Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Vw Touareg

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Vw Touareg

    Китайската боя е не само проблем по VW.Аудитата също страдат..
    Honda HR-V основно мпс Мухарски клуб "Стримерите" - Русе
    Disco 1 бекъп
    Disco 1 (5см.lift) бекъп на бекъпа

    Коментар


    • #32
      От: Vw Touareg

      Първоначално публикуван от gubaku Преглед на мнение
      Има и един друг много гаден кусур Туарега - моделите преди 2007-ма даже 2008-ма им се бели брутално покритието по всички копчета - тези на волана, на навигацията, климатроника, ел. стъклата, копчетата около скоростния лост... абе всички копчета, а Туарега има много. Проблем е защото като се обелят се изтрива надписа на самото копче и лъсва подсветката.

      [ATTACH=CONFIG]679736[/ATTACH]

      Това е някаква брутална фаза, но все пак проблема го има и дразни много. Много е кофти да гледаш как едва ли не интериора на колата ти се разпада пред очите. А и оправия няма - бях питал колко струват копчетата на волана поне тях да сменя, че моите бяха много зле - 200 и няколко лв на страна (има копчета отляво и отдясно - тоест към 500лв за копчетата на волана). В общи линии този проблем си го имат всички аудита и VW от 2002ра до 2007ма, но при Туарега е много кофти защото има много копчета и като се изтрият става отврат - през деня гледаш едни гадни бели петна, а през ноща гадни червени петна За мен лично недопустим дефект за кола от този ценови клас.
      Ужас, производителите на мпс наистина почват да прекаляват и да стават много алчни заради икономия при производството, еле пък при клас като на този , Фронтерата ми дето не е от високия клас, произведена 94 год. - 20 годишна е и няма грам протрито по което и да е пвц копчета-бутони, нямам думи, наистина вече се убеждавам че почти всичко произведено след 95 год е едва ли не еднодневка, извинявам се за спама но не се сдържах от възмущение, но да дадеш куп пари за мпс което копчетата поне да са здрави....

      п.с. Модератор ако прецени, може да изтрие поста ми.

      Коментар


      • #33
        От: Vw Touareg

        Първоначално публикуван от Павел Василев Преглед на мнение
        Ужас, производителите на мпс наистина почват да прекаляват и да стават много алчни заради икономия при производството, еле пък при клас като на този , Фронтерата ми дето не е от високия клас, произведена 94 год. - 20 годишна е и няма грам протрито по което и да е пвц копчета-бутони, нямам думи, наистина вече се убеждавам че почти всичко произведено след 95 год е едва ли не еднодневка, извинявам се за спама но не се сдържах от възмущение, но да дадеш куп пари за мпс което копчетата поне да са здрави.... п.с. Модератор ако прецени, може да изтрие поста ми.
        Няма какво да се извиняваш, колега. Възмущението ти е на място и оправдано. И нека то да послужи на хората, на които им предстои покупка на някакво возило. Проблема не е само при този VW, а масово-заразен за всички нови технологични и електроннонакичени кошници. Просто новите коли ми напомнят на кацата дето отгоре има един пръст мед за вид, а надолу са само л@йна. Ако не бяха еконормите тук в Германия (зелени плакети и т.н. дивотии за градовете) отдавна и с удоволствие бих се обзавел с нещо от преди 1999 година. Но уви, и аз съм принуден да карам возило от ново поколение. Качеството е очевидно. Да беше само боята, да го цунеш, а то....
        Кой'т не скача е червен, кой'т не скача е червен!

        Коментар


        • #34
          От: Vw Touareg

          Вярно е за електрониката,последно на Туарега бройх 88 компютъра...
          Honda HR-V основно мпс Мухарски клуб "Стримерите" - Русе
          Disco 1 бекъп
          Disco 1 (5см.lift) бекъп на бекъпа

          Коментар


          • #35
            От: Vw Touareg

            За тези копчета продават комлпекти за реставриране. А и в повечето случаи за изтриването на боята са "освежителите" за табла с които масово се цапотят колите. Въпреки това нямаше да е лошо това с копчетата да не се случва.
            ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

            Коментар


            • #36
              От: Vw Touareg

              Аз съм с 3.0ТДИ от 2007 след феса от първите бройки купих го чисто нов преди почти 10 години.Към 2016 е на 235000 сменяни веднъж на 130000 въпросните пеперудки (колекторите) и на 200000 отново (ако се прецакат пак ще ги изтърбуша ) На 90000км скъса болт на кардана който струваше 16 лв.Висящия лагер сменян веднъж утре смятам да е втория път лагера с тампона и труда 300 350лв. Колата се кара на сериозни разстояния по 5 6к км тур
              Много удобен за път автомобил окачването ми е въздушно никога никакъв проблем-офф роуд веднъж месечно

              Коментар


              • #37
                От: Vw Touareg

                ако може да бъде изтрито
                Последно редактирано от grand123; 01-04-16, 17:19.

                Коментар


                • #38
                  От: Vw Touareg

                  Първоначално публикуван от Touaregbs Преглед на мнение
                  Аз съм с 3.0ТДИ от 2007 след феса от първите бройки купих го чисто нов преди почти 10 години.Към 2016 е на 235000 сменяни веднъж на 130000 въпросните пеперудки (колекторите) и на 200000 отново (ако се прецакат пак ще ги изтърбуша ) На 90000км скъса болт на кардана който струваше 16 лв.Висящия лагер сменян веднъж утре смятам да е втория път лагера с тампона и труда 300 350лв. Колата се кара на сериозни разстояния по 5 6к км тур
                  Много удобен за път автомобил окачването ми е въздушно никога никакъв проблем-офф роуд веднъж месечно
                  За тоя лагер ако си от София и на мен ми искаха 300лв за работа като им го занеса със свален Кардан. Не с занимавай с глупости а отиди на сервиза от пътя за Калотина - към - Банкя и 200-300м в дясно. там цената е 3 пъти по ниска. Само отиди с тампона/Лагера/ ))

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X