с ескорт.Върви както и когато си поиска,наслаждаваш се на гледката,чуваш мотора леко да мърка,от пътя не излиза-8 гавази се грижат за това-Ми идеалния автомобил.Значи...Ми значи.. ти е омръзнала и ти искаш да ставаш Премиер.
                                п.п.На мен па не ми е омръзнала-само започнах малко по често да я вкарвам в калта,а не е точно за там ма за сега се представя задоволително.
                                имах и Toyota Rav 4 2006g.
                                Mitsubishi Lancer 2008g.
                                Honda CR-V 1998г.
                                Honda CR-V 3 2008 2.4 automat

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X