Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ФЕНКЛУБ ПЕТЪР ПЕТРОВ 152

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: ФЕНКЛУБ ПЕТЪР ПЕТРОВ 152

    Цитат от инстаграма на Печето относно състезанието в Аксел:
    "Разочароващ е днешния ден в първия манш от 18-ти стигнах до третото място. Втория стартирах добре, движих се 4-ти когато паднах тежко, надявам се да съм на 100% готов за Валкенсвард и да постигна добри резултати. "
    Ето и едно видео.
    Non scholae sed vitae discimus.

    Коментар


    • От: ФЕНКЛУБ ПЕТЪР ПЕТРОВ 152

      Днес Печто показа че може и че ще кърти зъби тази година. В отбора се работи постоянно и почти всеки ден се правят тестове. Всичко е под контрол както самия той ми каза тази вечер.Малшанс,какво да се прави
      Последно редактирано от vili0910; 28-03-16, 21:47.

      Коментар


      • От: ФЕНКЛУБ ПЕТЪР ПЕТРОВ 152

        http://m.kawasaki.eu/en/racing/motoc...Q5aXl0MXgoLDA0

        Коментар


        • От: ФЕНКЛУБ ПЕТЪР ПЕТРОВ 152

          Petar Petrov: “I battled all weekend long, but finally I got my best result of the year with a fifth overall in the GP and fifth position in the championship ! On Saturday I didn’t feel comfortable on the track but we worked on the settings and found solutions; this track was really fast and I’m never as comfortable when it’s not so technical. But I had to deal with it, so there are a lot of positive points to take out of the weekend. I know that I have to work on the starts and the first ten minutes; we need to fix that for the next GPs. In both motos I passed several riders in the second half of the races; it’s frustrating as with better starts I could have been on the podium. But it’s a long season, it’s important to be consistent and apart from one DNF we have been consistent so far.”

          Коментар


          • От: ФЕНКЛУБ ПЕТЪР ПЕТРОВ 152

            Мотокрос: Петър Петров 11-ти и в Италия    Тримата български състезатели Петър Петров (Kawasaki Racing Team), Майкъл Иванов (Marchetti Racing) и Иван Петров (KTM) взеха участие в клас МХ2 в Гран при на Италия - 8 кръг от Световния шампионат по мотокро.  Въпреки контузията на палеца, която получи в предишния кръг и забраната да кара, Петър Петров все пак реши да застане на старта за Гран при на Италия в Пиетрамурата. В първия манш той завърши на 14-та позиция, а във втория е 9-ти, което му отреди 11-то място в крайното класиране. Печето си тръгна с 19 точки от Трентино, които прибави към досегашния си актив и в момента е на 6 позиция в генералното класиране с 202 точки.  “Беше тежък уикенд, заради контузията на палеца ми. Докторът не беше сигурен, че ще мога да се състезавам. Разочарован съм от резултата, но имайки предвид обстоятелствата, това не бе толкова трудно. В първия манш трябваше да си прокарам път от задни позиции през пилотите пред мен, но стартирах доста по-добре във втория манш и успях да финиширам 9-ти. Сега целта ми е да вляза във форма колкото се може по-бързо. Като цяло докторът ми каза, че ще са ми необходими между 2 и 3 седмици, за да се възстановя напълно, но това бе преди да се състезавам тук. Имаме 2 седмици за почивка и да се подготвя за Испания. Надявам се тогава да съм във форма” - каза Петров след състезанието.  Майкъл Иванов започна уикенда с 33-то място в квалификацията, но за съжаление пак не успя да влезе в зоната на точките в неделните маншове. Все пак пилотът на Marchetti Racing продължава да трупа все повече опит в Световния шампионат. Той завърши на 32-ро място в крайното подреждане, като се намира на същата позиция и във временното генерално класиране с 11 точки актив.  “Започнах добре квалификациите в събота, но счупих лоста на предната спирачка и завърших на 33то място. В неделя взех 27-28мо място в двата манша, пистата се беше подобрила доста и се чувствах много добре на мотора” - бяха думите на Майкъл Иванов.  Третият българин Иван Петров (KTM) зае 31-ва позиция в квалификациите в събота. С резултат 28-33 в двата манша той се нареди на 37-мо място в Гран при на Италия.   Следващото предизвикателство за българските състезатели по мотокрос ще бъде Гран при на Испания на 29 май.

            Коментар


            • От: ФЕНКЛУБ ПЕТЪР ПЕТРОВ 152

              Здравейте,отдавна не съм пускал нищо тук и мисля че е време да го направя. В очакване сме на поредния кръг ,който ще се проведе в Англия. До този момент Печето по загуби точковата си преднина пред тези който са след него,но се надявам той да успее да се съхрани и да запази 6-то,а защо не и да заеме 5-то място в временното класиране на световния шампионат.Може би всички знаете че в последните два кръга ,Печето кара с две контузии,една от който получи още в Германия ,а втората в Испания. Палец със спукана кост и рамо тръгнало да излиза. За сега всичко е ок,в последната седмица са правили тестове основно на твърди трасета в Англия. Така че стискаме палци за добро каране и контузиите да са далеч от него.Натиснете снимката за да я уголемите

Име:France-065.jpg
Прегледи:1
Размер:596.9 КБ
ID:5718818
              Последно редактирано от vili0910; 14-06-16, 20:54.

              Коментар


              • От: ФЕНКЛУБ ПЕТЪР ПЕТРОВ 152

                Браво , страхотен първи манш и второ място , реални възможности да спечели втория , а с това и състезанието.
                В НАТО - Рамбо го бият , пребоядисан партизанин му носи вода

                Коментар


                • От: ФЕНКЛУБ ПЕТЪР ПЕТРОВ 152

                  Обадиха се от бг клюка точка ком, ще ни съдят за плагиатство. Наложи се да поразчистя.

                  Не ме интересува дали личността - едноименник на темата се храни с малки дечица за закуска, едностранно плюене в този форум на хора които не могат да се защитят няма да има.
                  Издъних се на Тюринг теста

                  Коментар


                  • От: ФЕНКЛУБ ПЕТЪР ПЕТРОВ 152

                    Ок,съгласен съм

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X