Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проблем със запориране :(

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #91
    От: Проблем със запориране

    Парите след като минем КАТ добре ама аз като си купя кола от София кой ще дойде до наше село да си я регистрирам че тогава да си вземе парите. Доверителната сметка на нотариуса май е варианта.

    Коментар


    • #92
      От: Проблем със запориране

      В договора може да се определи всякакъв начин и срок за плащане, като дори може да пише и че се дължат пари само ако РФ победи в Сирия.

      Като цяло проблема е огромен и трябва да се реши кардинално -

      Нито нотариусите, нито кат имат работа при такива сделки. Един прост регистър на тежестите (има го) и писма по пощата до общината за сделката. Толко е просто, ама нема да има далаверинг.
      И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

      Коментар


      • #93
        От: Проблем със запориране

        Това с "първо прехвърляме, после плащаме" е ПЪЛЕН абсурд!!! Пререгистрацията става с договор, в който пише, че плащането е уредено... Аз не бих се подписал и не бих дал големия талон, без да пипна парите (или да видя платежното)!
        Втори абсурд е "секретността" на запорите - по каква логика са "тайна"? Трябва да има регистър, в който да е видно кой е със запор и кой - не!
        Трети абсурд - данъчните буквално не знаят на кой свят са - случвало се е да ми излезат от справка 5000лв задължения (осигуровки) просто защото някой тъпак не си е осчетоводил получените пари. Вадиш една купчина платежни от банката и отиваш да доказваш, че нямаш сестра... Оправят ти ги и... след 3 дена се оказва, че са останали 10ст от лихви от изчистените вече "задължения"... Хайде още веднъж до НАП
        помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

        Коментар


        • #94
          От: Проблем със запориране

          Първоначално публикуван от rosen_offroad Преглед на мнение
          Лятото разучавах въпроса ....
          Само и единствено КАТ могат да проверят но се чака около седмица.
          Чудно ми е защо трябва да се чака седмица, нали ако си купиш колата и отидеш да я регистрираш , ако има запор ще го видят и ще ти откажат ВЕДНАГА, значи може в реално време да се види. И дори колата да е с регистрация от друг град.

          Коментар


          • #95
            От: Проблем със запориране

            Правилно!!
            Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

            тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

            Коментар


            • #96
              От: Проблем със запориране

              колеги и аз имам съштия проблем с запорирана кола,имам договор за покупко продажба но изгубих предния рег номер какво мога да направя.

              Коментар


              • #97
                От: Проблем със запориране

                Един изгубен номер не е голям проблем. Ама кажи за запора и как изчезна номера.

                Коментар


                • #98
                  От: Проблем със запориране

                  колега как данее проблем,даже голям проблем,изчезна при лов и разходка,и един ми каза че липсва.за запора разбрах в КАТ стария собственик ми го спести,и оттогава се покри.ако имаш решение сподели.

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X